Şimdi Ara

can güvenligim yok Akil hastasi beni ölumle tehdit etti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
4
Favori
6.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kusura bakma dostum ama ben de pek inanmadım. Fazla aksiyonlu. Adam müptelanın teki ama geleni geçeni tokatlıyor.

• akilsagligi olmiyan engelli vatandasi dovmus bide gelmis foruma anlatiyo
  • Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Arkadas ben 40 yasinda adamim boyle hayali konu yazacak kadar ne yasim buna musait nede boyle bos hayali ergen islerle ugrasacak kadar basit karakterli biri degilim.Az once inanmayan birine ozelden ifade tutanagimi atayim deyip sende bunu okumana ragmen nasi inanmadim diyorsun aksiyon bol diye sacmaliyorsun.Adam bana ve guvenlige saldırınca sohbet havasindami olacak aksiyon baska nasil olabilir neyin kafası bu ?Ispatini yukarda bi elemana soyledim aynisi sanada gecerli..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cengizhan66 kullanıcısına yanıt
    Ne cahilsin sen yaa.akil sagligi olmayan birine engelli denilmiyor once bunu bi ogren..Adam bana kufur ederek para ve cantami istedi gasp etti o esnada boynundami yaziyor ben akil hastasiyim diye nerden bilecegim..aynisi senin basina gelse empati yaparak konus bos konusma..

• Gazos parasi istiyen cips parasi istiyen epey akil sagligi olmiyan sokak delisi olarak tabir edilen kisilere rastladim onlari provoke etmeden yumusakca yok bende kardesim diyerek uzaklastiriyoruz...

Boynunda degil genelde bileginde yaziyor tabi ailesi yaptirdiysa

Komsumun bir cocugu var otistik bir gun bunu kandirmislar 112 arayip kufur saymis telefondakide dava acmis cocugu mahkemeye cagirdilar ordada hakime ana avrat saymis ki bu cocuk birazda saldirgan ama raporu ortada essek sudan gelene kadar dovseler ne yazar
  • yandın dostum bunlar deli anasını satayım , ben yerinde olsam bir süre o parka gitmezdim çok zorda kalıpta gidecek olsaydım da 2 ,3 kişi giderdim ama emanet yazmışsın alma yanına sopa al yerden buldum dersin bu gavata bir şey olur döverken falan zorda kalırsın emanet ile haklıyken haksız duruma düşersin
  • sabitokuyucu kullanıcısına yanıt
    2-3 kisiyle nereye kadar gider ki iste:(bu ay gittin sonraki aylarda saldiriya ugrarsak her,zaman kimse olmayacak yanimda....cok haklisin emanet olsa hakliyken haksiz duruma dusersin ustelik cezai ehliyeti yok,oldurse beni kanunda hukumde giymiyor,beni takip etse kendini savunsan kanun benden yana degil..resmen iki ucu boklu degnek..

• ülke texasa dönmüş anasını satayım

• Klementinn kullanıcısına yanıt
    aynen.ustelik ben biraz daha duzgun bi semtte bunu yasiyorum polisler neler anlatıyor aklin sasar.Heleki biraz gelir seviyesi dusuk semtlerde bagcilar esenyurt b.pasada olan olaylari dinlesen texas cok masum kalir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7E2A7C465 -- 11 Kasım 2019; 7:52:51 >
  • Gitmeyiver sende o parka, başka park mı yok. Başkası gezdirsin köpeklerini. Bu da dert mi.

can güvenligim yok Akil hastasi beni ölumle tehdit etti
  • Hiçbirsey yapamazsın maalesef. Mahkeme kararıyla uzaklaştırma veriyorlar 500metre diye güya herif gelip bıçaklayarak öldürüyor. Birde bu dediklerim bilinçli insanlar.

• O itleri sen ne diye besliyorsun 😃.
    Konu CSB gibi , ben daha sahibine saldırıp hiç bir şey yapmayan it görmedim .

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    Arkadas derdimiz o park degil zaten, o semtte oturan akil hastasi beni sokak cadde arayip baska bi yerde gorme sansi cok yuksek..Biraz olaya genis acidan bakin dusunurek yazın.Kopekleri benden baska dolastiracak kimsem yok burda..Ayrica seninki dertmi bana derken, yarin o bir gun sokaga salinacak uyusturucu kullanan akil hastasindan ölüm tehdidi almak dert degilde nedir merak ediyorum.Senin evine daha once fuze attilar demek bu olayi hafife alip sacma bi karikatür ile yazdigina gore..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7E2A7C465 -- 9 Kasım 2019; 10:26:44 >
  • öncelikle büyük geçmiş olsun dostum allah birdaha yasatmasın inşallah korkma hic birşey olmaz akıl hastanesinden kacmıs dediğin için geri oraya kapatacaklar birdaha cıkmaz kolay kolay tekrar kacması lazım ama ınankı aklında hic bir zaman sen olmayacaksın ..ıyı gunler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7E2A7C465

Arkadas derdimiz o park degil zaten, o semtte oturan akil hastasi beni sokak cadde arayip baska bi yerde gorme sansi cok yuksek..Biraz olaya genis acidan bakin dusunurek yazın.Kopekleri benden baska dolastiracak kimsem yok burda..Ayrica seninki dertmi bana derken, yarin o bir gun sokaga salinacak uyusturucu kullanan akil hastasindan ölüm tehdidi almak dert degilde nedir merak ediyorum.Senin evine daha once fuze attilar demek bu olayi hafife alip sacma bi karikatür ile yazdigina gore..
    Akıl hastasının o semtte oturduğunu nerden biliyorsun? Velev ki orada oturuyor. Sende bir müddet gezme sağda solda, doğrudan evine git. Tanınmamak için kapşonlu filan giyebilirsin. Dünya senin etrafında dönmüyor, trafikte kavga edip her gün birbirine seni öldürecem diyen insanlar var. Nerede yaşıyorsun bilmiyorum. Bahsettiğin gibi çok korkmuş olsan foruma konu açmak yerine başka yere taşınırsın.

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    polis soyledi senle ayni semtte oturuyor diye..iste bos konusuyorsun kiraci degilim kendi evimde oturuyorum haa diyince evini satip tasinmak cok kolay oyle degilmi?Kendimizce onlemler alacagiz tabiki ben bu yasadigim sorunu akli selim forum dostlarina akil hastasi birinin tehdidine karsi hukuksal yoldan başvuracağım bilinmeyen tiyolar yada bilgiler varmidir diye danismak istedim.Polislere bile bu durumu anlattim onlarda isin cok zor dediler baska cevap veremediler.

• theflood kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim dostum..Guzel düşüncelerin icin varolasin..iyi gunler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7E2A7C465

tesekkur ederim dostum..Guzel düşüncelerin icin varolasin..iyi gunler..
    rica ederim nedemek bu tip durumlarda birlik olmamız gerekir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.