Şimdi Ara

ÇANDARLI - İzmir | Kuzey Ege'nin mavi incisi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
2
Favori
39.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: .TaneR.

quote:

Orjinalden alıntı: Always0007

Fotoğraflara baktım da sıradışılık göremedim

zaten sıradışı bir yer değil. denize girmek için de pek ideal değildir. ama havası güzeldir

çandarlıyı sevenler yanlış anlamasın, herkes yaşadığı yeri en güzel olarak görüyor sanırım
  • quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Always0007

Fotoğraflara baktım da sıradışılık göremedim

zaten sıradışı bir yer değil. denize girmek için de pek ideal değildir. ama havası güzeldir

çandarlıyı sevenler yanlış anlamasın, herkes yaşadığı yeri en güzel olarak görüyor sanırım

pisa koyu bilirmisiniz hafta içi çok iyidir

• Derler ya insanın memleketi gibisi yok diye.
    Ankara'da doğdum büyüdüm,Ankara'da yaşıyorum.
    Aslen İzmirliyiz,Ama Çandarlıyı memleketim olarak ilan ettim 9 yıldır gidiyorum,nedenini bilmiyorum ama çok seviyorum orayı,havası manzarası ağaçları ,kuşlarının sesi,böceklerinin sesi,dalgalarının sesi sanki eşsiz gibi geliyo bana Evet,1 ay kaldıktan sonra canım sıkılmaya başlıyo orada.Çünkü teknolojiden uzak kalıyorum,tv bile izleyemiyorum,sadece gündüzleri denize girip, geceleri ya kasabada eğlence yerlerıne takılıyorum ya da gidip en sessiz, yakamozun en güzel göründüğü yere arkadaşlarımla oturuyorum,çok feci maceralar da yaşıyoruz haa Ne biliyim,9 yıl oluyo bu sene,herşeyiyle bana bi farklı geliyo.Tabi şehir olarak da Ankara'dan asla kopamamBelki gider başka bi şehirde yaşarım ama öleceğim şehir kesinnikle Ankara olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peacifullord -- 4 Haziran 2007; 20:30:16 >

• up.Web sitesi hazırlıyorum acaba tutarmı ki Çandarlı ile ilgili.
    Öyle yönlendirme adres değil,Domain ve host da alacagım
  • quote:

Orjinalden alıntı: polatüründül

up.Web sitesi hazırlıyorum acaba tutarmı ki Çandarlı ile ilgili.
    Öyle yönlendirme adres değil,Domain ve host da alacagım

blog tarzı gibi yaparsan tutar iste oraya gelen yabancıları filan cekip hikayelerini yazarsan herkesden birseyler olursa tutar yoksa zaten pek bilinen bi yer degil o sebeple reyting almaz.. siteyede sadece orayı bilenler gelir zaten aynen gercekte oldugu gibi ;)
  • bence normal tarzda bir site yap ayrıca siteyi google kaydet içinde çandarlıyla ilgili özellikler kalıncak yerler sosyal aktiviteler çandarlının geçmişi çandarlı belediyesinin yaptığı çalışmalar ve planları çandarlı ile ilgili reportaj tarzı sohbetler ayrıca arkdaşın dediği gibi çandarlıyla ilgili turist anıları özellikkleri falan filan ayrıca çandarlyla ilgili bir forum yaparsan tutmaması için pek sebeb yok tutarsa iyide para getirir sana reklamlardan
  • up tamam sıte hazır sayılır. bakalım domaın almak kaldı gerıye.
    ıyı bı yerden bulursam alacagım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peacifullord -- 5 Haziran 2007; 15:49:48 >
  • Ben en geç 1 temmuzda oradayım

0536 497 47 62 (işletenin....) sms atabilirsiniz 1 temmuzdan sonra, çandarlıda olanlar.
    Alkoru sitesindeyim Kapıya gelin bekçiye söyleyin eve kadar getirir sizi yokuş çıkabiliyosanız ya da kime sorsanız söyler evi.
    Ya da neyse mesajlaşırız.
    gitmeden tekrar girecem foruma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peacifullord -- 14 Haziran 2007; 12:28:09 >

• kimse yok mu
  • hafta sonu gıdıyorum ama ha
  • ben gittim arkadaşlar buluşmak isteyen bi sms atsın profilde telefon numaram var yanlız 10 temmuzdan sonraki talepleri değerlendirebiliriz.Kontörüm olmazsa ben size bi şekilde ulaşırım.Hadi görüşürüz
  • güncel
  • Gecenin bu vakti canım sıkılıp nette sörf yaparken tesadüfen buldum başığı. ellerinize sağlık beni anılarıma götürdünüz. yukarda yazılanlara da çok güldüm...

ilk olarak 70'lerde henüz 3 yaşındayken gitmişim çandarlıya ama o zamanlardan bişey hatırlamıyom...

1991'den bu yana da her yıl Meltemköy'deyim efendim. ne yazık ki son yıllarda daha az gidebiliyorum.

en iyi arkadaşlarımı da orada tanıdım. hiçbir yere değişmem çandarlımı ben.

denizi biraz soğuktur, eğlence hayatı yoktur ama arkadaşlarla birlikte sıkılmak çok eğlenceliydi be aaaabi....

bu sene mini minnacık bebeğimiz olduğu için gelemicez ama seneye inşallah oradayız. benim yerime şunu yapın lütfen: yüzünüzü rüzgara dönün, deriiiiin bir nefes çekin ve yıldızlara bakın.... hoşçakalın

burayı favorilere ekliyorum, arada yazarım.

• Mart ayının ortalarına geldik... Konuyu hortlatalım biraz...
  • nasipse bu yaz biz de çandarlıya gitmeyi düşünüyoruz.
  • Çandarlı'da bir yazlığımız var.Her yaz oraya gidiyoruz.Eğlence için çok da iyi bir yer olmasa da tembellik için vazgeçilmez bir yerdir.Tabi bizim gibi evinizin 10-15m ötesinde iskele olunca iskeleden atlamanın zevki de farklı
  • beyler 2 sene önce gittim oraya en son. Deniz okadar soğuktu ki çivileme desem az kalır. 1 hafta gitmiştik arkada yazlık var bizim. 3. günün sonunda geri dönmüştük. Pek kayda değer birşey yok orda. Geceleri hava fişek gösterileri iyidir sadece. Birde okadar güzel kız varki hepsi tek kelimeyle taş gibi neden oraya toplanmışlar anlamadım. Erkekten çok kız var. Oraya en moloz adamı götürün. O bile 2-3 kız kapar. Uzun lafın kısası gitmesenizde birşey kaybetmiceniz hatta kazancanız biyer çandarlı..
  • vay be çandarlıyı herkes biliyomuş. ben de yaklaşık 10 yıldır çandarlıdayım. mayıs dedin mi hemen atlarım otobüse gerçekten süper bi yerdir. biz de dumandayız ama imbatta vilkopta oturmuşluğumuz var

@Peacifullord alkoruda bi mehmet abimiz var belki tanırsın. ankaralı müteahhit zayıf bişey. ben de bu arada ank. siyasaldayım. sen napıyosun ankda?

site işi benim aklıma da geldi aslında hatta aldım 2-3 domain ama pek ilgilenemiyorum. candarliforum.com açık şu anda yeni kurdum. ama ilerisi için projelerim var candarlionline.com/net e de yazın güzel bişeyler yapıcam. bu ara hiç vaktim yok aslında çandarlıya adam gibi bi site yapıp uğraşmak lzım. yazın çandarlının nüfusu 70 binlere çıkıyor, danimarkalı bi grup da kemikli burnunda bi yer satın aldı 5 yıldızlı otel yapıcaklar valla çok güzel olucak deniyo. bir de yeni şakranın oraya bi liman projesi var zaten o olduğu zaman artık neler olur bilinmez.

bi de @Peacifullord sen kaleden nasıl giriyon kapıdakileri ben de tanıuyom ama beni sokmuyolar

ayrıca herkesleri internet cafemize ve barımıza bekleriz (Powernet - mustibar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi el-muhaberat -- 3 Mayıs 2008; 8:59:16 >

• http://www.wide-planet.dk/Default.aspx bu adresten apart otel projesini takip edebilirsiniz.
  • 3 sene once gitmiştim.begendim gusel yer kalesi harika..festivali de çok ilginç..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.