Şimdi Ara

CAMİYE AKP AFİŞİ ASILDI: 'MİNARELER SÜNGÜ, MÜMİNLER ASKER..' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
188 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • minaredeki askeri neden cıkmış neyi bekliyor orda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

minaredeki askeri neden cıkmış neyi bekliyor orda
    Muhtemelen miting alanı orası.
  • bu gün ist eminönündeydim meydanda 3 tane otobüs var akp chp hdp.. müzikler çalıyo sırayla oynuyorlar sıcakta ellerinde sular sigaralar eyleniyorlar cok garibime gitti sanki ramazanda değilsiz düğünmü var neden oynar insanlar anlam veremedim ceblerini dolduranlarmı var yoksa bu kadar düzgünmüş ülkedeki herşey sankiii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty578 -- 15 Haziran 2018; 2:3:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

bu gün ist eminönündeydim meydanda 3 tane otobüs var akp chp hdp.. müzikler çalıyo sırayla oynuyorlar sıcakta ellerinde sular sigaralar eyleniyorlar cok garibime gitti sanki ramazanda değilsiz düğünmü var neden oynar insanlar anlam veremedim ceblerini dolduranlarmı var yoksa bu kadar düzgünmüş ülkedeki herşey sankiii
    u-mutlu olmak yasak mı ? konu camiye asılan afiş senin verdiğin cevap neden eğleniyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savkar -- 15 Haziran 2018; 2:15:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: savkar

u-mutlu olmak yasak mı ? konu camiye asılan afiş senin verdiğin cevap neden eğleniyorlar.

Alıntıları Göster
    minaredeki afiş nası dikkat çekiyorsa düşünceye ters geliyorsa bu görüntüde benim düşünceme ters o yüzden yazdım umuttan ziyade ziyan gözüyle bakıyorum ben asılan bayraklar pankartlar seçim için hazırlanan paralara ziyan reklam için harcanan paraya yazık değilmi hoş kimse kendi cebinden harcamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty578 -- 15 Haziran 2018; 2:31:51 >
  • Yine açılan sazan.avi konulardan biri daha, düşen düşene.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Bayram namazı ve cuma namazı için evde işyerinde cemaat mi oluyorsunuz? Kararın yanlış camii Allah ın evidir. Eğer akp yüzünden camii ye gitmiyorum diyorsan öldükten sonra sana akp yi sormazlar. Şunu da unutma Allah bizim ibadetimize muhtaç değil biz Allah a çok muhtaç ve aciziz. Her camii ye gittiğinde akp propagandası varsa senin siyasi partinin önerdiği camiiye git

Edit : görüşlerin son derece yanlış evde 5 vakit kılıyorum ama bayram ve cuma namazı için özel cemaat toplanıyoruz akp memuru olmadan ok ama kılmıyorum diyorsan öldükten sonra akp memuru kıldırıyordu o yüzden gitmedim demen yeterli olacak mı? Dinsiz bir genç yetişiyor bu gençlerden biri de sen olma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 15 Haziran 2018; 7:2:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ağa Allah Allah bir müslüman bunlar sanırsın ulan utanmasalar Allah Cc. akp li diyecekler tövbe tövbe ...o cami babalarının malı sanki Allah bunları ıslah etsin ...

• Camiye'de asarız kiliseye'de indirecek varsa buyursun Kolluk Kuvvetleri hazır bekliyor.
  • Hala camiye giden var mı ya

• İnsanı camiden nasıl soğutuyorlar işte alın size örnek

• Ne bela geliyorsa din tüccarlarından geliyor müslümanlığın başına

• İşte beyin olmadığı için farkı anlayamazlar her hangi bi parti olursa olsun dini yerlerin böyle birşeye alet edilmesi sorun x partisinin afişi diye değil güzel ülkemin sığırları

• bu oy veren at gözlüklüler burada mı ?
  • Anlaşılan bu yobazlar da denize dökülmek istiyor yahu bunun neresi müslümanlık bunu dinin neresine sığdırdılar acaba hangi ayete dayanarak

camii'ye bu saygısızlığı yaptılar acaba yine cevap verebilecek bir aktroll çıkmayacak karşıma biliyorum ama yinede sorucam sorumu

aktroll insancık insan artığı, kindar ve dindar yobazcık, yobazcık aktroll, ırkçı aktroll..

Şimdi siz müslüman mı oluyorsunuz bu afişi asarak ?
  • Muharrem dini kullaniye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JQKER

Görüyorsunuz

Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz

Bu şiiri okuyan adamı sadece şiir okudu diye içeri attılar muhtar bile olamaz dediler

Ama eli kanlı teröristi içerinden çıksın diye sıraya girdiler morali düzelsin diye hem onu hem eşine ziyarete gittiler

Görüyorsunu. Mikemmel bir manzaraaaa

Riyakarlık nedir görüyorsunuZ

Seçim garanti
    Ulke'nin hali ve siiri okuyan adamin yaptiklarini goruyoruz.

Az bile yapmislar. Adalet yine geri gelecek.
  • Cami ve Din üzerinden siyaset yapan bir partiden asla hayır gelmez. Sanki bunlardan önce cami yoktu sanki bunlardan önce din yoktu sanki bunlardan önce müslüman değildik..

Bunlar İnsanların din duyguları ile oynuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cabriyo kullanıcısına yanıt
    Yani sana göre birisinin yapması diğerini normalleştiriyor. Din, Allah 2.planda AKP yerine?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven93 -- 15 Haziran 2018; 13:6:51 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.