Şimdi Ara

Çanakkale PS3 Oyun Takas Grubu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
8
Favori
6.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • infamus 2 var elimde ve yeni oyunda alıcam yeni ps3 alan 1 arkadaşım daha var onuda üye yapıcam buraya herkese merhaba
  • vodafone kampanyasından aldım bende geçen gün.
    takas yaparız ilerleyen zamanlarda.
  • Benide ekleyin beyler Çanakkalede oturmuyorum ama Geliboludayım yani bende dahil olmak isterim aranıza
  • Bende varım beya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi On7Lee -- 27 Ocak 2012; 17:10:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V-FouR

Bende varım beya

elinizde hangi oyunlar var acaba
  • GT5 ve Tekken 6 var.Ama ben 11 senedir Akçay'da oturuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meeysut

Benide ekleyin babes, Çanakkale'de PEs 2012 oyunu satan bir yer bulamadım şaka gibi bir yer oldu burası ya :D

Kuyumcular sokağında,iş bankasının yakınlarında oyun satan bir dükkan var aslında ama yazın stopaj nickli arkadaşlar Killzone 2 sorduk 85 TL dedi.Move Starter Pack'e 250 TL dedi.Kaçıkçı resmen bunlar.

Hoşgeldin bu arada hocam ekledim bile.

• Ya bugun bi ps3 salonuna gittik arkadaşlarla henüz netten aldığım pes 2012 elime ulaşmadı pazar günü boş ps3 bulunmuyor cogu yerde ismini vermeyeyim birine girdik boş ps var ama pes 2012 yok dedi adam çok güldüm :D o salonlara genelde pes oynamaya gidiyor insanlar :D
  • quote:

Ya bugun bi ps3 salonuna gittik arkadaşlarla henüz netten aldığım pes 2012 elime ulaşmadı pazar günü boş ps3 bulunmuyor cogu yerde ismini vermeyeyim birine girdik boş ps var ama pes 2012 yok dedi adam çok güldüm :D o salonlara genelde pes oynamaya gidiyor insanlar :D

o yüzden boş ps var zaten
  • BEnde ona sasırmıstım ama ıkı adım otesınde full bos olan bı yer buldum ayrıca cokta ucuz bı yermıs 6 mac yaptık 5 lıra verdık :D Hos coktandır oynamadım pıyasasınıda bılmıyorum :D Uygun geldı ama bana
  • quote:

BEnde ona sasırmıstım ama ıkı adım otesınde full bos olan bı yer buldum ayrıca cokta ucuz bı yermıs 6 mac yaptık 5 lıra verdık :D Hos coktandır oynamadım pıyasasınıda bılmıyorum :D Uygun geldı ama bana

Hangi kafe hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuru Altı Pilav

quote:

BEnde ona sasırmıstım ama ıkı adım otesınde full bos olan bı yer buldum ayrıca cokta ucuz bı yermıs 6 mac yaptık 5 lıra verdık :D Hos coktandır oynamadım pıyasasınıda bılmıyorum :D Uygun geldı ama bana

Hangi kafe hocam?

Yok ısım vermek olmaz ;)
  • quote:

quote:

quote:

Hangi kafe hocam?

Yok ısım vermek olmaz ;)

PM den yollayın hocam
  • Elinde Heavy Rain olan pm atarsa sevinirim
  • quote:

Elinde Heavy Rain olan pm atarsa sevinirim

valla ben de bir aydır arıyorum o oyunu, bu gidişle thehut'tan falan getirticem gibi görünüyo.
  • benide eklermisiniz?Çanakkale merkezde oturuyorum belki takas vb. yaparız.
    Elimde:MW2 ve Resistance 3 var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikideli13

benide eklermisiniz?Çanakkale merkezde oturuyorum belki takas vb. yaparız.
    Elimde:MW2 ve Resistance 3 var.

Ekledim
  • Gittikçe sayımız artıyor,tüm Çanakkaleliler buraya.
  • adım maviejder3 tü ama değiştirdim.Hector17 yaptım orda maviejder3 yazıyor düzeltirmisin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.