Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

!!!Caner&Tülin!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    446 Mesaj
    ya ne diyim artık bu kadarmı olur nasıl medya maymunu bunlar ya bıktım boğasım geliyo ikisinide! gecen gün bayılmıs caner nasıl sevindim anlatamam kurtarın bizi bunlardan nereyi açsam bunlar artık tvyi açamaz hale geldim bunlar yüzünden.......

|
    |
  • Yarbay
    3750 Mesaj
    öldürün gitsinler.

ozmnda cesetleriyle uğraşır bu lavuklar

DAAAAAAAAAN Flaş Caner ve Tülinin cesetleri evlenmeye karar verdi kim nededi kim gördü ne etti ne oldu niye oldu azzzzzz sonra
    |
    |
  • Programcı
    3310 Mesaj
    saldırrrrıııııııııııııııııııııııııııınnnnn
    CANER LE TÜLİNE KİM SALDIRDI FLAŞŞŞŞ
    |
    |
  • Yüzbaşı
    535 Mesaj
    bunların mezarınada 24 saat canlı yayın kamera koyarlar (canlanırlan felan [evlol][evlol][evlol])
    |
    |
  • Yarbay
    2309 Mesaj
    Genoruso daha çoküpişmen lazım...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    535 Mesaj
    niye çocuk daha yeni. bi 2 yıldız taksın aklı başına gelir...
    |
    |
  • Yarbay
    2769 Mesaj
    İzlemek zorunda değilsiniz ki, zaten merak etmeyin yakında kaldıracaklar bu tür programları..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj
    ha ha ha pcpratik bunu yazarken benim yanımdaydı zor yazdı zaten müdahelede bulunuyodum ben ama olsun önemli değil :) lorddark anlamıyom sana noluyo çocuk fln iyice resmileştin sen he zaten sen demesen üye ol diye olmazdım buraya üye fln ama sevmedim deil yani sevdim :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    535 Mesaj
    biz bişi biliyozda söylüyoz olm... [drknrd]
    |
    |
  • Admin
    2220 Mesaj
    bunlar evlenirse . 2. medya maymunlugu ortaya cikacak. caner tulin i ne zaman dudukleyecek
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by generoso</i>
    <br />ya ne diyim artık bu kadarmı olur nasıl medya maymunu bunlar ya bıktım boğasım geliyo ikisinide! gecen gün bayılmıs caner nasıl sevindim anlatamam kurtarın bizi bunlardan nereyi açsam bunlar artık tvyi açamaz hale geldim bunlar yüzünden.......
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    [clps][clps][clps][clps][clps][clps][clps][clps]
    budur yaw kardeş..... abi ne kız güzel ne de eleman güzel... hayır kıskanç biri olsam elemanı kıskanırım ondan güzel değil derim ama kısmançte değilim ki....

kız desen odun gibi e elemanın da kütükten farkı yok...

lan programlarını izlemememe ramen adamları tanıdım meday sayesinde yaw...
    [ban][ban][ban][ban] odunla kütüğe...
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by pew</i>
    <br />öldürün gitsinler.

ozmnda cesetleriyle uğraşır bu lavuklar

DAAAAAAAAAN Flaş Caner ve Tülinin cesetleri evlenmeye karar verdi kim nededi kim gördü ne etti ne oldu niye oldu azzzzzz sonra
    [bgdnc2][bgdnc2][bgdnc2][bgdnc2]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    535 Mesaj
    tülinle canere HAYIRRR....

[drctr] [rntg][ban][angry][dkkat][akum][ban]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj
    tülin tam bir krooo
    |
    |
  • Teğmen
    205 Mesaj
    onlar kim yaw???...
    |
    |
  • Yarbay
    4193 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by generoso</i>
    <br />tülin tam bir krooo

abi agzimdan aldin nasil bi tipsizlik nasil bi sebekliktir o yaa.. igrenc bi kiz abi.. ne buluyo o sap caner bunda yaaa.. irf reklam sebeklik yani baska bisi diil mikseler o kizla dolasmam...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    257 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Tecno</i>
    <br />onlar kim yaw???...

hadi leeemn [evlol][evlol][evlol] puhahha onlar kimmiş !! sen daha tülin ile caneri tanimiyor musun yuhhhaaa[evlol]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj
    abi ne salak karı o yaw Dexoy sen fıratmısın?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    Ben Firatin arkadasiyim genoroso Adim Aykut sen firati nerden taniyosun?
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,289
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.