Şimdi Ara

Çamaşır makinesi kayışı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
32.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bilyalar dağıldığı için rulmandan yağ akmış.Sizin yapmanız gereken kazanin yaglanan kısımlarini iyice temizleyin yeni rulmanı yerine oturtun Son olarak da boş halde makineyi 90 derecede 1 bardak limon tuzu koyarak çalıştırın. ..Yağlama vs yapmaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğiniz gibi yapacağım. Çok teşekkür ederim.
  • bykardelenn B kullanıcısına yanıt
    Ne demek

• @Lazpanyol-61 hocam bir sorum daha olacak. Makineyi toparladım. çok güzel oldu. Deneme amaçlı makineyi sıkma programına getirdim arı gibi sessiz çalıştı. Sonra içine çamaşır atınca içeriden kazan sallanıyor. Bunun sebebi ne olabilir?
    Amortisorleri ,askı yaylarıni, ayaklarini ve denge taşlarını kontrol edin.

• @Lazpanyol-61 hocam makineyi aşağıdaki fotoğraftaki gibi yaptım gerçekten çok güzel oldu. Boş yere 1000 TL masraf yapmaktan kurtuldum. Fakat sallanma probleminden sonra amortisörün patlak olduğunu gördüm. Adanada bu amortisörlerden bulamadım. Satıcı makineyi çöpe atmamı söyledi. Bunun için alternatif bir yol bulamaz mıyız acaba? Çamaşır makinesi kayışı

İnternette böyle bir amortisör buldum. Bu olmaz mı acaba?

http://www.servismarketi.com/urun/arcelik-camasir-makinasi-amortisor-2803250100/1960

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykardelenn -- 18 Temmuz 2016; 21:18:54 >

Kardeşim arçelik servisine git parçayla max 30 tl al tak. Bide sokmusken paslı yerlere zımpara çek spreyle boya.

Son olarakta makinenin altı açık orayı bu süngeri http://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=CRDws0z-NV-HvKua3ywOA2Yi4Bf7a26BEqraEnLoB6qPn1foECAQQAyCqr-ITKANgmf6ehrghoAGAm5vxA8gBB6kCiW-eRledlj6qBCZP0AInBrJe8jsXJtLDV53M2oz15CwJjE1liF_n8Y-lDQr4YGiriYAFl-C8C8AFBYgGAaAGJtgGAoAH6OTkDogHAZAHAqgHpr4bqAe1wRvYBwHgEsy8oqCa1Z21KA&ohost=www.google.com.tr&cid=CAESIuD2Yl5tyElLtTc75-p8VCnlM34qd_ZXkMcSwiD7eDOwS-c&sig=AOD64_2O9rXqz8OeXQpo80RPrFHfYotvlQ&ctype=5&clui=14&q=&ved=0ahUKEwjapafZ8P3NAhUBEpoKHQ84AaAQwg8IIA&adurl=https://www.sonteklif.com/mastercare-karbon-piramit-akustik-sunger-50-cm-yukseklik-3-cm-091244-7748281 sert uygun ölçüde bi kontraplaka yapişirin kapak gibi oturtun büyük ölçüde motor seside kesilecek.İmkan varsa yan duvara üst tablayada yapin

• Servisi aradım ve amortisör fiyatını sordum. Satış yapmadıklarını ancak servisin gelip takabileceğini söyledir ve fiyat 90 TL !!

Başka markaların amortisörlerinden filan uydurulmaz mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykardelenn

Servisi aradım ve amortisör fiyatını sordum. Satış yapmadıklarını ancak servisin gelip takabileceğini söyledir ve fiyat 90 TL !!

Başka markaların amortisörlerinden filan uydurulmaz mı acaba?

orjinal amartisörlerini göndereyim kardeşim 40tl
    beni ara 05364621859
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.