Şimdi Ara

Camilerden yeni Corona anonsu 6 Agu 2020 13:45 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    güzel espri :::: bu anonslar az olsun problem değil. herkes zaten maskeyi ne kadar ve nası takacagını biliyor, kafeye plaja gidip gitmeyeceğini de. bunu sürekli hatırlatmaya bunun için de ibadethaneleri kullanmaya gerek yok. sağlık ve barış ile...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim Bey

Olay bir yerde toplanmak değil, toplanabilirsin, belirli mesafe tutarsın ve en önemlisi de ağzını burnunu maskeyle kapatırsın. İlla ki Ayasofya'ya gidip bu kurallara uymayan tipler çıkmıştır ama sen sanki 20 yıldır deniz görmemiş gibi plajlara akın edip maske vs de takmazsan tepki gösterilir, sanki Dünya'nın en ağır işini yapmış da yer kapma derdiyle gemiye saldırırsan tepki gösterilir. Bu anonslar herkese yapılıyor, ciddiye almayanın kendi sorumsuzluğu.
    Yahu şimdi senin gibi bir troll için ağzımı bozmak istemiyorum; ama az bi dur da düşün ya düşün.
    350 bin kişinin toplandığı yerde nasıl bir tedbir insanları virüsten koruyabilir?
    Sıef seçim yatırımı olsun, milletin dikkatini ekonomiden kaydırmak için yüzbinlerce kişinin hayatıyla oynadılar.
    Bayramda dahi yasak koymadılar. Maşallah virüsünüz, trollüğünüz bol olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nibi

sizin anoslar kilise ve plajlarda yapılıyor sen onlara kulak ver
    La 7 mesajlı troll hesap! Asabımı bozma o anonsu sana monte ederim bak.

Tam pandeminin ortasında 350 bin kişiyi toplamak hangi aklın eseri olabilir? SİZLERİN, SİZ AKTROLLERİN

• MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Artık asıl trollerin de başkalarını trollükle suçladığını görüyoruz.

Hiç alakasız olayları bile sürekli olarak "ama Ayasofya'yı açtılar" diyerek alakasız bir şekilde oraya bağlayan trol değil de ben trolüm öyle mi? Üstelik otu b*ku "seçim yatırımı ehehe" diye küçümsemek zaten bu ülkedeki en büyük trollük. Ağzımı bozmak istemem demiş bir de ağzını bozsan neye yarar

350bin kişi Ayasofya'ya gelmiş de plajlarımıza kaç kişi gitmiş? Sanki plajlarda 3-5 kişi vardı, kaç yıldır deniz yüzü görmedim, bu sene giderim diye planlama yaptım ama bu olay patlak verince iptal ettim. Herkes iptal edemez miydi, ne dertleri vardı sanki yüzmeyince ciltleri mi kuruyormuş?!
  • Ayasofya'da 350bin kişinin toplanması Corona nın yayılmasına en ufak katkıda bulunmaz cunku virüs havadan halıdan temastan nefes, öksürükten bulaşmaz. (Mecburi not:AKPli değilim)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

La 7 mesajlı troll hesap! Asabımı bozma o anonsu sana monte ederim bak.

Tam pandeminin ortasında 350 bin kişiyi toplamak hangi aklın eseri olabilir? SİZLERİN, SİZ AKTROLLERİN

Alıntıları Göster
    şimdi ilk olarak hiç bi z..m yapamazsın anca buradan klavye erkekliği yaparsın.
    +++++ olarak oraya 350 bin kişi maskesi ile toplanınca kıyameti koparanlar plajlarda yarı çıplak maskesiz yüzbinlerce kişiye ses etmiyorsa oradan nemalanıyordur.
    BUDA EN BASİT İFADE İLE İKİ YÜZLÜLÜK VE ŞARK KURNAZLIĞIDIR.
    BU YORUMU YAZICIDAN ÇIKART ALNINA AS ÖNCE İZAN İRFAN BELLE SONRA GEÇ KLAVYE KARŞISINDA ERKEKLİK YAP

• Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Yazlık evimiz var orda. En fazla 2 ay kalıyorum her sene. Ne anlamda sordunuz? Öğrenci olarak mı çalışan olarak mı?
  • ikskareyim kullanıcısına yanıt
    Ögrenci hocam

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.