Şimdi Ara

ÇANDARLI - İzmir | Kuzey Ege'nin mavi incisi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
2
Favori
39.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim bir arkdaşın çandarlıda yazlıkları var analattığına göre oralarda orman varmış ormanın hemen yanında çıktığı kızın yazlıkları varmış kız geceleri korkuyomuş onu eve bırakırken ormandan geçmeleri gerekiyormuş ormandaykende

arkadaşlar bunları yazdım çünkü bana pek inandırıcı gelmedi gerçeketen dediği gibi bir orman varmı merak ettim birazda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acr -- 3 Haziran 2007; 17:50:02 >
  • orman var galiba.
    Arkası sırf dağ ve ağaç zaten.
    ama ormandeykenki hikaye sıkma gibi geldi
  • sağol kardeşim banada sıkma geldi ama bu yaz anlarız çeşmeye alanya veya bodruma gitmeyi düşünüyorum ama olamssa çandaralıya arkadaşın teklifi var gel takılırız filan dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acr -- 3 Haziran 2007; 18:01:47 >
  • nedeni ne biliyomusun
    Orada orman dedıklerı yer,Öyle enteresan bi yer ki,böyle inekler var köpekler havlıyo,gece kapkaranlık oluyo,böcek sesleri cır cır cır yani kız zaten korkuyosa o ormanın ıcınde oyle bişey yapması mümkün değil.ben bile korkuyorum gece eve geldıgımde arkası orman anahtarla kapıyı acana kadar canım cıkıyo cünkü kapkaranlık ne çıkacagı bellı degil bi de rahat değil hep çalılık otursan oturamazsın üstünden geçerken ayağın bile acıyo. her türlü böcek çıkıyo gece gitmeye kalktık bi gün arkadaşın üstünü böcekler sardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peacifullord -- 3 Haziran 2007; 18:07:02 >
  • veli usta domndurmaları işte şimdi aklıma geldi ismi buluşuruz ilk önce denize gireriz ordan çıkıp bi dondurma alırız ve dağırılırız akşam 10 gibi ben yemeğe gidiyorum gelince bu konu hakkında detaylı olrak konuşuruz.
  • tamam
    Buluşalım tabi,süper geçer.
  • ben geldim ama dhde çandarlıya gidecek arkadaşlar hangi ayda gidecekelr ben çünkü ağustos ortalarında gelecem çandarlıya ona göre bi buluşma yapalım.
  • ben Allah kısmet ederse en fazla 1 ay sonra gidecem.
    Birbirimizin msn adreslerını telefon numaralarını alalım buluşmayı yapmadan haberleşelim.
  • yazlık fiyatları ne alemde çandarlıda.
    yani satılık?????

foçadan sonra izmirliler pek çandarlıyla uğraşmıyo sanırım.gitmeye mi üşeniyolar nedir?
  • valla bızım sıtede 200-300 mılyar ust taraflarda super manzaralı evler.
    4 blok,a ve b blokta daha ucuzdur,çünkü o bloklar aşağı tarafta ve manzara görüş açışısı daha düşük.
    C ve D blok yukarıda manzara görüş açısı yüksek,mesela D1 Ve D2 nolu evler süper bi manzara var 24 saat otur izle
    Bizim ev D 67 terastan süper görünüyo heryer,Bir de evler çiftli,bitişik komşular var evler 3 katlı,ama bizim ev tek
    Önerebileceğim tatil siteleri:
    Alkoru(bizim site),ObaKöy,İlk yankı,İmbat ve adını tam olarak bilmediğim bi kaç site daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peacifullord -- 3 Haziran 2007; 20:14:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: polatüründül

nedeni ne biliyomusun
    Orada orman dedıklerı yer,Öyle enteresan bi yer ki,böyle inekler var köpekler havlıyo,gece kapkaranlık oluyo,böcek sesleri cır cır cır yani kız zaten korkuyosa o ormanın ıcınde oyle bişey yapması mümkün değil.ben bile korkuyorum gece eve geldıgımde arkası orman anahtarla kapıyı acana kadar canım cıkıyo cünkü kapkaranlık ne çıkacagı bellı degil bi de rahat değil hep çalılık otursan oturamazsın üstünden geçerken ayağın bile acıyo. her türlü böcek çıkıyo gece gitmeye kalktık bi gün arkadaşın üstünü böcekler sardı

arakdaşın başına iyi bir macera gelmiş umarım bişey olmamaştır şuan bişey belli değil ama bu yaz gelirsem çandarlıya bande gelmek isterim buluşmaya

• tabi gel.
    Gitmeden herkesin telefon numaraları alalım,haberleşelim orda.Foruma da haftada 1 kez bakabilirim anca
    İnternet cafe uzak
  • pm ile attım polat kardeş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: polatüründül

valla bızım sıtede 200-300 mılyar ust taraflarda super manzaralı evler.
    4 blok,a ve b blokta daha ucuzdur,çünkü o bloklar aşağı tarafta ve manzara görüş açışısı daha düşük.
    C ve D blok yukarıda manzara görüş açısı yüksek,mesela D1 Ve D2 nolu evler süper bi manzara var 24 saat otur izle
    Bizim ev D 67 terastan süper görünüyo heryer,Bir de evler çiftli,bitişik komşular var evler 3 katlı,ama bizim ev tek
    Önerebileceğim tatil siteleri:
    Alkoru(bizim site),ObaKöy,İlk yankı,İmbat ve adını tam olarak bilmediğim bi kaç site daha.

aaa çok pahalıymış yahu.
    o paraya çeşme de alınır yazlık.
    birde ikiz villa.

ikiz villa da alınmaz ki yanındaki hödük çıkarsa yandın gitti demektir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 3 Haziran 2007; 20:42:13 >

• daha ucuza da bulunabilir.
    bi de yandakinin hödük çıkma ihtimali biraz düşük gibi,Sitenin yarısı albaydenize bile bi karizmayla giriyolar,iskeleden biz gençler takla atarak atlarken,onlar merdivenden yavaşça iniyo manyak derecede yüzüp geri karizma bi tavırla çıkıp,karizma gözlüklerini takıp evlerine çıkıyolar
    Al-Koru ismi ondan geliyo uzun ismi galiba Albaylar Koru sitesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peacifullord -- 3 Haziran 2007; 21:26:31 >

• bnde 2 sene önce ordaydım dayımın yazlığı vardı.. orda severim oraları..
  • Fotoğraflara baktım da sıradışılık göremedim
  • güzelliği sadece görünüşünde değil,herşeyi ayrı bi güzel bence ki gidip orada uzun bi süre kalan insanlar kesinlikle bayılıyo oraya.

Bu arada Dünya'nın en çok oksijen bulunduğu yerlerden birisiymiş Çandarlı.
  • güncel
  • quote:

Orjinalden alıntı: Always0007

Fotoğraflara baktım da sıradışılık göremedim

zaten sıradışı bir yer değil. denize girmek için de pek ideal değildir. ama havası güzeldir
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.