Şimdi Ara

cambiasso geliyoorr!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
3.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar parasına takılmayın sizin cebinizden mi çıkıyor sanki. Bence iyi bir transfer olur. Gelir futbolunu oynar bende izlerim. Güzel oynarsa alkış alır. Ne kadar aldığı da beni ilgilendirmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESESGS

Ya arkadaşlar parasına takılmayın sizin cebinizden mi çıkıyor sanki. Bence iyi bir transfer olur. Gelir futbolunu oynar bende izlerim. Güzel oynarsa alkış alır. Ne kadar aldığı da beni ilgilendirmez.

tamam seni ilgilendirmesin ama biz takımımızı düşünüyoruz borç içinde takım zaten bide getirisi pek olmayan bi oyuncu için(ürün satışı anlamında yoksa oyunculuğuna laf yok) 10m verilmesi yanlış.bizimde cebimizden çıkıyo gsstore dan alışveriş yapan herkezin cebinden çıkıyo
  • 31 yaşındaki yıldızın, Galatasaray’a olumlu yanıt verdiğini ve İnter’in onayını beklediğini söylemesi üzerine taraftarlar adeta coştu. Yapılan yorumlarda, Cambiasso’nun dünyanın en iyi defansif orta sahalarından olduğu belirtilirken, gelmesi halinde Aslan’ın sınıf atlayacağı kaydedildi.

Kaynak:Fanatik
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanoglu

31 yaşındaki yıldızın, Galatasaray’a olumlu yanıt verdiğini ve İnter’in onayını beklediğini söylemesi üzerine taraftarlar adeta coştu. Yapılan yorumlarda, Cambiasso’nun dünyanın en iyi defansif orta sahalarından olduğu belirtilirken, gelmesi halinde Aslan’ın sınıf atlayacağı kaydedildi.

Kaynak:Fanatik

• Dün yönetici söyledi transfere 6m ayırılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

10 M € mu ? Cambiasso takımı 10 gömlek arttırır diyorum var mı arttıran ?

İşin şakası bi yana bence de gelirse şahane olur. Gerçekten orta saha için inanılmaz bi transfer olur. Düşünsenize geçen sene BAM varken şimdi Cambiasso Culio Selçuk falan inanılmaz güzel geliyor kulağa.
    Bi de Drogba'yı aldık mı , Alllaaaaah deymeyin keyfime valla

Yekta yıda unutmamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intelligence Cube

Dün yönetici söyledi transfere 6m ayırılmış

Şu ana kadar 6m harcadık demiş.

http://www.ntvspor.net/haber/spor-toto-super-lig/44353/turkiyenin-en-iyi-kadrosuna-sahibiz
  • selçuk inanla cambiiasso süper iklili olur oyunun her iki yönünü oynayabilen topöular bunlar.. keşke gelse...
  • parasının karşılığını verip buraya tatil amaçlı gelmeyecekse elbetteki cambiye hayır denmez.. Ama her 30 yaşındaki adamıda bir hagi - popescu - taffarel sanıp buruya geldiğinde onlar gibi zirve yapacağını düşünmemek lazım...
  • adam keşke gelmek istese 10 milyon çokmuş yaşlıymış zartmış zurtmuş...

stancu kakalanırken sesiniz niye çıkmıyordu diye sorarlar adama...
  • Cambiasso'ya burun kıvıranlar var.. Bugünleri de görecektik demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Cambiasso'ya burun kıvıranlar var.. Bugünleri de görecektik demek.

cambiasso olmadıgı için arjentin dünya kupasında almanya' dan 4 yiyerek elendi, biz bu adamı begenmiyoruz

hele iki sene önce nou camptaki yarı final macında messi' yi bile durdurmuş bir adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: TroopeR

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Cambiasso'ya burun kıvıranlar var.. Bugünleri de görecektik demek.

cambiasso olmadıgı için arjentin dünya kupasında almanya' dan 4 yiyerek elendi, biz bu adamı begenmiyoruz

hele iki sene önce nou camptaki yarı final macında messi' yi bile durdurmuş bir adam.

Benim anlamadığım Barca'da, Chelsea'de, Inter'de toplasan 30 maç oynamış Quaresma'yı Bjk taraftarı yere göğe sığdıramıyor, Inter'de 250 maç, R.Madrid'de 2 sezon banko oynayan adamı biz beğenmiyoruz. Neymiş 31 yaşındaymış. Hagi'de 32 yaşında geldi bu ülkeye. Sonuç? 4 lig 2 Avrupa kupası. Bu forumda gerçekten futboldan anlayan adam sayısı çok az. Gerçek futbolu FM-CM ile karıştıranlarla dolu buralar.

• Oha gelir mi ki
  • Var mı yeni gelişmeler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Oha gelir mi ki

gelirmi gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

quote:

Orijinalden alıntı: tugay289

Sacmalamayin ya. Genc degil ki bu 10milyon verilecek...Istersen Ronaldinho olsun 30 kusur yasinda ise aklin varsa 10milyon vermezsin.
    Real Madrid Nuriye,Mesuta 10milyon veriyor.

Real madride bedava bile gidecek oyuncular var. Ayrıca bizim cebimizden çıkmadıgına göre, cambiasso alınabilir.

Bonservis parası için oyuncuyla anlaşılmıyor, kulüple anlaşılıyor. Hiç bi kulüp Real'e oyuncu vercez diye bedavaya adam satmaz, tam tersine geçirebildiği kadar geçirmeye çalışır.
  • gelsin gelsin....kalite
  • Cambiasso'dan söz ediyoruz ya ne 10.milyonu

Esteban diyince aklıma ne geldi

+18 ESTEBAN
  • 31 yaşındaki adama 10 milyon Euro bonservis + yıllık 5 Milyon Euro para vermek gibi bir saçmalık yapmayız umarım.

Cambiasso iyidir elbette, bu ligin üzeri futbolcudur tamamda ben transfer için sürekli yaşlı isimlere çok yüksek miktarlarda paralar bağlamayı mantıklı bulmuyorum.

Gerçi bizim yönetim transfer için nedense 30 yaşın altında futbolcu transfer etmek yasaklanmış gibi davranıyor. Sebebini anlayamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.