Şimdi Ara

Camilerden Dombra Çalındı!!!!!! YUHHHH (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
1
Favori
16.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
399 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaitreSkiLL

İstanbulda çoğu yerde evlere mektup dağıtılmış. Erken seçim geliyor sanırım ondan
    Tek şansları bu. Yaz sonuna kadar seçim geldi geldi yoksa gidiciler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız camiler açık dostum.
  • Arkadaş Donanımhaber forumu, Ekşisözlük gibi yerleri bilerek kapatmıyorlar, yoksa nerede oynayacak bunca insan!

• Yalan haber üzerinden dinime ve Müslümanlara iftira atıyorsunuz.

1. Camide dombra çalınmadı. çalınmaz da. Bunu yetkililer çok defa söyledi ama buradakilerin çoğu birilerinin yalanlarına sorgusuz hemen inandığı için doğru zannediyor.
    https://www.haberler.com/agri-da-secim-zamani-camilerde-dombra-calindigi-13250921-haberi/

2. camide kadınların sohbet görüntüsü "politika malzemesi" yapıldı.

3. camide imamların bir partiyi övmesi yasak. Bu hoca ile ilgili yasal işlem yapıldı.

4. camiye asılan parti afişi yanlış olduğu söylendi ve daha o gün kaldırıldı.

5. camide çavbella olayı merkezi sisteme sızma ile yapıldı. buna tepki gösteremiyorsanız bari susun. yalanlar üzerinden politika yapmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Yok mu

Alıntıları Göster
    kafama takıldı bir sey soracağım nickinizin anlamı 2K23 akpnin 2023 aldığınız görev üzerine forum hedefinde mi yer alıyorsunuz?
    akp gençlik kollarında görev yapıyormusunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 23 Mayıs 2020; 14:24:24 >
  • teknoCat kullanıcısına yanıt
    Üsküdar gitti bile.Ucu ucuna kurtarmışlardı 1 yıl önce ..Yani gitti diyebiliriz.Yine büyük şehir olarak Bursa gitti.

Ne mektubu dağıtılmış ? Eğer şu önümüzdeki 1-2 aylık süreç içinde seçim olsa kazanırlardı yalnız.Çünkü göz boyadılar sağlık ile falan hastaneler ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 23 Mayıs 2020; 14:56:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunların beyinleri bu kadar çalışıyor. Bunlar toplanır yürüyüş yapar sonra jop tekme tokat polis araçlarını bindrilip karakola götürülür. Grubu sürükleyen hdp chp vekil oğludur. O özel emirle derhal karakoldan alınır. Bu salaklar ssorgulanır sicil olur bilmem ne olur bir daha kamu yerlerinde çalışamaz olur.

Sonra da çıkarlar İZİNLİ YÜYÜŞ YAPANLARA NEDEN BU BASKI UYGULANMIYOR derler. İşin içinde her türlü izin alınmış ile izinsiz korsan bir durum var. Ama bunu algılayacak beyin bırakmamış ki CHP bunlarda. Ama diğer yandan iyi oluyor içeri girdikçe öğreniyorlar hanyayı konyayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Üsküdar gitti bile.Ucu ucuna kurtarmışlardı 1 yıl önce ..Yani gitti diyebiliriz.Yine büyük şehir olarak Bursa gitti.

Ne mektubu dağıtılmış ? Eğer şu önümüzdeki 1-2 aylık süreç içinde seçim olsa kazanırlardı yalnız.Çünkü göz boyadılar sağlık ile falan hastaneler ile.
    https://eksisozluk.com/23-mayis-2020-cumhurbaskanligindan-gelen-mektup--6532768

• quote:

Orijinalden alıntı: hanahmet

Yalan haber üzerinden dinime ve Müslümanlara iftira atıyorsunuz.

1. Camide dombra çalınmadı. çalınmaz da. Bunu yetkililer çok defa söyledi ama buradakilerin çoğu birilerinin yalanlarına sorgusuz hemen inandığı için doğru zannediyor.
    https://www.haberler.com/agri-da-secim-zamani-camilerde-dombra-calindigi-13250921-haberi/

2. camide kadınların sohbet görüntüsü "politika malzemesi" yapıldı.

3. camide imamların bir partiyi övmesi yasak. Bu hoca ile ilgili yasal işlem yapıldı.

4. camiye asılan parti afişi yanlış olduğu söylendi ve daha o gün kaldırıldı.

5. camide çavbella olayı merkezi sisteme sızma ile yapıldı. buna tepki gösteremiyorsanız bari susun. yalanlar üzerinden politika yapmayın.
    Videoyu çekene sor bunları. Birde chp nin sözcüsüne

Ben gördüğümü yazıyorum.

Ayrıca camide dombra çalındığı için kim çaldı kim açtı müziği bilmiyorum kimseyi de suçlamadım. Belki çav Bella açan Provakatifler çalmıştır...

Bu ülkede bütün Müslümanların camide ezan okuma ezan sistemini kontrol etme yetkisi mi varda hepsini zan altında bırakmış oluyorum?

Kabataş yalanı zamanını hatırlar mısın?

Yalan haberi kimseden öğrenecek değiliz

• teknoCat kullanıcısına yanıt
    Araştırmadan sorgulamadan sadece gördüğünüzü yazdığınız için böyle oluyor işte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Araştırmadan sormadan kimin yaptığı belli olmadan çav Bella hakkında herkes hemen suçluyu buldu chp yaptığı derken de doğruları savundunuz mu?

• İrfan Galip Bey kullanıcısına yanıt
    Evet müslüman kardeşim akp kaynaklı ama yakında cumhurbaşkanımıza peygamber diyen
    Akp mitingine katılmak farz diyen şirk e düşmüş munafik ve kafirler yakında bunada hadis derler .... onlar için gelsin paralar gitsin karilar Nasıl olsa Allah tan korkmuyorlar. Selam ve dua ile

• Boşa yorulmayın.Bu kişiler müslümanlığı bilmeyen münafıklar arkadaşlar. Allahın emri olan başörtüsünü takınca kurtulacaklarını zanneden zavallı yaratıklar bunlar .. çünkü ;müslüman zengin olmalı hadisini... bunlar her yol müslümana serbest zanneden cehennemlik yobazlardır. Hiçbiride kuran-i kerimi mana olarak bilmezler ve inanmazlar.. inansalar ve anlasalar zaten zalim olmaz zulüm etmez kul hakkı yemezler... Selam ve dua ile

• arkadaşlar nekadar boş yaptınız ben kek yemeye gidiyorum bu arada kekin fiyatı artımı

• Aaaa ama vergiyi nasıl alacak??
    Camiden vergi almadığı için kapalı. AVM'lerde ki mağazalardan vergi alıyor.
    Yetmedi heralde vergiler.

• ben böyle bir cürretin ülke içinde kutuplaştırılma girişimlerine işaret fişeği olduğuna inanıyorum. normal birilerinin akıl edip yapmak isteyeceği bir durum değil.
  • quote:

wow akp trollerinde gelişme var araştırma laflarını sonunda ağzına almışlar ki kendileri araştırsa kendi içlerinde bir ton şey çıkacak :)
  • Bu isin altindan da Dersimli gilijjdar cikar yazin kenara

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.