Şimdi Ara

camcıda 60ytl nasıl bi akvaryum yaptırırm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
5.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ekmek Msn kullanmıyorum dostum. Ayrıca hocam bana akvaryum hediye geldi. Fiyatlar hakkında bilgim yok FauFau ve B.S.S bu topikten yardım edeceklerdir.
  • 100cm uzunluk

50cm yukseklık

35cm genişlik ne kadara patlar camcıda yaptırırsam ..
  • +++++++++++++++++
  • PM atmışsın, cevap yazdım ama PM almak istemediğin için geri tepti

Benim akvaryum 80 X 45 X 60 cm ölçülerinde. Üstünde aliminyum kapak, am kapağı ile beraber toplamda 80 YTL ye maal oldu bana. Ayrıca etrafına aliminyum kuşak çekti.

Bunu yapan camcı akvaryum imal ediyor ve işinde iyi. Yukarıda ki arkadaşların da bahsettiği üzere her camcıda akvaryum yaptırılmaz. Benim akvaryum camları 8 mm. Kullandığı slikon Sista marka antibakteriyel akvaryum slikonu. Her slikon akvaryumda kullanılmaz.

Bence böyle bir camcı bilmiyorsanız, hazır akvaryum alınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

PM atmışsın, cevap yazdım ama PM almak istemediğin için geri tepti

Benim akvaryum 80 X 45 X 60 cm ölçülerinde. Üstünde aliminyum kapak, am kapağı ile beraber toplamda 80 YTL ye maal oldu bana. Ayrıca etrafına aliminyum kuşak çekti.

Bunu yapan camcı akvaryum imal ediyor ve işinde iyi. Yukarıda ki arkadaşların da bahsettiği üzere her camcıda akvaryum yaptırılmaz. Benim akvaryum camları 8 mm. Kullandığı slikon Sista marka antibakteriyel akvaryum slikonu. Her slikon akvaryumda kullanılmaz.

Aynı akvaryumu akvaryumcudan 70 ytl'ye aldım ayrıca kayıklı ve kuşaklı.Camcılar biraz fazla pirim ekliyorlar üzerine.Oysa akvaryumcular cam fabrikasından aldıkları için kar koyuyorlar ama camcılar kadar değil.Ayrıca kapaklı oluyor.Gidip camcıya yaptıracağına sağlam bi akvaryumcuya yaptırmanı tavsiye ederim.

• quote:

Orjinalden alıntı: CashRulez

quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

PM atmışsın, cevap yazdım ama PM almak istemediğin için geri tepti

Aynı akvaryumu akvaryumcudan 70 ytl'ye aldım ayrıca kayıklı ve kuşaklı.Camcılar biraz fazla pirim ekliyorlar üzerine.Oysa akvaryumcular cam fabrikasından aldıkları için kar koyuyorlar ama camcılar kadar değil.Ayrıca kapaklı oluyor.Gidip camcıya yaptıracağına sağlam bi akvaryumcuya yaptırmanı tavsiye ederim.

Vala ben akvaryumcuya da sordum, biraz fazla istedi. Birde benim koyacağım yere göre ölçüp yaptırmıştım.

• bende benim kaplumbağalar için alıcamda akvaryum fiyatları konusunda şuan bi bilgim yok eminönünde ki pet shop lardan 60*30-60*35 boyutların fiyatları nedir ???
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.