Şimdi Ara

Çamaşır Makinesi Tavsiyesi(Hediye) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=ewyRNCDzgoE&feature=youtu.be buradan makinenin gürültü videosunu izleyebilirsiniz (sesini acın) o kadar pişmanım ki hotpoint aldığıma.. supersilent modelini aldık güya o kdadar metettiki satıcı cok sessiz diye çalışıp çalışmadığını bile anlayamayacaksınız dedi. eve bi geldi makine ilk çalıştırdıgımızda cok gürültü çıkardı. hemen servisi aradık iki defa geldiler ama bu izlediginiz gürültünnün normal oldugunu söylediler müşteri hizmetleri servis elemanı normal diyorsa normaldir istediginiz yere şikayet edin dedi servis ve müşteri hizmetleri çok ilgisiz. kesinlikle tavsiye etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

Beko kaça maloldu?

1300 civarı bir fiyata aldım peşin olarak.

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Bdcl motorlu hayirli olsun fotoğraf paylasirmisiniz calisirken bide lcd ekraninin

teşekkürler. fotoları anca şubatta memlekete gittiğimde paylaşabilirim :) bu arada bdcl motorun özelliği nedir tam olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warcry144 -- 29 Aralık 2013; 1:41:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: warcry144

quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

Beko kaça maloldu?

1300 civarı bir fiyata aldım peşin olarak.

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Bdcl motorlu hayirli olsun fotoğraf paylasirmisiniz calisirken bide lcd ekraninin

teşekkürler. fotoları anca şubatta memlekete gittiğimde paylaşabilirim :) bu arada bdcl motorun özelliği nedir tam olarak?

INVERTER MOTOR GIBIDIR KOMUR YOK SESSIZ
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.