Şimdi Ara

Çamaşır makinesi tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mantıklı.

Şöyle söyleyeyim bundan önceki makinem bosch idi. 3 yılda iki defa arıza yaptı. Birinci arıza da garanti henüz bitmemişti. Ana kartı değişti. O zaman sormuştum servise eğer garantisi olmasaydı kartın fiyatı 390 liraydı.

Daha sonra garanti bittikten birkaç gün sonra başka bir arıza yaptı. 160 tl ödedim. Yani bilmiyorum. Bosch kaliteli diye aldık ama parçaları aşırı pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krtl1903 K kullanıcısına yanıt
    Eğer lg de ek garanti olsaydı lg alacaktım bende. Makinenin teknolojisi hoşuma gitti.

• Benimde hocam teknolojisi hoşuma gitti hepsinden farklı tamamen dokunmatik oluşu evde çocuklar da var mutfakta bir de çamaşır makinesi düşündürüyor bakalım kısmet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Neden düşündürüyor ki? Çocuk kilidi var. Kilitleyince hiçbir tuş çalışmıyor zaten.

• Dokunmatik kısım zarar görür mü diye hocam telefon ekranı misali kalkıp bir şey ile vururlar kırılsa garantiye de girmeyecek ki pahalıdır.

• umarım hep memnun kalırsınız
    hayırlı olsun
  • ozplthsn O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

valla bilemedim hocam. Çocuk sonuçta bunlar. Ne yapacakları belli olmuyor

• profilo bizim ki gayet memnunuz biz profilolara bir bakın derim
  • bariskacmaz1 kullanıcısına yanıt
    Hangi model hocam teşekkürler

• Ben de şu sıralar yeni çamaşır makinesi alma arifesindeyim. Evde şuan senelerdir kullandığım Profilo ACM 8070 var. Yün yorgan falan yıkıyor, tabiri caizse eşşek gibi kullandım ve şu ana kadar hiçbir arıza çıkarmadı.

9 KG'lik Siemens,Bosch,Profilo bakındım fakat biraz kafam karıştı diyebilirim.

Örneğin; 9 KG olarak söylenen makine yünlü,renkli,pamuklu programlarında 9 KG almak yerine çok daha az (3,5-5 arası)KG'da alıyormuş.

Bu tarz saçmalıkların olmadığı yine elimdeki makine(eşşek gibi) kullanabileceğim bir çamaşır makinesi öneriniz var mı?
  • Biraz zor hocam. Bu çamaşır makinelerinde teknoloji geliştikçe nazikleşiyorlar sanırım. 9 kg deniliyor ama aldatmacali bir reklam. Deyiminizle her programın kendime göre kg kapasitesi var. Çift kişilik yorgan battaniye yikamayin diyor servis.

Dediğiniz gibi makine yok malesef. Gerçi ben servisi dinlemiyorum. Eşime yıka dedim. Yıkadık, sıkıntısız yıkadı. İleri ki zamanlar da ne olur bilmiyorum.

• Aslında sana kesin olarak bir çamaşır makinesi tavsiyesi söyleyemem çünki bu kişiden kişiye değişebilir. Ayrıca bütçe, yıkama kapasitesi ne kadar ihtiyacın var onlarıda göz önünde bulundurman gerekiyor. Fikir vermesi açısında bu blog yazısını tavsiye ede bilirim. Okuyarak fikir edine bilirsin En İyi Çamaşır Makinesi Markası
  • alijanmirzayev A kullanıcısına yanıt
    Güzel bir bilgilendirme yazısı olmuş.

• Vestel Cm modelleriyle Cmı modelleri arasında tek fark inverter motor mu ? Bazı yerlerde cmı daha uyguna satılıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krtl1903

Hangi model hocam teşekkürler
    Profilo CMK100STR A+++ 8 kg hocam tavsiye ederim size de
  • bariskacmaz1 kullanıcısına yanıt
    Ek garanti işi bozuyor hocam. Keşke bu kadar pahalı olmasaydı.

• LG çamaşır makinesi yıkama kurutma son seriler nasıl beyler kullanan var mı?

İmkanin varsa yikama kurutmayi ayri al derim

• Lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Fazla uzun ömürlü olmadığı söyleniyor ikisi bir arada evet hocam ama yerim yok 85 m2 evde maalesef yıkamada mutfakta lakin banyoda dahi değil malum virüs VS de buhar hijyeni filan mikrop öldürme havalandırma da etkili olur diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.