Şimdi Ara

Çamaşır makinelerimizin videoları ... (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
826
Cevap
5
Favori
21.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında fazla bir özellik aramıyorum sorunsuz olsun iyi yıkasın ve biraz da sessiz olsun yeter.bu arada Siemensin almanya üretimleri de mı Çelik kazan değil???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KORO -- 24 Haziran 2014; 7:16:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KORO K kullanıcısına yanıt
    Miele nin sesi sizi rahatsız etmez ama motoru sessiz motor değil, siemens in motoru ise sessiz motor. Maalesef çelik kazanlı değiller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batu25 kullanıcısına yanıt
    Bugun gittim baktim siemense gercekten tambur plastik. Meile yede baktim, cok farkli her seyiyle. Cok daha kaliteli ve saglam gorunuyor. Siemens alman uretimleri bile tirt gibi sanki:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KORO -- 24 Haziran 2014; 20:48:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Plastik olan tambur değil bizim görmediğimiz suyun içinde tutulduğu kısım. İkisi arasındaki farkı görmüşsünüz kararı verebilirsiniz ihtiyacınıza göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: KORO

Bugun gittim baktim siemense gercekten tambur plastik. Meile yede baktim, cok farkli her seyiyle. Cok daha kaliteli ve saglam gorunuyor. Siemens alman uretimleri bile tirt gibi sanki:)

miele w3164 1400devir sıkma videosu yıkayacak herhangi bir eşya yoktu boş çalıştırdım videoyu izlerken tak tuk sesler gelmiş ben yanındayken duymadım telefon çok hassas demek hayret

• quote:

Orijinalden alıntı: Atl@s

quote:

miele w3164 1400devir sıkma videosu yıkayacak herhangi bir eşya yoktu boş çalıştırdım videoyu izlerken tak tuk sesler gelmiş ben yanındayken duymadım telefon çok hassas demek hayret

miele de sıvı deterjan aparatı varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalkendisin0606 -- 25 Haziran 2014; 10:32:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Atl@s

quote:

Videoda ses olarak motor sesi duyuluyor onun haricinde tamburun yüksek hızda oluşturduğu rezonansımsı seste bariz bir şekilde duyuluyor o yüzden biraz fazla sesli gibi ancak makinenin olduğu yer biraz boş gibi olduğundan ses eko yapmış ama genel olarak normal sesli bir makine hatta diğer fırçalı motorlu makinelere göre biraz daha sessiz diyebilirim

• bilalkendisin0606 kullanıcısına yanıt
    yok sanırım gökoş bey daha iyi bilir ama ben yok diye biliyorum
  • gökoş G kullanıcısına yanıt
    uzun yıllar arçelik 2100 kullanmış biri olarak ve güncel olarak siemens wm 12s761 kullanan biri olarak ses bana da normal geldi
  • gokos beye danıstım saervislerde satılıyormus
  • Yeni sıkma videosu biraz dengesiz sıktığı için fazla sesli gibi geldi servisi çağırıp şu basınçlı amortisörlerden taktırsam iyi olucak sanırım

• Atl@s kullanıcısına yanıt
    bana da miele gibi bir marka için birazcık gürültülü geldi sanki...şu ana kullandıgım arçelik 4450m gerçi 800 devirde bu gürültüyü yapıyor. miele ise 1.400 devirde aynı gürültüyü yapıyor, hakszlık da etmemek lazım...tabi miele için beklenti biraz yüksek oluyor:)
    bence sizin makine bariz daha sessiz geldi bana 3164 e göre...
  • K-E-N-A-N K kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi ilginç bir şekilde o daha pahalı...sanırım sessizlik ve kullanım konforu acısından siemens wm12s765tr i alıcam...10 yıl gitse yeter:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökoş

Yeni sıkma videosu biraz dengesiz sıktığı için fazla sesli gibi geldi servisi çağırıp şu basınçlı amortisörlerden taktırsam iyi olucak sanırım

Makineden yayların sesi geliyor bizim aeg ye dönmüş bu
    Bi de sanki sıkmaya dengeleme yapmadan geçti siz test programına filan mı aldınız? Çünkü sürekli müdahalede bulunmuşsunuz makineye videoda.

tabi dediğiniz gibi beklenti yüksek ama makine şu an 1999 a satılıyor bunuda unutmamak lazım mesela way serisi pek çok bosch alınamıyor o paraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu25

quote:

Yeni sıkma videosu biraz dengesiz sıktığı için fazla sesli gibi geldi servisi çağırıp şu basınçlı amortisörlerden taktırsam iyi olucak sanırım

Makineden yayların sesi geliyor bizim aeg ye dönmüş bu
    Bi de sanki sıkmaya dengeleme yapmadan geçti siz test programına filan mı aldınız? Çünkü sürekli müdahalede bulunmuşsunuz makineye videoda.

Servis programında sıkma yaptırdım evet ayrıca servis programındaki sıkmada da denge kontrolü var dengeyi almadan sıkmaya geçmiyor ordada ben sadece test amaçlı servis programında sıkma yaptırıyorum ses dengesizlik vs. için

Videoda denge sağlamaya çalışmadı ama hiç ki zaten servis programları sizin de bildiğiniz gibi sadece arızaları tespit edebilmek amacıyla içi boşken yapılması gereken bir işlem. Makinenin normalde göremeyeceği zararı test programında verirsiniz yazık olur. Daha önce de arçeliği test programında sıktırmıştınız ona tabii amortisör dayanmaz içinde yastık vardı hem de.

• quote:

Videoda denge sağlamaya çalışmadı ama hiç ki zaten servis programları sizin de bildiğiniz gibi sadece arızaları tespit edebilmek amacıyla içi boşken yapılması gereken bir işlem. Makinenin normalde göremeyeceği zararı test programında verirsiniz yazık olur. Daha önce de arçeliği test programında sıktırmıştınız ona tabii amortisör dayanmaz içinde yastık vardı hem de.

Son zamanlarda hata kayıtlarında F16 ve F138 çok karşıma çıkmaya başladı F138 aşırı köpük deterjan hatası ancak F16 ne hatası hala çözemedim
  • quote:

quote:

Son zamanlarda hata kayıtlarında F16 ve F138 çok karşıma çıkmaya başladı F138 aşırı köpük deterjan hatası ancak F16 ne hatası hala çözemedim

F16 Aşırı köpükle alakalı, F138 de damlatma tepsisinde su hata kodu.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.