Şimdi Ara

Can Yılmaz’dan üzeri kapalı Nihat Hatipoğlu eleştirisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
3.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Ramazan ayında ekranlara gelen programları eleştirdi.

Can Yılmaz’dan üzeri kapalı Nihat Hatipoğlu eleştirisi

Can Yılmaz, özellikle kazançlarıyla dudak ısırtan bu hocaların yaşadıklarıyla söyledikleri arasındaki uçuruma değinirken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Ramazan ayıyla birlikte ekranlarda dini programlar boy göstermeye başladı. Hemen her kanalda bu tarz bir programa rastlamak mümkün olsa da her yıl olduğu gibi yine en çok konuşulan isim Nihat Hatipoğlu oldu. Ramazan ayı boyunca canlı yayında katılımcıların sorularını yanıtlayan Hatipoğlu, kendisine sorulan sorular ve yanıtlarıyla sosyal medyanın da en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Durum böyle olunca kanallar ramazan ayında bu isimler üzerinden hatırı sayılır reyting oranlarına ulaşınca doğal olarak kesenin ağzı da açılıyor. İşte Can Yılmaz’ın isim vermeden ayda 600 bin lira kazanan Nihat Hatipoğlu’na yaptığı göndermeli paylaşım:

• Helal kazanmışsa ve zekatını da veriyorsa neyi olursa olsun kim karışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustKiddinGG

Helal kazanmışsa ve zekatını da veriyorsa neyi olursa olsun kim karışır.

Burada etik durumdan bahsediliyor.
  • Eleştiri değil bu Thug life olmuş
  • computeron kullanıcısına yanıt
    Haram kazandığına dair bir kanıt varsa sun yoksa buna iftira denir.
  • adam iyyy saplamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz006 -- 21 Haziran 2017; 12:7:12 >
  • Ben Hatipoğlu'na kızardım ama artık kızmıyorum. Senin dinini anlaman için bir kitap gönderilmiş. O kitabın ilk emri '' OKU '' diye başlarken sen hala dininde ne günah ne sevap onları idrak etmek için başkalarının peşinden koşuyorsan adam seni kevgir gibi kullanır.

'' Sevdiğime kavuşmak için dua ediyordum. O da kendi sevdiğine kavuşmak için dua ediyor. Kimin duası kabul olur? '' diye sorular sorarsan adama senin bir mal olduğunu, yolunacak kaz olduğunu bilir ve bir güzel söğüşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImPerspektif -- 20 Haziran 2017; 18:31:34 >
  • ImPerspektif I kullanıcısına yanıt
    Birde hocam uzerime tiner doktum orucum bozulur mu diye soranlar var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • soru soranlarda ayrı bir aptal
  • quote:

Helal kazanmışsa ve zekatını da veriyorsa neyi olursa olsun kim karışır.

Öyle olmasa bile karışamaz. Zekatını vermemesi, helal kazanmaması kişiye karışabilecek hak doğurmaz.

İsteyen kötü olur, isteyen iyi. Herkes eninde sonunda Râb önünde eşit olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    kim karıır derken laf edemezsin yani. Haklı bir dayanağın kalmaz manasında.
  • Adamın işi o, zorla mı para alıyor, vermesinler. Aynı şekilde dizi oyuncuları ya da program sunucuları da öyle. Veren var ki alıyorlar. O zaman din adamları hep fakir mi olmalı peki? Bu işler arz talep meselesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Adamın işi o, zorla mı para alıyor, vermesinler. Aynı şekilde dizi oyuncuları ya da program sunucuları da öyle. Veren var ki alıyorlar. O zaman din adamları hep fakir mi olmalı peki? Bu işler arz talep meselesi

Zengin din adaminin aç kişilere sabır demesi kadar ironik bisey yok

• cem yılmaz mı demek istedin

• BJK kullanıcısına yanıt
    Dizi 2 saat program 40 dk aradaki ucurumu goremiyorsan omega 3 al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Dizi 2 saat program 40 dk aradaki ucurumu goremiyorsan omega 3 al

Sahur programı da var da neyse ne, bu ücretleri talep edenlere o kadar para vermezsin olur biter. Piyasayı yükselten tv'ler, dediğim gibi arz talep meselesi bu, bence sen al omega 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Adamın işi o, zorla mı para alıyor, vermesinler. Aynı şekilde dizi oyuncuları ya da program sunucuları da öyle. Veren var ki alıyorlar. O zaman din adamları hep fakir mi olmalı peki? Bu işler arz talep meselesi

Zengin din adaminin aç kişilere sabır demesi kadar ironik bisey yok

Yapacak bir şey yok, o zaman çıkartmayacaksın ya da o kadar para vermeyeceksin.

• quote:

Haram kazandığına dair bir kanıt varsa sun yoksa buna iftira denir.

Sen okuma bilmiyormusun kardeşim haram diye bir kelime geçiyormu..Hayret... Okuma ile anlama arasında fark vardır..
  • çok lafa gerek yok bunu söyleyen boş beleş adam. Herkesin malı kendine hırsızlık, dolandırıcılık, namussuzlukla kazanmadığı sürece. Ne Cem Yılmaz'ın ne Ali Ağaoğlunun ne de Nihat Hatipoğlunun parasına karışırız. Herkes efendi olsun.

• Sadece su tweet'ini gordum ve gayet hakli, gittim gordum berbat etmisler guzelim yeri;

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.