Şimdi Ara

Çamaşır Makinesine Ses Yalıtımı Yapımı!! ☆ (Bol fotolu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
4
Favori
11.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: batu25

Makinenin olduğu yer de çok uygun gibi görünüyor iyi olur kurutma makinesini de içine alır onun da sesi azalır biraz

Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncel

• Video leptop Ariza yapti onun için daha yuklemedim

• Bugün ben de bimden aldığım sıcak silikon tabancasıyla yalıtımı yaptım ön, sağ ve sol kenarlarını kapladım tamamen kazanın üstüne de bir parça kestim yapıştırdım db ölçüm yapabileceğim bir program BlackBerry nin marketinde yok o yüzden ölçüm yapamadım ama ses çok azaldı yıkama devrinde motor sesi nerdeyse iç duyulmuyor sıkmada da cok az ses çıkarıyor. Ben altını kapatmadım makinenin çünkü sık çalıştırmak zorunda kalırsak bekleme engeliyle karşılaşmak istemedim yine de sorun olmadı ses seviyesi cok düştü Fotoğraf çektim ama şu an yorgunluktan ölüyorum gece ya da yarın yüklerim fotoğrafları.

• quote:

Bugün ben de bimden aldığım sıcak silikon tabancasıyla yalıtımı yaptım ön, sağ ve sol kenarlarını kapladım tamamen kazanın üstüne de bir parça kestim yapıştırdım db ölçüm yapabileceğim bir program BlackBerry nin marketinde yok o yüzden ölçüm yapamadım ama ses çok azaldı yıkama devrinde motor sesi nerdeyse iç duyulmuyor sıkmada da cok az ses çıkarıyor. Ben altını kapatmadım makinenin çünkü sık çalıştırmak zorunda kalırsak bekleme engeliyle karşılaşmak istemedim yine de sorun olmadı ses seviyesi cok düştü Fotoğraf çektim ama şu an yorgunluktan ölüyorum gece ya da yarın yüklerim fotoğrafları.

Hocam altini kapat bişey olmuyor geçen ard arda yorgan yikadim 1200 devirde ustelik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 31 Ocak 2014; 21:28:54 >

• lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Ses şimdi çok iyi altı kapalı olursa tabiki daha da sessiz olur ama bence bu seviye oldukça yeterli mutfakta tezgahın altında etrafı da kapalı olduğu için altının açık olması sorun oluşturmadı yarın video da çekerim kaliteli bir kayıt olmaz ama ses anlaşılır diye düşünüyorum.

• Güzel fikir, tebrik ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

Güzel fikir, tebrik ederim...

Sagolun

• Fotoğraflar net değil kusura bakmayın.
    Çamaşır Makinesine Ses Yalıtımı Yapımı!! ☆ (Bol fotolu)Çamaşır Makinesine Ses Yalıtımı Yapımı!! ☆ (Bol fotolu)Çamaşır Makinesine Ses Yalıtımı Yapımı!! ☆ (Bol fotolu)Çamaşır Makinesine Ses Yalıtımı Yapımı!! ☆ (Bol fotolu)Çamaşır Makinesine Ses Yalıtımı Yapımı!! ☆ (Bol fotolu)Çamaşır Makinesine Ses Yalıtımı Yapımı!! ☆ (Bol fotolu)

• quote:

Fotoğraflar net değil kusura bakmayın.
    Çamaşır Makinesine Ses Yalıtımı Yapımı!! ☆ (Bol fotolu)Çamaşır Makinesine Ses Yalıtımı Yapımı!! ☆ (Bol fotolu)Çamaşır Makinesine Ses Yalıtımı Yapımı!! ☆ (Bol fotolu)Çamaşır Makinesine Ses Yalıtımı Yapımı!! ☆ (Bol fotolu)Çamaşır Makinesine Ses Yalıtımı Yapımı!! ☆ (Bol fotolu)Çamaşır Makinesine Ses Yalıtımı Yapımı!! ☆ (Bol fotolu)

Güzel olmuş elinesaglik ust tablayada yaptinmi makine bayağı eski galiba yillarin tozu var kazanda

Üst tablaya da yapmadım hocam çünkü üstte kartı var beyaz şeyin altında bir de arkadaki su ventillerinin olduğu kısımda kablolar filan çok var hepsi elektrikli şeyler olduğundan ve ısınabileceğini düşündüğüm şeyler olduğundan korktum üste yapmaya o yüzden sadece kazanın üstüne ve deterjan kutusunun üstüne yaptım makine 1996 da alınma baya eski evet annem her içini açmamda silerdi de bu sefer baya olmuş içini açmayalı
  • quote:

Üst tablaya da yapmadım hocam çünkü üstte kartı var beyaz şeyin altında bir de arkadaki su ventillerinin olduğu kısımda kablolar filan çok var hepsi elektrikli şeyler olduğundan ve ısınabileceğini düşündüğüm şeyler olduğundan korktum üste yapmaya o yüzden sadece kazanın üstüne ve deterjan kutusunun üstüne yaptım makine 1996 da alınma baya eski evet annem her içini açmamda silerdi de bu sefer baya olmuş içini açmayalı

Üst tablayada yap derim benimki lcd ekranli dijital kartli isinma olmadi sende hic olmaz

Ama gördüğüm kadarıyla sizinkinin kartı ön panelin arkasında benim makinenin kartı üstte sol köşede üzerinde ince plastik bir şey var üst tablaya yaparsam direkt orayla temas halinde bulunacak sonra sakata gelmeyelim yangın filan çıkmasın üstte mermer tezgah var zaten o yüzden de yapmak istemedim o yeterince yalıtım sağlıyor makinenin sesi yok gibi yıkarken çok iyi oldu bu, içinin 3 yüzünü tamamen kaplamam çok etkili oldu arka tarafın da kapağın açılma yerine kadar olan kısımı kapladım tamamen.
  • quote:

Ama gördüğüm kadarıyla sizinkinin kartı ön panelin arkasında benim makinenin kartı üstte sol köşede üzerinde ince plastik bir şey var üst tablaya yaparsam direkt orayla temas halinde bulunacak sonra sakata gelmeyelim yangın filan çıkmasın üstte mermer tezgah var zaten o yüzden de yapmak istemedim o yeterince yalıtım sağlıyor makinenin sesi yok gibi yıkarken çok iyi oldu bu, içinin 3 yüzünü tamamen kaplamam çok etkili oldu arka tarafın da kapağın açılma yerine kadar olan kısımı kapladım tamamen.

Beyin Uzun mil ile pogram dügmesine bagli dimi

Yok öyle değil kart program saatinin üzerinde. 5.fotoğrafta soldaki beyaz şeyin altında kart onun altında da bitişik olarak program saati var.
  • Tamburun üstünü kaplamaya gerek var mı ki, sadece yan duvarlar kaplansa olmuyor mu.
  • Sıkmada suyun kazana çarptığında çıkardığı sesi azaltmış oluyor.

• yalıtım büyük akıl helal olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeraziKefesi

yalıtım büyük akıl helal olsun :)

Sağolun sizede yapalimmi ;)

• Hocam direk buna bi oda yapsan yalitimli camasir makinesi studyosu seklinde istedigi kadar ziplasin oynasin Kurtlari dokulur garibin boyle dugularini bastirmakla olmaz:-)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.