Şimdi Ara

Camdan yapmış oldugum kasa

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
8
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Giriş
    722 Mesaj
    Arkadaşlar Lapotopu satıp yeni sistem toplayayım dedim. Ama kasa konusu şu anki odamın düzenine çok kötü kaçacaktı bende bu yüzden hediye ettigim xbox 360dan kalan boş yeri degerlendirme kaldı. nasıl yapacagım derken beynimde şimşekler çaktı ve.
    Babam inşaatçı oldugu için söyledim camcı arkadaşından bedava 2camlı(yapışık arada jilatin var kırılmaz) cam getirdi.
    4 adet etiket koyma pleksisi. birde bacaklar için 2 metre plastik şey. (onları şeffaf birşeyle degiştirmem lazım.
    ve silikon tabancası.
    Siparişini verdik anakart led baglantı destekliyor led şeritler gelince camın etrafına sarılacak hemde camın keskınlıgını önleyecek

Ayrıca Açma Kapama Tuşu Ve ön girişler için nasıl birşey bulmam lazım ? öndeki powerin önündeki boş yere koymak yada üst cama yapıştırmak için. ( İleride ssd ye yer kalsın)

|
    |

• Çavuş
    93 Mesaj
    Guzel mod tebrikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tekrardan merhaba, Koydugum o küçük plastik destekler dayanmadı arkadaşlar. Ne yapacagım diye düşünürken iş arkadaşım minnig için aldıgı demir profillerden verdi. Onları bugün sprial ile kestim silikonladım. şimdilik iyi ama onlarıda iyice desteklemek için planlarım var.
    Üstüne 17 liraya aldıgım xigmatek fanı yerleştirdim. ölçtüm bir adet daha sıgıyor pazar günü vatandan ötekinide alıp yanına ekleyecegim.

Şimdi nasıl olmuş ?

• Yüzbaşı
    324 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sezer.E

Tekrardan merhaba, Koydugum o küçük plastik destekler dayanmadı arkadaşlar. Ne yapacagım diye düşünürken iş arkadaşım minnig için aldıgı demir profillerden verdi. Onları bugün sprial ile kestim silikonladım. şimdilik iyi ama onlarıda iyice desteklemek için planlarım var.
    Üstüne 17 liraya aldıgım xigmatek fanı yerleştirdim. ölçtüm bir adet daha sıgıyor pazar günü vatandan ötekinide alıp yanına ekleyecegim.

Şimdi nasıl olmuş ?

Bence çok güzel görünüyor başarılarının devamını dilerim
    |
    |
    İŞLEMCİ : AMD FX(tm)-8350Eight-Core Processor 4.00 GHzANAKART : ASUS M5A97 LE R2.0 AM3 DDR3 CPU COOLER : AKASA VENOM R20 240MM DUAL RADİATOR RAM (BELLEK) : 8X2 GB DDR3 1600 MHz RAM EKRAN KARTI : Sapphire Radeon R9 290X 4GB GDDR5 512BİT DİRECTX 11.1 SDD : TOSHIBA 240 GB SSD 550/540 mb/s

• Yarbay
    5077 Mesaj
    Eline sağlık hocam gayet güzel olmuş.
    |
    |
  • Çavuş
    98 Mesaj
    Bakarken şöyle kestim böyle yaptım diyorsun ya , inan o gösterdiğin kasadan daha çok dikkat çekiyor. Maşallah , iyi günlerde kullan. Çok güzel olmuş .
    |
    |
  • Çavuş
    76 Mesaj
    Tamamda hocam bunun yanları açık, daha geliştirebilinir. Farklı ayak modelleri var süspansiyon amartisör demir tarzında.. Sticker al aliexpressden 100 adet komple kaplasan bir tarafını çok dikkat çeker.
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
SEO
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.