Şimdi Ara

ÇAMAŞIR MAKİNESİ ALACAGIM HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
54.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tam istediğiniz özelliklerde bir makine kalitesi belli

fiyatı mı ? 2600 ytl
    Samsung Çamaşır Makinesi WM1245A

Yıkama kapasitesi:10 kg
    -Kurutma kapasitesi:6 kg
    -Max devir hızı:1200 rpm
    -Entegre İyon Jeneratörü Sayesinde Yıkama Sırasında Nano Boyutlarda Gümüş Yayarak Anti Bakteriyel ve Steril Yıkama Sağlayan Silver Nano Teknolojisi TM
    -Grafik dijital ekran
    -Durdur ve Ekle -Duraklat Opsiyonu
    -Gecikmeli başlatma
    -Düşük gürültü düzeyi(Direct drive ters motor sayesinde gürültü ve titreşim azalır)
    -Sıvıyla dengeleme sistemi
    -Kolay yükleme için yana yatabilen kazan
    -Yüksek performanslı kurutucu(3 farklı kurutma seçeneği)
    -Su tüketimi:90 lt
    -Enerji tüketimi:1.9 kWh
    -Boyutlar (GxDxY): 650x774x939
     ÇAMAŞIR MAKİNESİ ALACAGIM HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ

Yıkama Kapasitesi : 10.0kg
    Kurutma Kapasitesi : 6.0kg
    Maks.Devir Hızı : 1200rpm
    Fuzzy Logic : o
    Standart Devir Süresi(60derece pamuklu) : 128 dak
    Hızlı Yıkama Süresi(30derece pamuklu) : 60 dak
    Kontrol Düğmesi : o
    Ekran : Dijital Grafik
    Kapak Açısı : 160 derece
    Renk Seçenekleri (Gövde/Kapak) : Beyaz / Gümüş
    Silver Nano Sağlık Sistemi : o
    Enerji Etkinliği : B
    Yıkama Performansı : B
    Sıkma Performansı : C
    Su Tüketimi(Sadece Yıkama) : 90 Litre
    Enerji Tüketimi(Sadece Yıkama) : 1.9kWh
    Kapak Kilit Ekranı : o
    Çocuk Kilidi Ekranı : o
    Kalan Süre Ekranı : o
    İlerleme Göstergesi : o
    24 saate dek Gecikmeli Başlatma : o
    Hata Kontrol Ekranı : o
    Durdurma&Ekleme : o
    Programlar : Pamuklu,Renkli,Sentetik,Narin Çamaşırlar,Elde Yıkama,Hızlı,Durulama+Sıkma,Sıkma,Akıtma
    Bebek Programı : Pamuklu
    Nevresim/Havlu/Perde/Yorgan Yıkama : o
    Sıcaklık Seçenekleri Tuşu : 0/30/40/60/75/95 derece
    Devir Hızı Seçenekleri : 0-600-800-1000-1200
    Kurutma Zamanlama : 10/30/70/100 dak.
    Kurutma Seçeneği : Standart,Sterilize,Narin
    Çocuk Kilidi : o
    Güvenlik : Kırışık Önleyici,Köpük Kontrolü,Aşırı Isınma Kontrolü,Kendi kendini Test Sistemi,Kendini Temizleyen Filtre
    Ebat(Net) : 650x774x939mm
    Ağırlık (Net) : 86kg

• quote:

Orjinalden alıntı: tonyali61

tam istediğiniz özelliklerde bir makine kalitesi belli

fiyatı mı ? 2600 ytl
    Samsung Çamaşır Makinesi WM1245A

Yıkama kapasitesi:10 kg
    -Kurutma kapasitesi:6 kg
    -Max devir hızı:1200 rpm
    -Entegre İyon Jeneratörü Sayesinde Yıkama Sırasında Nano Boyutlarda Gümüş Yayarak Anti Bakteriyel ve Steril Yıkama Sağlayan Silver Nano Teknolojisi TM
    -Grafik dijital ekran
    -Durdur ve Ekle -Duraklat Opsiyonu
    -Gecikmeli başlatma
    -Düşük gürültü düzeyi(Direct drive ters motor sayesinde gürültü ve titreşim azalır)
    -Sıvıyla dengeleme sistemi
    -Kolay yükleme için yana yatabilen kazan
    -Yüksek performanslı kurutucu(3 farklı kurutma seçeneği)
    -Su tüketimi:90 lt
    -Enerji tüketimi:1.9 kWh
    -Boyutlar (GxDxY): 650x774x939
     ÇAMAŞIR MAKİNESİ ALACAGIM HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ

Yıkama Kapasitesi : 10.0kg
    Kurutma Kapasitesi : 6.0kg
    Maks.Devir Hızı : 1200rpm
    Fuzzy Logic : o
    Standart Devir Süresi(60derece pamuklu) : 128 dak
    Hızlı Yıkama Süresi(30derece pamuklu) : 60 dak
    Kontrol Düğmesi : o
    Ekran : Dijital Grafik
    Kapak Açısı : 160 derece
    Renk Seçenekleri (Gövde/Kapak) : Beyaz / Gümüş
    Silver Nano Sağlık Sistemi : o
    Enerji Etkinliği : B
    Yıkama Performansı : B
    Sıkma Performansı : C
    Su Tüketimi(Sadece Yıkama) : 90 Litre
    Enerji Tüketimi(Sadece Yıkama) : 1.9kWh
    Kapak Kilit Ekranı : o
    Çocuk Kilidi Ekranı : o
    Kalan Süre Ekranı : o
    İlerleme Göstergesi : o
    24 saate dek Gecikmeli Başlatma : o
    Hata Kontrol Ekranı : o
    Durdurma&Ekleme : o
    Programlar : Pamuklu,Renkli,Sentetik,Narin Çamaşırlar,Elde Yıkama,Hızlı,Durulama+Sıkma,Sıkma,Akıtma
    Bebek Programı : Pamuklu
    Nevresim/Havlu/Perde/Yorgan Yıkama : o
    Sıcaklık Seçenekleri Tuşu : 0/30/40/60/75/95 derece
    Devir Hızı Seçenekleri : 0-600-800-1000-1200
    Kurutma Zamanlama : 10/30/70/100 dak.
    Kurutma Seçeneği : Standart,Sterilize,Narin
    Çocuk Kilidi : o
    Güvenlik : Kırışık Önleyici,Köpük Kontrolü,Aşırı Isınma Kontrolü,Kendi kendini Test Sistemi,Kendini Temizleyen Filtre
    Ebat(Net) : 650x774x939mm
    Ağırlık (Net) : 86kg

Sayın arkadaşım bu tavsiye ettigin yada bilgimize sundugun ürünü aylardır inceledim istanbulları aradım ama anadolu elektronik bile bu çamaşır makinesinin neden B yıkama oldugunu bana açıkayamadı hayret ettim enerji B kurutma C,sıkma C bende almam bu 3. sınıf kurutma ve sıkma makinesini dedim almadım zaten bu ürün alıştırma ürünü hemen atlamasın millet bu arkadaşlarım adi plazmalara atlaması gibi oldu bunun 5 seneye kadar mükemmeleri gelecek deterjansız yıkayanları dünyada şu an var sanyonun,samsung'un,LG'nin acele etmeyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: gurcan1

bunun 5 seneye kadar mükemmeleri gelecek deterjansız yıkayanları dünyada şu an var sanyonun,samsung'un,LG'nin acele etmeyelim

Deterjansız makineleri ancak benzinsiz arabalar piyasaya çıktığında görürüz.
  • batu25

Ne yazık ki Ariston sadece pişirme grubunda belli düzeyde başarılı bulunuyor, diğer ürün yelpazesi hakkında çok ciddi eleştiriler var. Hatta en bilgili arkadaşlarımız "paranızı çöpe atmak" kadar ağır ama haklı eleştirilerde bulunuyor. Yazınızı görürlerse yazacaklardır. Fakat seçtiğiniz başlık çok eski...

Bütçenizle birlikte makinada aradığınız spesifik özellikleri Evinizde Hangi Marka Çamaşır Makinesi Var ve Memnun Musunuz? başlığına yazarsanız daha çok cevap tavsiye alabilirsiniz...

TuVNeRa

Eleştirdiğin arkadaş mesajını 2006da yazmış, cevap yazma gereği görmüşsün fakat şurda 1 yıl kalmış herşey ortada... Boş yere post israfı olmuş yani

• Arkadaşlar Vestel almayında ne alırsanız alın,, ben evlenirken tv,çamaşır mak.,ses sistemi ve çamaşır buzdolabı aldım daha 5 senem dolmadı evlilikte,, ama vestel den ayrılalı çok oldu şuan bizimle yaşayan tek vestel ürünü buzdolabı o da özürlü hayatı yaşıyor , birkaç ayda bir mutlaka Vestel servisinden çay kahve içmeye ve servis hizmeti bedeli olan haraçlarını almaya gelirler,, parayı ilk bulduğumda o benden vazgeçmese bile ben o nofrost tan ndan ayrılacağım,,
  • aman ha yanılıpta vestel almayın ben aldım çamaşır makinası tv buzdolabı uydu alıcısı adam akıllı çalışanı yok garantileri bitti makinalar bozuldu 180 çamaşır 300 buzdolabı ben ne yaptım yaptırmadım zaten özürlü çalışıyorlar bozulanın bosch aldım maşallahı var sıfır sorun çalışıyorlar temiz yıkıyor bulaşıkmak çamaşır mak. buzdolabı sorunsuz ahh eşşek kafam uydu cihazı desen zırt pırt resetliyor
  • Annemin evinde de kendi evimde de Vestel'den aldım beyaz eşyayı ve gayet memnunuz... Açıkcası şans işine çok inanırım beyaz esyada onun için kalite arama her markanın kalitesi var...
  • samsung bulaşık makinası ilk yıkamada bütün bulaşıklar bembeyaz kar yağmış gibi,ikinci yıkamada aynı üçüncü yıkamada servisde vardı sonuç aynı iade istedim servis raporu var SAMSUNG türkiyedeki alper bey kabul etmemiş kullanamıyoruzda 1 aydır bekliyoduk mahkemeye vericem ne yapabilirim 4447711 aradım neden iade almıyorsnuz dedim güya tuz ve parlatıcı koyun demiş .servis de vardı 1.5 saat başında durdu tuzsuz parlatıcısız yıkama yapılırmı tam bir komedi

nlamadığım ürünü bu şekilde kullanam lekeli lekeli ,kireçli gibi bırakıyor bulaşıkları ,parça değişimi istemiyrum çünkü makina ilk kullanımda arızalı çıktı yeni makina .turşusunumu kurucam makinanın.servis elemanı samsung genel müdürlüğe göndermek için bulaşıkların durumunu gösteren videoda çekti .dertleri nedir bunların anlamadım neden zorluk çıkarıyorlar
  • Öncelikle merhaba; kullanmıyor, bilmiyor olsam emin olun şuraya tek satır yazı bile yazmazdım;
    zamanında aynı araştırmayı yaptım sessiz diye lg patentli arçelik 8144bj modeli aldım, 3 ay sonra sessizliğini yitirdiği için geri iade ettim. Sonra Bosch was 28763 tr aldık, gece yarısı çamaşır yıkanıyor 1400 devirde sıkma yapıyor ve komşulara ses gitmeyecek kadar makul düzeyde ses seviyesi. Bir arkadaşıma önerdim ve aldı kullanıyorlar memnunlar, ben buradan gönül rahatlığıyla önerebilecek kadar güveniyorum bu modele,şimdiden hayırlı olsun alacağınız ürün, saygılar...
  • arkadaşıma geçen yemege gittik mutfakda idi çamasır makinası ARİSTON quatis yada atlantis neyse makina çışıyormus sıkmaya geçtiginde bir tıkırtı duydum makina çalışyormus meger

bizde arcelik var tamam oda güsel makina sorun yok ama ses bazında sesli makina heleki durulama sıkmada .Ariston belirttigim model içim gerçekten çalışmıyor sanırsınız çamasır makinasını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW 528 -- 24 Ekim 2011; 16:09:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-una

batu25

Ne yazık ki Ariston sadece pişirme grubunda belli düzeyde başarılı bulunuyor, diğer ürün yelpazesi hakkında çok ciddi eleştiriler var. Hatta en bilgili arkadaşlarımız "paranızı çöpe atmak" kadar ağır ama haklı eleştirilerde bulunuyor. Yazınızı görürlerse yazacaklardır. Fakat seçtiğiniz başlık çok eski...

Bütçenizle birlikte makinada aradığınız spesifik özellikleri Evinizde Hangi Marka Çamaşır Makinesi Var ve Memnun Musunuz? başlığına yazarsanız daha çok cevap tavsiye alabilirsiniz...

TuVNeRa

Eleştirdiğin arkadaş mesajını 2006da yazmış, cevap yazma gereği görmüşsün fakat şurda 1 yıl kalmış herşey ortada... Boş yere post israfı olmuş yani

Hortçuluk yapmış.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.