Şimdi Ara

Cami cemaatinden alkol satışı yapan Tekel bayiye pankartlı protesto (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
5.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: forvet09

kanunun olması adaletin olduğu anlamına gelmez.

sen yeterki iç, masumlar keyifle araba altlarında kalabilir. yeter ki içkine dokunulmasın.

dünya yok olsun sen iç.

Alıntıları Göster

Bireysel olarak adaletini sağlayamazsın. Kanunlar senin kafandaki adalete göre şekillenmez.

Masumların araba altında kalması umurunda değil bence. Sen din yüzünden alkole düşmansın bu masumlar içip kaza yapmalar sadece kullandığın bir argüman. Masumlar falan işin bahanesi. Bende hiç dindar değilim din umurumda değil peki sen çok dindarsan içki niye senin derdin? Kimse başkasının hayatına karışamaz. Ayrıca tekel bayilerle uğraşmakla içkiyi bitiremezsin.

Hep söylerim çok dindarsınız bu işin finansmanını niye kendiniz yapmıyorsunuz? Cami diyorsun orada arkasında namaza durduğun imamın maaşı nereden geliyor? Çok dindar geçinip birinizde demiyorsunuz bu faiz, kumar ve içkiden gelen vergilerle niye dini finanse ediyoruz diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Bireysel olarak adaletini sağlayamazsın. Kanunlar senin kafandaki adalete göre şekillenmez.

Masumların araba altında kalması umurunda değil bence. Sen din yüzünden alkole düşmansın bu masumlar içip kaza yapmalar sadece kullandığın bir argüman. Masumlar falan işin bahanesi. Bende hiç dindar değilim din umurumda değil peki sen çok dindarsan içki niye senin derdin? Kimse başkasının hayatına karışamaz. Ayrıca tekel bayilerle uğraşmakla içkiyi bitiremezsin.

Hep söylerim çok dindarsınız bu işin finansmanını niye kendiniz yapmıyorsunuz? Cami diyorsun orada arkasında namaza durduğun imamın maaşı nereden geliyor? Çok dindar geçinip birinizde demiyorsunuz bu faiz, kumar ve içkiden gelen vergilerle niye dini finanse ediyoruz diye.

Alıntıları Göster
    Kim olduğumu bilmiyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

Kim olduğumu bilmiyorsun.

Alıntıları Göster

Biliyorum. Benim gibi sadece sıradan bir üyesin.

Gerçek hayatta ise kim olduğunun önemi yok. İstersen cb başdanışmanı ol, istersen herhangi bir cemaatin lideri ol hatta yeşilay başkanı ol. Ne fark eder?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7ADF8CF23

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Suya birkaç damla mürekkep atınca renk vermese bile o suda mürekkep yok mu oluyor? Varsayalım %10-20 olsun ne fark eder?

O iş sanki sadece tekelle bitiyor ya. Kumar ne olacak devletin oynattığı şans oyunları. Ayrıca devlete olan borcuna faiz işletmiyor mu? Mevduat faizinden vergi almıyor mu? Genelevde bile eğlence vergisi almıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7ADF8CF23

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Ben tamamı demedim. Öteki üye demiş. O yüzden kendimle çelişmiyorum. Neyse.

• forvet09 kullanıcısına yanıt

Hiç bir şarhoşun beline bomba bağlayıp intihar komandoluğu yağtığını görmedim duymadım,aklı alan dedin ya ona istinaden,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt

Çorbasına sinek düşşe içmeyecek insanlar maaşını aklıyorlar

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt

Çünkü silahla adam öldürüp yaralayıp, arabayla çarpıp sonra da "alkollüydüm" diyorlar. Bombaya gerek yok Cami cemaatinden alkol satışı yapan Tekel bayiye pankartlı protesto 

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Biliyorum. Benim gibi sadece sıradan bir üyesin.

Gerçek hayatta ise kim olduğunun önemi yok. İstersen cb başdanışmanı ol, istersen herhangi bir cemaatin lideri ol hatta yeşilay başkanı ol. Ne fark eder?

Alıntıları Göster
    Seninle asla aynı olamayız.
    Yer, zaman, mekan, çıkar değiştikçe değişmez. Uygulamamız eksik olabilir. İnancımız asla.

• quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

Hiç bir şarhoşun beline bomba bağlayıp intihar komandoluğu yağtığını görmedim duymadım,aklı alan dedin ya ona istinaden,

Bomba bağlamıyorlar. Direk ezip geçiyorlar.

• Caminin altında a101 mi var
  • alkolün meyvesini ürettiren kim? o meyveyi alkol yaptıran kim? o alkolü fahiş fiyatlara sattıran kim? o alkolden dünyanın enfazla vergisini alan kim? o alkolden aldığı vergi ile o caminin imamının maaşını ödeyen kim? v..s.. v.. s.. ..........

sonra kalkmış alkolu protesto ediyorlar, ulan alın ordan ikişer bira patlatın hadee...

• quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

Cami cemaatinden alkol satışı yapan Tekel bayiye pankartlı protesto

Beline bomba bağlayıp kalabalık ortamlarda patlatma eylemi hangi dini inanca sahip insanlarda ve hangi insan ırklarında sıkca rastlanılan rastlanılan bi davranış biçimidir acaba?Cami cemaatinden alkol satışı yapan Tekel bayiye pankartlı protesto Cami cemaatinden alkol satışı yapan Tekel bayiye pankartlı protesto Cami cemaatinden alkol satışı yapan Tekel bayiye pankartlı protesto 

• Niye şeriat istiyorlar? Kendi gibi yaşamayanları rahatça cezalandırabilmek için. Sana ne ulan milletin ickisinden.. İçip içip bir terbiyesizliği hatası olur, araba kullanır tamam ararsın polisi şikayet edersin. Mevzu kendi inancını dayatma..
    Bu dayılar acaba, aynı ildeki Eyüp Fatih Şağban tarikatında yaşananları protesto etti mi, bizim de kız çocuğumuz var, kapansın bu tarikat yuvaları dediler mi?
    Dert başka azizim dert başka

• cutie elf kullanıcısına yanıt

bizde demokrasi beşiği avrupayı tanıyoruz. Cami cemaatinden alkol satışı yapan Tekel bayiye pankartlı protesto 

• şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt

Yani beş vakit namazını kılıp orucunu tutacak kadar müslümansın ama Allah'ın kitabında açık açık şeytan işi diyerek yasakladığı şeyin satılmasına tepki gösteren insanlara tepkilisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: AREryilmaz

Yani beş vakit namazını kılıp orucunu tutacak kadar müslümansın ama Allah'ın kitabında açık açık şeytan işi diyerek yasakladığı şeyin satılmasına tepki gösteren insanlara tepkilisin?

ordaki yasak kisisel git baskasina yasakla demio peygamberin insanlari uyarma gorevi var kimseye zorla alkol biraktirmamis yada kimseyi protesto etmemistir

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.