Şimdi Ara

Can't create d3d hatası yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
19.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Knight online yi az önce indirdim kurdum patch leri filan yükledim herşey tamam
    fakat start a basınca bu hatayı alıyorum cant create 3d3 please directx diyor
    directx in son versiyonunu indirdim dedikleri gibide kurdum fakat hala sorun devam ediyor

yardım edermisiniz

(lütfen format at geçer sil yükle gibi sıradan cevaplar yazmayınız)

• ekran kartının sürücüsünü yüklememişsin yükle yeniden başlat gir.
  • direct x hatası ekran kartını driverini yükle yada googlede directx9 u indir
    bbir de şuan abk ne yazıyor başlat/çalıştır/dxdiag/ekran hepsinin karşısında etkin yazıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iade

direct x hatası ekran kartını driverini yükle yada googlede directx9 u indir
    bbir de şuan abk ne yazıyor başlat/çalıştır/dxdiag/ekran hepsinin karşısında etkin yazıyor mu?

hayır yazmıyor hepsinin karşısında yok diyor
    direct x 9 u indirdim ama yine olmadı direct x dosyalarında sorun yok diyor

TheGameGuard
    ekran kartının sürücüsünü yüklememişsin yükle yeniden başlat gir.
    nasıl yükleyebilirim yol gösteririrmisin şimdiden teşekkür ederim ilginize
  • ekran kartının modelini biliyormusn ati mi nvidia mı? ör nvidia 9800gt 9600gt ... ati radeon x1550 pro...

sağ tıkla/ özellikler/ayarlar/gelişmiş/bağdaştırıcı orda yazabilir model yoksa kasanın içini açıp bakıcan yada dxdiagda da yazabilir

veya pcyi ilk aldığında gelen cdlerin arasına bak üstünde ati nvdia veya vga driver yazan cdyi bul

bilgisayarın marka ise casper exper modelini yaz
  • hiç bi yerde yazmıyor ndvidia oldugunu biliyorum ama modelini filan bilmiyorum

ndvidi a nın sitesinden ne indirebilirim?

yada bi link verebilirmisin al şunu indir diyebilecegin
  • intel p4 ekran kartım yok
  • modeline göre değişir masaüstü ise pc sök kasayı sağda dikey duran büyük bir kart vardır onun üstünde altlara doğru ona dik olan ufak bir kart vardır çok eski değilse ufak kartın üserinde fan bile vardır

o ufak kartın üstünde modeli ayzar yalnız bunları yaparken pcyi kapat velütfen fişini çek
  • ekran kartın yok ise onboard dır bana anakartın marka modelini söylersen link atarım sana.
  • sadece foxconn yazısı ve intel var yada ben bulamadım:(
  • team viewer indir ıd şifre yolla pm den bana pc ne girip yapayım
  • başlat/çalıştır/dxdiag/sistem
    Sistem Üreticisi?
    Sistem Modeli?

Directx sürümü??

bunları söylersen bulabiliriz sanırım

ama Bilgisayarın casper,exper.... direk modeliin yaz daah kolay bulunur
  • Evet doğrudur sistem modelinde yazan yazıyı söylesen yetiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: iade

başlat/çalıştır/dxdiag/sistem
    Sistem Üreticisi?
    Sistem Modeli?

Directx sürümü??

bunları söylersen bulabiliriz sanırım

ama Bilgisayarın casper,exper.... direk modeliin yaz daah kolay bulunur

sistem üreticisi FOXCON
    sistem modeli AWRDACPI
    directx sürümü 9,oc
    pc toplama yani marka model yazamam intel p4-lg monitör öle söleyim işine yararsa bende pek anlamıoyorum yani.:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExCamLy -- 8 Mayıs 2010; 22:18:15 >
  • alla allah çözemedim anakartın modeli yazmıyor bilgisayar ile verilen üstünde foxconn yazan cd yokmu sende?
  • hayır
    bilgisayara ait bütün cd ler kayıp
    bilgisayar 1-2 hafta önce format atmıştık ne var ne yok silmişler anlamadan bi dahada yüklememişler

bilgisayardanda anlamıyorum ki arayıp googleden indireyim ne yapacagımı şaşırdım 1-2 saattir ugraşıyorum ama olmuyor yardım lütfen
  • foxconn
    pc 915M12-GL-GLS

buna uygun bi driver yüklemem gerekiyor nerden nasıl indirebilirim bilgisi olan varmı bi link verirseniz sevinirim

iyi forumlar
  • Programı pm yolu ile attım. Programı indir kur program tarama yapıcak taramayı bitirdikten sonra; sag üst köşede register diyip bi kod yapıştır(Register kodu programın içinde var.)
    Ondan Sonra orada Display Adapters var onun altında sürücü ismi çıkar. Onu seç karşısındaki disket simgesine tıkla karşına bi ekran gelicek orada download a tıkla download bitince install de yükler.
    Bu dediklerim egerki ekran kartı driverini bulabilirse olur. Kartın piyasada bulunmayan bişey ise zor.
    Sorun olur yada yapamassan gene konu altından yaz cevaplarım pm pek bakmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaNoZ -- 18 Mayıs 2010; 23:14:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

Programı pm yolu ile attım. Programı indir kur program tarama yapıcak taramayı bitirdikten sonra; sag üst köşede register diyip bi kod yapıştır(Register kodu programın içinde var.)
    Ondan Sonra orada Display Adapters var onun altında sürücü ismi çıkar. Onu seç karşısındaki disket simgesine tıkla karşına bi ekran gelicek orada download a tıkla download bitince install de yükler.
    Bu dediklerim egerki ekran kartı driverini bulabilirse olur. Kartın piyasada bulunmayan bişey ise zor.
    Sorun olur yada yapamassan gene konu altından yaz cevaplarım pm pek bakmıyorum

dediklerini yaptım kurdum fakat bu paralı sanırsam..
    ekran kartımı filan herşeyi buldu disket işaretine bastıgımda buy now ekranı geliyor yani download edemiyorum:(

bu konuda yapabilecegin bişey varmı??

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.