Şimdi Ara

Cami cemaatinden alkol satışı yapan Tekel bayiye pankartlı protesto (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
5.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: babus0606

bizde demokrasi beşiği avrupayı tanıyoruz.  

Şu kendine müslüman diyenlerin akın akın gittiği avrupamı🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nayır john dünadara madalya taktıkları fehriye erdala şato tahsis ettikleri adını reklam olmasın diye söylmediğim terör örgütüne her türlü destek veren camilerimizi vatandaşlarımızı yaktıkları bosnada katliam yapanlara madalya taktıkları yerler.

• kurs@tz kullanıcısına yanıt

Cevap veriyorum

Yahudiye halk cephesi

• şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt

şimdi senle buradan gireceğimiz bir tartışma var ama bu tartışmanın sonunda sen "burası arabistan değil" diye kestirip atacaksın, dolayısıyla gereği yok.

Mevzu o kadar basit değil ama onu söyleyeyim.

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt

Bilemedin, bilakis yahudiler bu tip eylemlere başvuran yarı insan yarı maymun yaratıkları kendilerine zarar verdiği anda tereddütsüz acımadan topluca, kitleler halinde imha eden aziz, mübarek, medeniyet timsali, insanlığın yüz akı bir topluluktur. İnsanlığın yahudilerden öğrenmesi ve ders alması gereken çok çok konu var.

• eski türkiyede böyle bir roportaj versen 7 sülaleni içeri atarlardı. şimdi demokrasi var. insanlar özgürce konuşabiliyor. işte ümmet işte millet işte reis. kudurun.

• protesto hakkını kullanmış ne var bunda. boğaziçinde protesto edenlere tepki gösterenlere laf edenler dinciler protesto etti diye (saçma da olsa) itiraz ediyor. sizin birbirinizden farkınız yok ki hepiniz aynısınız. çok kültürlükten uzak, her şey hakkında söz hakkı sahibi olduğunu düşünen saçma sapan kabuğundan çıkamamış insanlarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 24 Şubat 2021; 16:4:23 >
  • Sakaryalı bir arkadaşım vardı.Koyu Akp li.Ağzından Allah kitap düşmez klasik bir Sakaryalı.Her hafta sonu bunların dükkanındaki çalışanları toplayıp evde 7 kişi kova yapıyorlardı ;)

Hepsi için demiyorum ancak Sakarya genel olarak böyle bir yer.Giden,tanıyan bilir.

• Bu iktidarın en büyük hatalarından biri tekel bayisi açma şartlarını gevşetmesi. Eskiden şartlar daha ağırdı. Okula yakın, camiye yakın, mahallenin yaşamın merkezinde tekel bayisi açmak yasaktı.

Aslında tekel bayileri yasaklanmalı. Zincir bayiler açılmalı. Kuytu köşede 5 M2 alandaki içkiçide ne haltlar döndüğünü bilemezsin. Geniş ortamda, her ürünün üstünde fiyatı yazan satışın olduğun ortamlar olmalı Örneğin Migrostan içki almakla o kuytu köşeden içki almak aynı şey mi? Her an orada bir kavga bir pislik çıkabilir. Kim ister oturduğu evin altında içkiçi dükkanı? El altından çocuklara içki satışı yapılır. Babası çocuğunu gönderip tanıdığı içkiciden içki aldırıyor. Yani say say bitmez yanlışlıklar.

Konuda bir cümlenin altı çiziliyor. O cümlede yanlış olan ne.. İçkinin köyü bir şey olmadığını mı iddia ediyorsunuz yani. İnsanı yoldan çıkaran ahlakı bozabilen kötülüğe sürüklemediğini mi iddia ediyorsunsınuz... İçki öldürür, bunun daha ötesi var mı?

İnsanın çocuğunun içkiye alışmamasını istemesinden daha doğal ne olabilir? İçki içenlerden hazzetmemesi kadar doğal ne olabilir?

İçkiyi kötülemek ötekileştirmek oluyormuş kafasını yaşıyanlar çok içiyo galiba. İçki böyle lanet bir melanet işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 24 Şubat 2021; 17:37:22 >

• caminin tam karşısına esrar ekin kimse ses çıkartmaz hatta namazdan çıkan gider koparıp sarar, çok iyi biliyorum bu şehri, namazdan çıkarlar camii çay ocağına geçerler ahaber'de Kılıçdaroğlu ile ilgili bir haber çıktığı an ana bacı sövmeye başlarlar, Konya bu Sakarya'nın yanında Avrupa gibi kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

Seninle asla aynı olamayız.
    Yer, zaman, mekan, çıkar değiştikçe değişmez. Uygulamamız eksik olabilir. İnancımız asla.

Alıntıları Göster

Ben sana karışmıyorum sende karışma. İstersen camide zikir çek istersen sabah akşam ibadet et istersen salavat zinciri kur benle ilgisi yok.

Sende inancına ters diye millete karışma yeter. Karışınca karşılık görürsün. Konu para olur, diyanet olur elli tane konu var. Zaten insanları dinden soğuttunuz cami cemaatleri ortada hep ihtiyar takımı alayı işsiz sosyalleşmek ve gidecek yer arayan insanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Ben sana karışmıyorum sende karışma. İstersen camide zikir çek istersen sabah akşam ibadet et istersen salavat zinciri kur benle ilgisi yok.

Sende inancına ters diye millete karışma yeter. Karışınca karşılık görürsün. Konu para olur, diyanet olur elli tane konu var. Zaten insanları dinden soğuttunuz cami cemaatleri ortada hep ihtiyar takımı alayı işsiz sosyalleşmek ve gidecek yer arayan insanlar.

Alıntıları Göster

Yanlış yapmışlar, senin gibilerin dine dindara çamur atmak için bahane bulmanıza mani olmak için örneğin tema şu olmalıydı.

Cami cemaatinden alkol satışı yapan Tekel bayiye pankartlı protesto

• Madem o kadar çok bağlısın dinine, madem çok hassassın, o zaman çocuğuna o bilinci aşılarsın geçersin. Kimseye karışmaya hakkın yok. Ortalığı karıştırmanın, halkı o esnafa kışkırtmanın anlamı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Alıntıları Göster
    Bahsettiğim şeyleri karşı tarafa yapmazsanız sorun kalmaz. Mesela evinde içip ayılana kadar ortamında kalırsın sorun değil elbet. Ama sosyal ortama çıkıp ne yaptığını bilmezen, başkalarının canını alırsan bu genel bir sorun olur. Yaşam alanımı tehlikeli alana dönüştürmüş olursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kurs@tz kullanıcısına yanıt

O zaman yahudilerden allah razı olsun

• Cami cemaatinden alkol satışı yapan Tekel bayiye pankartlı protesto

Burda ne demek istiyorlar🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WILDBOYS -- 24 Şubat 2021; 19:36:37 >
  • Adamlar barışçıl bir gösteri yapmış, niye bu kadar rahatsız oldunuz?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.