Şimdi Ara

Caner Erkin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cristiano Ronaldo gelse bu forumda "CR7 yüzyılın kazığıdır" diye başlıklar açılır bir maçta. O yüzden normal bunlar.
  • Caner sadece Türkiye liginde bir nebze iyi onun dışında burada oynadığı oyunu başka yerde oynayamıyor. Sanırım mental bir sorun.
  • Yeni yeni tuhaf Beşiktaşlı profiller oldu bir sürü. İki maçta adam yemeler. Başkana sallayanlar. Hocaya sallayanlar. Size ibrahim kaş holosko zamanları müstahak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen yemeyin topcumuzu boyle. Ama oyununun lige daha uygun oldugunu dusunuyorum ben de. Burada coskulu oynamasi hucumdaki yetenegiyle birlesince yetiyor ama sl baska bir sey. Adriano'yu ligde yedeklesin yeter onemli maclarda Adriano oynamali o bolgede.

• Bana bugün sanki ŞEnol Hoca Caner' e çok fazla ileri çıkma demiş gibi geldi.

Napoliyle oynuyoruz bence savunma yapmaya çalıştı. Çoğu pozisyonda ekranda Caner'i göreceğimi düşünürken adam defansta yerini almıştı :)

Penaltı da dogruydu sanırım. Türkiye liginde vermedikleri için o penaltıları garip geliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzaklardan Gelen

Sanane olm ben begenmiyorum sen beğen canerini

Her maç mükemmel oynayacak diye bir şey yok ki.. 1 maç kötü oynar(ya da adamı kitlerler oynatmazlar) diğer 5 maç 10 maç iyi oynar. 1 maçla adamı niye ipe gönderdin ki şimdi.
    Sen ve senin gibilere Tolga Zengin müstehak..
  • Canerin orta yapmaktan başka bir meziyetini söyleyin diyorsunda İsmailin bana bir tane meziyetini söyleyin?Adam sahada düz yürümekten acizdi gelmişiniz Canere laf ediyorsunuz.Canerin zaten savunması çok iyi değil vasat.Hücum oyununda kendini gösteren bir bek oyuncusu.

• Apocalypto33 A kullanıcısına yanıt
    İsmail iyi diyen yok ki. İsmail mi caner mi desen caner derimde Ş.L seviyesinde sağ ve sol bek yok takimda

• İsmail Köybaşı'nı izlemiş adamlarız lan biz, Caner Erkin kim ola ki?
  • Caner dün mükemmel oynadı. Caner kötü diyenin ciddi anlamda bir çok konuda problemi var bence. Özellikle ilk devre baskı yediğimizde topu ayağında tutan sakin kalan bir kaç oyuncudan biriydi. Penaltı pozisyonuna doğru diyenler de heralde halisinasyon falan görüyor. Bjk lehine onun gibi bir çok pozisyona hakem orta sahada faul çalmadı. Dün Aboubakarın defansın arkasına sarktığı pozisyonda formadan çektiler o pozisyonda devam diyen hakem Canerin pozisyonunda penaltı çaldı. Daha da komiği bir iki gün önce hakem diyen Beşiktaşlılara gelsin diye konu açan bazı Galatasaraylıların pozisyona penaltı demesi. Ahmed Hassan'ın pozisyonuna 10 yıl sonra gündeme getirip buna penaltı demek Ahmed Hassan'ın pozisyonu bundan 2 kat daha penaltı. Quaresmaya Tolgay'a yapılan fauller ilk penaltıdan 2 kat daha fazla faul. Dün yendiklerimizi sayarsak
    1-Napoli
    2-Şu alınmazsa bu alınmazsa ŞL'de her maç fark yeriz diyen Bjk taraftarı görünümlü renkliler
    3- Napoli 3. maçında kolaylıkla 3. galibiyeti alır diyen İtalyan medyası
    4- Beşiktaş düşmanı renkli sempatizanı Türk medyası
    5- Şenol güneş çakma felsefeci oyun sistemi şampiyonlar liginde fark yer diyen renkli şebekler
    6-İlk 2 maçımıza bize penaltı çalma konusunda çok seçici davranan ama napoliye her maç uydurma penaltılar çalan hakemler. Özellikle bu maç için özenle seçilen Rus.

• Senceroo kullanıcısına yanıt
    Caner'e lafım yok da 3. golde Caner ceza sahasında bile değildi arkadaşım :) Aboubakarın arkasında olan Tosic :)
    Q7 ile topun başındaydı Caner sonra ayrıldı. Orta sahaya paralel yürüdü :)
  • Caner'in ortaları izledikçe içimin yağları eriyor. Boşver savunmayı. İsmail çok mu güzel savunma yapıyordu sanki.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.