Şimdi Ara

Camasir makinasi Arizasi hakkinda yardim lütfen ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
30.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaslar ilgi e alakalarinizdan dolayi sonsuz tesekkürler ediyorum hepinize ...

dediginiz gibi amötisörler icin kazan inecekse bu cok zor yani makinayi dagit yeniden kur gözümde büyüdü acikcasi aslinda denemekte fayda vardi ama zamanim yoktu bana en fazla eger hersey yolunda gitseydi 15 euroya patlayacakti ama ugrasmadim ..

ne yaptim peki yukardaki ebay sitesinden almadim neden cünkü bu tür önemli seyleri oradan almak akil isi deil cünkü tamam sifir garntili oluyo ama ufak bi sorun ciktiginda makinayi aldigin kisi ile iletisim kurmak cok zor oluyo bu insani ister istemez sikintiya sokuyor düsündüm arkadaslar bende gittim media markt diye büyük bir magaza var ordan SAMSUNG marka camasir makinasi aldim 399 euroya 5 yil Garantili 6 kilogram aliyo makinayi inceledim cok begendim ve aldim geldim fazla düsünmeden sizin yukarda önerdiginiz modeller yoktu bende bunu aldim sonucta 5 yil full garntiliymis yani en azindan 5 yil sorun yok 5 yildan sora Allah kerimdir

makina ebaydada var ebayada posta ücreti dahil 365 euroydu ama ben 399 euroya Media marktan aldim hem yakin bana hem bi sorun oldugunda muhatap olacak kisi cok olsun bakalim

aldigim makina bu arkadaslar

http://cgi.ebay.de/Samsung-P-1481-P1481-Waschmaschine-1400U-min-6kg-Neu_W0QQitemZ300240515949QQihZ020QQcategoryZ99696QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

eski makinayida yükledim arabaya hurdaci vardi bizim burda attim geldim ögle vakti sora aksam vakti yine gectim hurdacinin önünden makina ucmus bile biri almis gitmis ehehehhe kim aldiysa ama alanin isine yarar kesin en azindan ya yapar kullanir yada yedek parca olarak kullanir ..

neyse arkadaslar aldigim makina hakkinda görüslerinizi beklerim Tesekkür eder Saygilarimi sunarim...

• hayırlı olsun güzel makine sağladır,kore malıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eribo

hayırlı olsun güzel makine sağladır,kore malıdır.

iyiki söylediniz yoksa samsung türk malı sanacaktıknesi güzel eski vestel çamaşır makineleriniz samsung idi oradanmı biliyorsunuz hani hiç bir şeyi tam yapamayan vestel,eskiden yapamaz markalardan alırdı keşke gene öyle olsaydıda adına laf gelmeseydi
  • gürcan!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eribo -- 14 Temmuz 2008; 12:16:10 >
  • quote:

gürcan!!!

ee işte yanıt gelmeyince başlıyoruz tel sarar kızım tel sarar oynamayasiz yanıt verin eski kaliteli çamaşır makineleriniz hangi serileri samsugndu ama bilecek kadar bilgili servis degilsiniz bence şimdi eskileri karıştırırısınız belkide bulursunuz,ona buna takılacagınıza işinizi iyi yapın,klima montajlarınızıda gördük saçma sapan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hafata

quote:

gürcan!!!

ee işte yanıt gelmeyince başlıyoruz tel sarar kızım tel sarar oynamayasiz yanıt verin eski kaliteli çamaşır makineleriniz hangi serileri samsugndu ama bilecek kadar bilgili servis degilsiniz bence şimdi eskileri karıştırırısınız belkide bulursunuz,ona buna takılacagınıza işinizi iyi yapın,klima montajlarınızıda gördük saçma sapan

Arkadaslar ben makina nasil diye sordum siz ne tartisiyorsunuz egerki ben türkiyede yasasaydim camasir makinasinda ilk tercihim kesinlikle arcelik olurdu ama maalesef benim yasadigim yerde iscilik cok pahali oldugu icin tamir isleri ile ugrasmadim 2 senelik makinneyi sadece amörtüsörleri bozuk olmasina ragmen cöpe attim ve yenisini aldim burada ne vestel var ne arcelik var nede beko nede profilo olan markalar belli Bosch siemens miele samsung bikacta deneme sürüm markalar gecici yani benim ilk makinam SEG gibi ...

Neyse Arkadaslar Saygilar ....

• selm
    arkadaşlar
    benım vestel wms 600t çamaşır makinaın başlat duymesıne basıyoruz sadece ışık yanıp sonuyor başka hareket yok nedendır acaba yardımlarınız beklıyorum tşler saygılar:::::
  • ÇAMAŞIR MAKİNASİ AMORTİSÖR DEĞİŞİMİ hakkında bilgiler burada: http://www.maltepeboschservis.gen.tr/bosch-camasir-makinasi-amortisor-degisimi.html
    Beyaz eşya arızaları hakkında web sitemiz üzerinden bilgi alabilirsiniz, Maltepe bosch servisi bu bilgilendirme hizmetini ücretsiz olarak servis sitesi üzerinden veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Onun takılması için makineyi komple söküp dağıtmanız gerekiyormuş, bence değmez. Sermayeyi kediye yüklemek gibi Kazanın makineden sökülüp çıkarılması ve sonra yerine takılması amatör biri için yapılacak bir iş değil. Makineden kazanı çıkarmak için birsürü başka parçasını da sökmeniz gerekecek, makineyi komple dağıtıp tekrar toplarlamak gibi.

çamaşır makinamız sıkma programına geçince eline alıyor davulu bir sağa bir sola
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.