Şimdi Ara

Çanak anten ve elektrik üzerinden internet 90Mbit down 50Mbit up

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün youtube'da gezerken gördüm, adamlar çok güzel bir sistem geliştirmiş.
    Çatıya bir çanak anten koyuyorsunuz, 20 katlı binanın en alt katında bile olsanız elektrik şebekesi üzerinden internet alabiliyorsunuz.

• hocam bu firma wifi firması sanırım daha önce bir çok konu açıldı sağlıklımıdır bilemem ilk başlarda iyidir ama sonra sapıtıyolar
  • DGrayMan kullanıcısına yanıt
    İnterneti mobil hat üzerinden veriyor. Herhangi bir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigCLawRex

İnterneti mobil hat üzerinden veriyor. Herhangi bir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum.
    bu hızlar mükemmel umarım bozmazlar
  • Bu wifi uzerinden alinan bir internet. Tepeye taktiklari cihazlar bu sekil profesyonel kullanimlar icindir. Veri merkezindeki internet hizina bagli olarak yuksek hizda internet alinabilir.
  • Fiyatları nedir acaba
  • Bu arada konu sahibinin koyduğu YouTube videosu tamamen reklam amaçlı yapılmış bir video. Adama reklam yapsınlar diye yüksek hızı vermişler. Gidin yakanetin websitesine bakın tarifeler için.
  • Urfa bölgesinde köylerinde şebeke üzeri aliyolar kullaniyolar fena değil 16 mbps kadar cikiyor sanirim ama cihaz filan 400,500tl aliyosun iptal etmek istediginde herhalde 300,400rl satibilirsin sanirim yada geri aliyolar sormak lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 18 Temmuz 2020; 23:15:22 >
  • Çanak anten ve elektrik üzerinden internet 90Mbit down 50Mbit up

Çanak anten ve elektrik üzerinden internet 90Mbit down 50Mbit up

Yorumsuz.

• Bu dediğiniz doğru, sitelerinde 100 mbps bağlantılı bir hız tarifeleri yok.
    Yinede alt yapısı bulunmayan yerleşim yerleri için tatminkar düzeyde ve tarifede paketleri mevcut.

Mesela 100 mbps internet paketleri düzgün bir fiyattan çıkarsa, apartmandan bir kaç kişi ile anlaşılır ve çok hesaplı kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigCLawRex -- 19 Temmuz 2020; 0:42:55 >
  • Bu sistemin adı airfiber
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.