Şimdi Ara

CANBEEERKKK CANNBERRKKK KALECİYE DÖNMEE ...!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yaaaa altıma ettim gülmekten. Link paylaşamıcam yine türk futbolunun efsanesi Yılmaz Vural şovunu yapmış.

Yılmaz vural canberk yazın çıkar youtube da falan hahahhahaha. Yaaaaaa ölecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam oyuncunun annesine küfür ediyor bunu milyonlar duyuyor bence komik değil. Yılmaz Vural sempatik taraftarla iyi anlaşıyor falan diye seviyoduk ama ne pis bi adammış. Kaleciye döndü diye adamın anasına sövmek nedir ?

• Eski Açık Sarı Desene kullanıcısına yanıt
    Anasına sövmüyor hocam.

• Yıllardır bu tarz enteresan davranışlar sergiliyorsun, sonra 3 büyükler neden beni almıyor diye yırtınıyorsun. Kendi kendini bitirdin.

Ama yine güldürdü. 😂

• tamam küfür hoş birsey değil ama suc canberkte oyun kurmaktan top sürmekten acizler hemen kaleciye dönüyorlar hani biz bile ekran basında bu tarz seylerde cıldırıyoruz selcuk topal gibiler bu geripas yuzunden bu kadar tepki görüyorlar yılmaz hoca malum hepimiz biliyoruz adamı cileden cıkartmışlar işte.

• Kimse Kimsenin anasınıa sövmüyor beyler.

Birçok Türk filminde veya Dizide Bu küfürü edince oyuncular hepiniz gülüyorsunuz şimdi gelip burada toplumsal ders havasına girmeyelim. tamam tasvip etmiyoruz ama kabul edelim ki , boğazını parçalarcasına bağırması ve söyleyiş şekli çok komik.

Sahada bu tarz şeyler HEP! oluor.

size özetle bi anımı anlatayım, Fenerbahçe stadında Top toplayıcı çocukların yanındaydım (arkadaşımın babası Stad müdürüydü) o sene istanbulspor Samsunspor la oynuyordu Fenerbahçe stadında, ben de kale arkasındaydım. RECEP ÇETİN istanbulspordaydı, teknik direktör de AYKUT KOCAMAN dı yanlış hatırlamıyorsam.

Korner oldu recep itiraz etti, SENİN VERECEĞİN KORNERİN .... TAA .. .. Bilmemne nasıl saydırıyor. öyle bağırıyor ki TD klünbesinden aykut KÜFÜR ETME RECEEEEP KÜFÜR ETME REECEEEPPP diye, diğer arkadaşları dur abi falan diyor ama bi yandan pozisyonunnu alırken recep bi yandan ağzına ne gelirse sayıyordu. (o gün zaten hakemlere olan inancımı kaybettim :P)

• hehey. siz daha metin türel'i görmemişsiniz. Adanada iken idmanını izleme fırsatı bulmuştum. bir pozisyonda oyuncu yere düştü. ciddi sakatlık olabilirdi. adam yerde kıvranıyor. birden bağırmaya başladı.

- kalk lan yerden o.... ç.... orayı sana vermezler. yerdeki oyuncu ayağa kalktı anında hafif sekerek idmana devam etti.

• Eski Açık Sarı Desene kullanıcısına yanıt
    Bu adamın geçmişi çok lekeli olmasına rağmen medyanın sahip çıkması büyük ikiyüzlülük. Sempatik diye seviyorum dediniz ama geçmişindeki vukuatlarını bilmiyorsunuz sanırım.

Sövme büyük mesele değil oyuncu koç arasında olur bu ama bu adam zamanında futbolcu dövüyordu. Futbolcu döven bir adam medyanın algısıyla el üstünde tutuluyor. Halkın da iki yüzlülüğü tabi. Onlar şişirmese medya bunu yapamaz.

Yılmazın yaptıklarının aynısını sempatik olmayan biri yapsın anında kellesini alırız.

• https://m.youtube.com/watch?v=nqiTYsMMeqA

Şu tarz vukuatı çok olan Oyuncusuna saldıran bir adama saygı duyuluyor. İşte bu da insanoğlunun bir yavşaklığı.

• Kimse'nin bu adama saygı duyduğunu sanmıyoru. ne kadar medya maymunu olduğunu herkes çok iyi biliyor.
  • Iyi bagirmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RüzgarGibiGeçti-

https://m.youtube.com/watch?v=nqiTYsMMeqA

Şu tarz vukuatı çok olan Oyuncusuna saldıran bir adama saygı duyuluyor. İşte bu da insanoğlunun bir yavşaklığı.

allahtan oyuncu sakin kalmis dişlerini verirdi eline yilmazin :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.