Şimdi Ara

Çamaşır m. bulaşık m. ve buzdolabı Bosch ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Özellikle şu 3 makinayı almayı düşünüyorum. Ama kararsızım ya da muadili varsa yorumlarınızı alabılır degerlendırebılırım..oncelikle kullanan arkadaşlar varsa onlardan yorum istiyorum. Makınalar hakkında yorum yaparsanız Sevinirim.
    Hayırlı günler.

www.bosch-home.com.tr/ürünler/bulaşık-makineleri/solo-bulaşık-makineleri/60-cm-genişliğinde-bulaşık-makineleri/SMS46II00T.html#tab2

www.bosch-home.com.tr/ürünler/buzdolapları-ve-derin-dondurucular/buzdolapları/alttan-donduruculu-buzdolapları/KGN76AI32N.html#tab2

www.bosch-home.com.tr/ürünler/çamaşır-ve-kurutma-makineleri/çamaşır-makineleri/çamaşır-makineleri/WAW2856XTR.html#tab2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzun aramalar sonucu buzdolabında siemens markasında karar kıldım ve modeli netleştirmek istedim. KG56 serisi hoşuma gitti ve naw30n modelini 3000TL ye yakın bir fiyata alacaktım. Sonra bir yerde KG76nai30n modeli denk geldi ve aynı paraya idi... Ertesi güne kadar düşüneyim dedim ve gittiğimde stoktaki üründe bitmişti. Elde kalan tek ürün teşhirdeki maldı ve niyetlenip onu aldım. Ürünü kontrol ettiğimde görsellikte bir sorunu yoktu , teşhir olması nedeniylede 250 TL gibi bir indirim daha yaptırdım.

Sizin baktığınız model 32n yani güncellenen serisi... 30n modelinden farkı buzmatik eklentisi ve söylenene göre güncelenen motor. KG76...32n serileri ortalama fiyatları 4000 TL ve ben ortalama 1250 TL gibi bir fark vermeye değer görmedim. Model güzel ve kullanışlı , iç hacim olarakda geyet yeterli ve görsellik olarakda insanı cezbediyor. Bende daha kullanmadım ve teslimatınıda haftasonuna istedim. Kullanıp göreceğiz...

• @rkadas kullanıcısına yanıt
    32N olanini aldim. Yorumu okusaydim almadan once kararim degisirdi alirdim herhalde. Neyse artik her ikimiz icinde hayirli olsun .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.