Şimdi Ara

CANCAN MEYVE SIKACAĞI 169 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
4.332
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

N11 kampanyalar sayfasında gezerken gözüme ilişti. Ben yıllardır kullanıyorum ve son derece memnunun. Bu fiyat bana inanılmaz geldi. Bir ara forumda meyve sıkacağı sayfası vardı ve fiyatlar 250 tl mertebesinde idi diye hatırlıyorum. Araştırarak bu fırsatı ihtiyacı olanlar değerlendirebilir.

http://urun.n11.com/meyve-presi/cancan-kollu-narenciye-sikacagi-profosyonel-tip-P115742827

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoaDHuNTeR -- 7 Şubat 2017; 2:34:32 >

• Güzel ürün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün güzel de fiyat hep bu seviyede. Siz pahalı almışsınız.

• 149tl ye ankara çelikaydan aldım 1ay once;)

• Bende de Maskot'unki var. Hanım elektrikli meyve sıkacağı aldığından beri kullanmıyoruz. Evde duruyor. İlgilenen olursa Ankara içi almak isteyen olursa PM atabilir.
  • Bende bu üründen aldım 1 ay kadar oldu.Ama portakal sıkımında tam sıkmıyor gibi.Acaba benim aldığım ürünmü sıkıntılı diye aklımdan geçiyor.Genelde yorumlar çok olumlu.
    Posasında %10 civarında tahminen su bırakıyor
  • suattok5210 kullanıcısına yanıt
    n11'de satanda çelikay. Aradaki fark komisyon farkı, kuponla falan cazip fiyata getirilebilir. Mevcut Sevgilililer günü kuponu ile 150 liraya alınabiliyor. Güzel fiyat.
  • Alınır, 1-2 kere hevesle kullanılır, mutfak dolabının en üstüne konur, unutulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vectrac

Alınır, 1-2 kere hevesle kullanılır, mutfak dolabının en üstüne konur, unutulur.

meyve suyu seviyorsanız evde varsa çocuklarda çok sever yani çok kullanırsınız ömürlüktür
    kesinlikle o kenara atılacak ürünlerden değil ama elektrikli sıkacaklar gibi pratik değil o ayrı...
  • Geçen sene aldım, bir adette abime aldım. O nadir kullanıyor. Ben özellikle sonbahar-kışın yoğun kullanıyorum. Malum Nar ve Portakal sezonu buna denk geliyor. Yazın ise fileli sıkmalık portakalı uyguna bulursam kullanırım.
    İhtiyacınız yokken alırsanız ya da sıkma meyve suyu sevmiyorsanız elbet gideceği yer mutfak dolabı üzeri olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metulen

Geçen sene aldım, bir adette abime aldım. O nadir kullanıyor. Ben özellikle sonbahar-kışın yoğun kullanıyorum. Malum Nar ve Portakal sezonu buna denk geliyor. Yazın ise fileli sıkmalık portakalı uyguna bulursam kullanırım.
    İhtiyacınız yokken alırsanız ya da sıkma meyve suyu sevmiyorsanız elbet gideceği yer mutfak dolabı üzeri olur.

Oraya korsanız sakatlık çıkabilir, mübarek küp gibi. Alt taraflara koyun siz.
  • Neden bu kadar pahali bu tip urunler?

• nar sıkar mı ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademcell

quote:

Alınır, 1-2 kere hevesle kullanılır, mutfak dolabının en üstüne konur, unutulur.

meyve suyu seviyorsanız evde varsa çocuklarda çok sever yani çok kullanırsınız ömürlüktür
    kesinlikle o kenara atılacak ürünlerden değil ama elektrikli sıkacaklar gibi pratik değil o ayrı...

Merhaba,

Elektrikli olanla bunu kıyaslayacak olursak tercihimiz hangisi olmalı? Tercihimiz elektrikli olandan yana olursa marka model ne önerir siniz?

Cevabınız-Cevablar için şimdiden teşekkür ederim.

• GateFLY kullanıcısına yanıt
    Ben ilk olarak elektrikli aldım ama isyan edince ve tavsiyeleri okuyunca cancana geçtim. Arada kullanım kolaylığı açısından inanılmaz fark var. Cancanı kullanmak çok daha kolay ve verimli. Özellikle sıkım ve temizleme kolaylığı açısından da. Ama tam tersini deneyimlemiş arkadaşlarda çıkacaktır mutlaka. Kişiye göre değişiyor sanırım bu arada benim kullandığım elektrikli olan arçelik markaydı belki başka marka kullanıp çok memnun olanda vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vvlkn

nar sıkar mı ki?

nar için bu zaten birebir

sırf hızlı kullanım istiyorsanız elektrikli öneririm
    daha doğal ve az süzülmüş seviyorsanız daha yavaş ve kaslarınızıda geliştirmek içinse bunu öneririm marketlerde satılan buna benzer teneke olanlardan almış olsaydım şimdiye kadar parçalanırdı cancan çok sağlam ve dengeli bir tasarımı var ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 7 Şubat 2017; 12:53:32 >
  • çok ucuzmuş kardeş 100 tane aldık
  • quote:

Alalı iki ay oldu hala kullanıyorum. Halden koliyle portakal alıp sıkıyoruz.
  • CAN CAN iyi marka bir de Cancancan

• quote:

Orijinalden alıntı: ademcell

quote:

Orijinalden alıntı: vvlkn

nar sıkar mı ki?

nar için bu zaten birebir

sırf hızlı kullanım istiyorsanız elektrikli öneririm
    daha doğal ve az süzülmüş seviyorsanız daha yavaş ve kaslarınızıda geliştirmek içinse bunu öneririm marketlerde satılan buna benzer teneke olanlardan almış olsaydım şimdiye kadar parçalanırdı cancan çok sağlam ve dengeli bir tasarımı var ...

esseden aldım bu tip bir şey 2 senedir haftada 3-5 kez kullanırım ilk günkü gibi. portakal ve nar için ideal. 69 tlye almıştım kampanyada iken. çok paralar vermeye gerek yok. ticaret yapılacaksa alınabilir ama ev içinse cancan çok para..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.