Şimdi Ara

Camlari rakı ile sildim mükemmel parladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Camlari rakı ile sildim mükemmel parladı

Camlari rakı ile sildim mükemmel parladı

Ev yapımı rakının alkolü yüzde 75 falan çıktı
    Kör olmayalim diye camlari sildim mükemmel şekilde parlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yağmur yağarsa yanına biraz kavun peynir
  • Hem soğukta buzlanma olmaz😁

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yağmur yağarsa yanına biraz kavun peynir
    Çok fena koktu ya
    Bu şekilde çevirmeye girsem vallahi anlatamam :D

• ülke etile dondu hocam keşke kenarda tutsaydın bu gidişle etil bile şuanki rakı fiyatı yapıcaklar :D

corluda etilci cok :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Lewandowski RL9 -- 24 Kasım 2019; 17:18:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Lewandowski RL9

ülke etile dondu hocam keşke kenarda tutsaydın bu gidişle etil bile şuanki rakı fiyatı yapıcaklar :D

corluda etilci cok :))
    Hocam zaten bira haric hepsini evde yapiyorum
    Dur bakalım ne olacak diye denedim gercekten güzel temizledi artik fısfıs şişeye doldurup bunla silerim

• zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    hocam etili nerden ayarlıyorsun yaw ben migrostan alıyordum şuan şaraplarla takılıyorum :D
    internettende temin edemiyorum guvenip :D
    birayı yapan bi abim vardı tanesi 3 lirayı buluyor dedi tadı biraz degişik ama alıştımmı normal bira icmessin dedi :)
  • quote:

hocam etili nerden ayarlıyorsun yaw ben migrostan alıyordum şuan şaraplarla takılıyorum :D
    internettende temin edemiyorum guvenip :D
    birayı yapan bi abim vardı tanesi 3 lirayı buluyor dedi tadı biraz degişik ama alıştımmı normal bira icmessin dedi :)
    Benim arkadas gettitiriyor hocam internetten
    Ben de ondan aldım bikac kere
    Eskiden votka da yapardim viski de ama artık sadece şarap ve rakı takılıyorum, birayı da Bulgaristandan ucuza getiriyoruz uğraşmaya değmez valla getir götür teşkilat lazım

ben yaptımda hic %50 altına koyamadım anason vs almıştım dukkandan rakı yaptı votka yaptımda alkolu hep yuksek tam ayarlayamıyoruz :D bulsam etil alıcam :D

şarköy şarabı aldım gecen ama tortu oluşmuş 4-5 gunde agzını acınca sirkeye donmuş litresi 10 liraya almıştım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Lewandowski RL9 -- 24 Kasım 2019; 17:57:52 >
  • Otomobil forumunda bunların konuşulduğunu gördüm ya ölsem de gam yemem artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu dışı olacak ama hocam Maltepe içen yegane insansın
  • quote:

ben yaptımda hic %50 altına koyamadım anason vs almıştım dukkandan rakı yaptı votka yaptımda alkolu hep yuksek tam ayarlayamıyoruz :D bulsam etil alıcam :D

şarköy şarabı aldım gecen ama tortu oluşmuş 4-5 gunde agzını acınca sirkeye donmuş litresi 10 liraya almıştım :)
    Hocam ayar işi her zaman olmuyor işte rakıda özellikle üzümün kaç gün bekledigi ve şeker orani su orani kaynama sıcaklığı vs bir ton detayi oluyor her sene farklı sonuçlar elde ediyoruz :) deneme yanılma yöntemi
    Ha her seferinde güzel oluyo mu oluyor ama market ickisine alısana ağır gelebilir

• quote:

Hocam ayar işi her zaman olmuyor işte rakıda özellikle üzümün kaç gün bekledigi ve şeker orani su orani kaynama sıcaklığı vs bir ton detayi oluyor her sene farklı sonuçlar elde ediyoruz :) deneme yanılma yöntemi
    Ha her seferinde güzel oluyo mu oluyor ama market ickisine alısana ağır gelebilir

bundan sonra zaten bakkaldan veya marketten alamayacagız :)
  • quote:

bundan sonra zaten bakkaldan veya marketten alamayacagız :)
    sorma hocam :) çok uzar bu konu ben sadece alkolün camları güzel temizlediğini göstermek istemiştim :D
    evde denemeyiniz.
    Kamu Spotu
  • Maltepe(alıngan sigara) üretilmeye devam ediyor mu? Babam uzun Maltepe'den başkasını içmezdi, bıraktı şükür.
  • alperhan52 kullanıcısına yanıt
    yok hocam maltepe falan en ucuz sigarada hd falan 11 bide tutunler 5 lira olmuş onlarada bişeyler yapıp 10 lira yaparlar yılbası
  • Robert Lewandowski RL9 kullanıcısına yanıt
    Üretici üç kuruşa satıyor,tüketicinin eli yanıyor. En güzeli bırakmak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.