Şimdi Ara

camera connection kit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ipad 2 ye harddisk vs baglamak istiyorum nette boyle bir sey buldum kullanan varmihttp://www.hepsiburada.com/Liste/dark-ipadipad2-5-in-1-kart-okuyucu-3-x-usb-kamera-ve-klavye-baglanti-kiti-dk-ac-ipchub/productDetails.aspx?productId=bs130938&categoryId=3013265

veya baska tavsiye edebileceginiz bir kit varmi
    tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reiis -- 21 Kasım 2011; 22:43:33 >

• JB olmadan çalışmıyor değil mi?
  • çalışır ama ipad 1 ve iphone'da sd card ve usb bellek çalışmaz ama pilli foto makinesi filan bağlarsan usbden çalışır
  • Ben de hem 5in1+USB hem de tek USB var. SDHC'den microSD'ye kadar her türlü kartı, kaliteli marka (az akım çeken) USB bellekleri, düz (multimedya özellikleri olmayan) USB klavyeleri ve değişik marka fotoğraf makinelerini sorunsuz direkt olarak bağlayabiliyorum. Geçenlerde Belkin marka aktif (harici beslemeli) hub üzerinden 2.5 inç'lik iOmega harddisk bağladım ve çalıştı. Burada önemli olan harddiskin NTFS v.s. değil sadece FAT32 formatlı olması, böyle denerseniz çalışacaktır. USB belleklerin de FAT32 olması gerekiyor.
  • peki hocam hangi uzantıları okuyabiliyo,biraz bilgi verirmisin? bende bugun aldım henuz denemedim birşey
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.