Şimdi Ara

Candaş Tolga Işık istifa etmelidir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
14
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Candaş Tolga Işık istifa etmelidir.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4887 Mesaj

Bu nedir ya. Sen faalen Beşiktaş yöneticisisin sanane kardeşim.

Basın toplantısı olur soru sorulur karşılığında tebrik ederiz dersin. Durduk yere tweet atmak nedir.

İSTİFA'da bir hizmettir!

|
    |

• Ota boka istifa istemekten bıkmadınız mı ? Varsa bir yanlışı geri adım atar twiti siler özürünü diler konu kapanır. Böyle küçük şeylerden dolayı kulüp içinde kaos yaratmaya gerek yok.

• Binbaşı
    1556 Mesaj
    Ota boka istifa istemekten bıkmadınız mı ? Varsa bir yanlışı geri adım atar twiti siler özürünü diler konu kapanır. Böyle küçük şeylerden dolayı kulüp içinde kaos yaratmaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Bence siz taraftarlıktan istifa edin, sizin gibi Beşiktaşlıya ihtiyacımız yok. Tebriğe bile tahammülünüz yok
    |
    |

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

Ota boka istifa istemekten bıkmadınız mı ? Varsa bir yanlışı geri adım atar twiti siler özürünü diler konu kapanır. Böyle küçük şeylerden dolayı kulüp içinde kaos yaratmaya gerek yok.
    quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

Ot Bok değil. Beşiktaş kendi reklamını yapacak yer değil. Gitsin TV programlarında yapsın. Beşiktaş ı kullanamaz hiç kimse !

Popülist olmaya gerek yok.
    |
    |

• Yüzbaşı
    643 Mesaj
    Yıl olmus 2016 yöneticilerin rakiplerin avrupadaki başarılarını tebrik etmesini kabul edemeyenler var.

Efendi besiktas diyorsak bunu yapabilmeliyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli Komutan -- 6 Kasım 2016; 13:37:13 >
    |
    |
  • Yarbay
    3676 Mesaj
    bence guzel bisey gurur duyun. Fenerin gs nin allah gunah yazmasinda uzayli tipli yoneticileri gibi cikip ortaligin icine etceklerine boyle medeni yoneticilerimiz olsun.

Bende tebrik mesajlari yazdim avrupada tebrik edilir desteklenir rakiplerimiz. Dusman degiliz abartmayin hepimiz turk evladiyiz.
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Yarbay
    4696 Mesaj
    Asıl fb ve osmanlılı yöneticiler istifa etsin
    |
    |
    Efendi Beşiktaşlı'nın açtığı konuya bak sen.

|
    |
    Kimse kusura bakmasın da senin onursal başkanına küfürler eden taraftarı ve bu konu dile getirilince AĞLAMASINLAR YOK ÖZÜR MÖZÜR diyen zihniyetin yönettiği bir takımı böyle şov amaçlı tebrik etmek bana göre de istifa gerektirir. Ne gerek var şov yapmaya, Beşiktaş senin çevre yapma yerin mi?
    |
    |

"...They wear white for me
    Seemingly jaded and lost
    I forge myself into your dreams
    And here I am your life..."
  • Yarbay
    6119 Mesaj
    Allah sizi bildiği gibi yapsın.. Tebriğe tahammül yok şunlara bak. Birde istifa demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pantherus IV -- 6 Kasım 2016; 14:04:17 >
    |
    |

Μολών λαβέ
  • Yarbay
    3635 Mesaj
    Ben de olay var falan sandım. adam güzelce tebrik etmiş. Ne var bunda.

|
    |
  • Yarbay
    2436 Mesaj
    Olması gereken bu zaten. İnsanlar alışık değil tabi Benim yöneticim de keşke tebrik edebilse ama o olgunlukta değil. Değerini bilin.
    |
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Yüzbaşı
    866 Mesaj
    Adam olması gerekeni yapmış Efendi Beşiktaş' lılık bunu gösterir
    |
    |
1
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.