Şimdi Ara

CANAK+GPRS=?????? koptum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler eeemrenin act?? forumdaki geyiige bende kat?lay?m dedim ama harbiden i?e yarad? gibi gorunuyo :)
    bi kactanede resim koyuyom benim salak siteye direk linkten bak?n isterseniz :)
    hos oldu ama ?imdilik 3kbnin alt?na dusmad? bakal?m ilerisi nolur:)
    [^][^][^][^][^][^][^][frndsp][frndsp][frndsp]
    http://www.geocities.com/jsiu24/C336/Pict0058.jpg
    http://www.geocities.com/jsiu24/C336/Pict0059.jpg

• Ahahah harbiden koparmışın[clps] tebrikler.[clps]
  • siteye girilmiyor..
  • benim telefon raks 7530. antenini çıkarttım onun yerine 50 cm lik anten taktım. bayağ da güzel oldu :)
  • girilmiyosa direk copy paste yap ben denedeim girio :) beyler 5saatte 75mb geldi gece valla bi yeri cok sevdi meret saka maka ise yar?acak gibi duruyo...
    yaa acaba diorum bitanede ÇEL?K tencere falanm? baglasam :P¨~¨~
  • yaw o bağladığına şimdi baktım da. o ne öyle anlayamadım.
    çanak desem çanak değil. lamba nın kenarlığı falan mı.

ayrıca ben de böyle bişey daha yapıp hem anten hem çanak mu yapsam.
    ayrıca ne gibi bir şey çanak görevi görebilir. ortasında çıkıntı olması şart mı falan filan
  • hamile bir bayan çıkıyor???

senin anten yok piyasada!!!
  • Valla beyler canaklar hakk?nda pek bi bilgim yok ya dedimya zaten geiqh olsun die yapt?m ama i?e yaramad?da deil ama sabah saat 7:30da net direk 1,8e dustu garip geldi ac?kcas? 5,8den 1,8e normal deilgibi gelio bana...
    herneyse buarada resimler ac?l?o (opera kullan?ourm ondad sorunsuz)
  • baz istasyonuna 30 metre uzaktayım raks 7530 genede gidip geliyor bu sadece telsimden kaynaklanıyor artık kesinlikle belli..anteni baza degdirsende nafile kanser olacam..
  • hangi geyik ? ben anlmadım :)
  • BEYLER SİZE GPRS İ HIZLANDIRACAK BIR YOL SOYLEYIM TELEFONU TERS ÇEVİRİN VE SİZDE AMUDA KALKIN ÖYLE İKEN SÖRF VE DOWNLOAD COK HIZLANIYOR BEN 8 KB GORDUM SIZ DE ZORLARSANIZ 10 -15 KB BILE GORURSUNUZ BELKI (BENİM BOYUM KISA OLDUGU İÇİN ANCAK BU KADARINI GORDUM)
  • hocam işin güzel ordaki haplar ne :P
    içip kafa buldun bizle makara yapıyon heralde hehe :)))
    bu arada kolonların kopardı kafamdan eheh hepsi göçmüş.. çıkarmak için yöntem söliym istersen süpürge makinasıyla çek ozaman düzelio
    çok emersen komple kopar haberin ola :PPP
  • Alemsiniz yahu valla 75mb haa ben ortalama günlük 80 mb civarında alıyorum saatte 10 mb ortalamam var dial up olursa saatte 25 e cıkıyor ...gününe gelirse oluyor zaten bu tip seyler.. özellikle pazar günleri ve geceleri :) hayal gücümüzün gittiği yere kadar gidelim bakalım daha neler cıkarıcaz =) güldürdünüz valla beni Allah ta sizi güldürsün ...
  • benim bu gunku baglantim 240mb download+19mbupload (DU meter ile kayitlari var)
    tabi butun gun ac?k ve flashget ile oyun indiriyorum+surf yapiyorum
  • [arindr] telefon her yerden çeker herhalde ama taşıması sorun olur [bandt]
  • Bende geliyorum bekleyin telefonu alıyorum şu telsimm kapatmısın kesin gelcem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.