Şimdi Ara

canım sıkıldı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben kendi adıma topic açıyorum ve senin hakkında bişey yazmıyorum arkadaşlar açmış konunu bende yorum yaptım ... koşuna gitti heralde
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by abdullahcan</i>
    <br /><font color='brown'><b>Benim yazdıklarım hakkında konuşmaya devam edin kişiler kişi kendi adına topic acıyor ama benden söz ediyor eee boşuna demişişler küçük kafalar kişileri orta kafalar olayları büyük kafalar fikirleri konuşur diye<font size='5'>.</font id='size5'> [ngt]</b></font id='brown'>
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

kisiliii oLMayan biri olarak niye ustune alindinki???
  • Yoq.. Bu renkte de binbaşı rengi olmas.. Sıradaki!![drctr]
  • zuhahuahua..........
  • janjan iyimisin [bandt]
  • [clps] Devam
  • hoşuna gitti heralde
  • hakkında konuşulmak hoşuna gidiyosa yaramaz kediye söyleriz senin için güzel bi topic açar akşam
  • Sen ve ekibin yeterince benim hakkımda konuşuyor iyi dedikodu kaynatıyorsunuz [clps] Devam
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by abdullahcan</i>
    <br />[clps] Devam
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

sen de dewam aptuLLAhcan... acaba son mesLein ne meraak ediyorum!

takdiir ediyorum seni bayaa caliskansin sen haa:) hergun yeni bi is yeni bi kariyer!
  • zuahahah süperr valla aptullahcan. gerçi adam adminlahcan istiyodu ama olsun bu da idare eder dimi hocam
  • acaba u ile a yermi değişmeli [drknrd]
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.