Şimdi Ara

Camilerden Dombra Çalındı!!!!!! YUHHHH (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
1
Favori
16.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
399 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Camide dombra ne arıyordu ki? dombra açık alanda yetişir
  • İrfan Galip Bey kullanıcısına yanıt
    Ayet gibi yazabildiklerine göre dini tamamen ele geçirmiş, kendi çıkarlarını uğruna kurban ettiklerini resmetmişler
  • crazyfriend712 kullanıcısına yanıt
    Akp liler Mehter marşında Türk milleti diye başladığının farkında değil onlar Osmanlı ailesin soyları olduklarını sanarken "Aşk ile sev hürriyetini" diyerek Türklüğü övüyorlar Osmanlıyı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hunter_Soldier

Bu mesaj silindi.
    Avatar nostalji yaratti. Q2'den sonra bi ara Q3'e sarmistim. German Rail Server'da Aimbot kullaniyorsun diye banlamislardi, neyse sonra Server'in sahibiyle konustuk anlattim durumu bu zikkimi Q2 den beri oynadigimi. Bani kaldirdi iki uc CTF macimi izledi "Kusura bakma" dedi bot degil yetenek O serverda bir Alman cocukla bir Polonyali kiz vardi guzel muhabbet donerdi. Hatta sevgili oldular hala da beraber yasiyorlar. Hala gorusuyoruz. Guzel gunlerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 23 Mayıs 2020; 17:51:51 >
  • Camiler Akp'nin olduğu için onların hoşuna gitmeyecek müzikler çalınınca ülkede olay oluyor mk.
  • İrfan Galip Bey kullanıcısına yanıt
    Arapça yazıyı okuyorum
    "Milledimiz thaarih buyunca haer alenda buyuke desdanlear" Diye gidiyor .

Arap alfabesi sadece arapça kelimeler kurmak üzerine yaratıldığından ötürü Türkçe veyahut başka bir dil yazıldığında çok saçma sonuçlar çıkartır Mesela beni adım Osman fakat Arapçada Uğsmaen yazılır.

M.K. Atatürk latin alfabesine geçişi sağlayarak bizleri büyük bir zulümden kurtarmış başkaları bu zulüme devam etme çabasına girerse halk bi gidin burdan der anladınız siz.

Şu adam gezide parkına halkın yanına inseydi birde dini gösteriş ve kullanım amacı yerine hakikaten inanıp ilerleseydi bütün halkı arkasına alabilirdi lakin halk yemiyor bunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan Galip Bey

Çamlıca Camii'nde şöyle bir şey var. Acaba ayet mi, hadis mi?

Alıntıları Göster
    Yazmayıda unutmuş bu tayyip orada Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı yazması lazımdı. Cumhuriyete olan bu öfke neden 😡

• Ne büyük ve gösterişli cami helal olsun yapanlara emeği geçenlere gurur duydum.
  • Camiler istediği kadar büyük ve gösterişli olsun yapanların anasına küfür helal ise ülkenin bireyine mezarına tükürmek düşer. devamı silivri sinema kültür merkezinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: sxlsoft

Ne büyük ve gösterişli cami helal olsun yapanlara emeği geçenlere gurur duydum.
    He ya ne büüüüüüüüüüyüüüüüük ya helal olsun ya tesehhürler ah partü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acura07 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 1 aydır çıkan haberlere bakıyorum özellikle ekonomik sorunlar konuşulmasın ve seçmeni geri kazanabilmek için din üzerinden saldırılar fetö üzerinden saldırılar ilk önce fetö üzerinden darbe yapılcak darbeyi chp yaptı dediler baktılar kimse takmadı sonra vefa gruplarına saldırılar saldıran taraf kendileri olup karşı tarafa silah çekti dediler ama haberlerde görüntüleri bile göstermediler vandakine pkknın saldırdığı bile şüpheli çünkü pkk bitti kalmadı diyorlar kalmadıysa pkk nasıl yapıyor twitter desen artık sadece akpli çalışan troller tarafından kullanılıyor kimse rağbet bile göstermiyor survivordaki isimler yada yalandan iftiralar ve özellikle bayram zamanı bile türk ifşa gibi başlıklar açılıyor yani işin kısacası bu son cami olayındada chp yapıp yapmadığı yada akpnin yapıp yapmadığı belli değil ama din üzerindede saldırılara geçilmişse akp ve mhp için durum vahim çünkü karşılık alamıyorlar eskisi gibi gündem olmuyor millet sıkıldı kavgalardan ekonomik sorunlarla boğuşuyor rahmetli ecevit nasıl gittiyse akpde öyle gidicek siyasi söylemlerle biryerlere kadar gelinir

• Pandemi dönemi yaşattıkları beceriksizliklerini ona buna saldırarak, halka vergi ekleyerek unutturmaya çalışıyorlar. Gerçi bunlarda haklı onlara oy verenlerin çoğunluğu koyun gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Camilerden Dombra Çalındı!!!!!! YUHHHH
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Dalga geçme arkadaşım, o olay gerçek. Görüntüleri bizzat izleyip dehşete düşenler var. Yakın zamanda yayınlayacaklar , o zaman türbanlı bacıma neler yapıldığını göreceksiniz hepiniz. Büyük reis dedi görüntüler var diye yalan mı söyledi sanıyorsunuz? 2023 yılında gizli Lozan maddeleri ile birlikte bu videolari da göreceğiz inşallah...

• hanahmet H kullanıcısına yanıt
    Kardesım saf misin sen hangi ulkede yasiyirsun? Simdi sen bunlari soyleyince bizden daha mi saf oluyorsun? Camide kadinlari bir ara toplayan bir milletvekili ne sohbeti yapacak? Kadinlari etrafina toplayip fikra mi anlatiyor? Siyasi biri varsa toplulugun ortasinda konusmada politiktir!

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.