Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gsserhat , WaLLoPII Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 16 Misafir (3 Mobil) - 13 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
14.931
Cevap
452
Favori
2.681.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yillardir kullandığım çamaşır kurutma makineme nazar değdi. Makinenin yoğuşturma su deposu dolunca depo dolu uyarı lambası yanıp sönüyor ve makine duruyordu. Artık tank dolsa da makine durmuyor ve fazla suyu yere atıyor, banyo olmuş göl.

Neden yapar bunu?

Arçelik 2772 KT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • robotica R kullanıcısına yanıt

Bu videoda gördüğüme göre https://www.youtube.com/watch?v=G-2DljoWowU&feature=youtu.be sizin su tankı aşağıda ve en arkasında suyun içine geldiği bir yer var orayı bi kontrol edin isterseniz, tam oturmamış veya tıkanmış falan da olabilir

• 15-16'ya kadar çıkabileceğim bütçem var ama 10.500'e Mediamarkt'tan Grundig GDH 82 almayı düşünüyorum (A++, ısı pompalı, nem sensörlü), diğer modellerde aradaki fiyat farkına değecek ekstra bir özellik göremedim ben, sizin tavsiye edebileceğiniz model var mı birkaç bin fazla ver şunu al diyeceğiniz?

• das.sigma kullanıcısına yanıt

Bende sizinle aynı durumdayım ve ürün seçemiyorum dolar yükseliyor yavaş yavaş zamlar da geliyor, sanırım benim için önemli özellikler hijyen programı, havalandırma, nem sensörünün sorunsuz çalışması ve karışık atabilme diye düşünüyorum

• Ciddi bir indirim gelmiş bu modele, 9.299 TL'ye GDH 82 yerine düşünülebilir mi sizce?

Edit: Mediamarkt Web'e özel 600 TL ekstra indirim yapınca 9.900 Peşin fiyatına 9 taksit (Hepsiburada'da taksit seçeneği bile çıkmıyordu nedense) Grundig GDH 82 alındı. Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya 

Regal 10 Kg olması ve gri rengi ile cezbetmişti ama kalitesine güvenemedim ve tercihim yıllardır çok satmış - iyi yorumları çok olan Grundig GDH 82 oldu, ilerleyen zamanda inşallah servisle dövüşmeyiz. Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi das.sigma -- 6 Haziran 2023; 14:18:45 >

• Kurutma makinesi arayışımı Samsung DV90BB9445GMAH modelini 17.500 tl ye alarak çok şükür sonlandırdım.

Yardımı geçen herkese teşekkür ederim.

• gregor0034 G kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun Hocam o fiyata nereden aldınız eğer özel değilse, çünkü o fiyatı hiç görmedim 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haytekin03 -- 6 Haziran 2023; 23:17:20 >
  • haytekin03 kullanıcısına yanıt

Kişiye özel bir kampanyamız vardı onu kullandık

• Siemens sitesinden iQ300 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg WQ41G200TR ve çamaşır makinesi olarakta WG42A1X1TR aldım.

Kurutma alana Çamaşır makinesi 2500 tl indirim deydi. Bonus puan falan derken ikisi 23700 civarına geldi 9 taksit. Ama herhangi bir hareket yok. Hazırlanıyor olarak bekliyor.

10 bine grundig alacaktım aslında ama bir anda siemens aldık. Mantıklı mı yaptık bilmiyorum

• mussti19 kullanıcısına yanıt
    Siemens genel merkezini arayın sıkıştırın. Bana da geç teslim edildi. Sık sık aramasaydım şikayetvar sitesine yazmasaydım daha da bekleyecektim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mussti19 kullanıcısına yanıt

Mantıklı ve doğru olanı yapmışsınız. Makineniz geldikten sonra imkanınız varsa gidip Grundig makineyi de inceleyerek anlayabilirsiniz, özellikle de kapak menteşesini :)

• Konuyu çok fazla okudum bazı mesajlar çok yardımcı oldu bazı mesajlar çok kafa karıştırdı bi elektronik markette satış temsilcisi arkadaşa kafamıza takılanları sorduktan sonra çok da emin olmadan döviz artışını da göz önüne alarak Electrolux EW9HS289ST modelini 18500 TL peşin fiyatına 9 taksit şeklinde aldık bakalım ne çıkacak deneyimleri buradan paylaşırım.

• Electrolux çok güzel, çok doğru bir seçim, hayırlı uğurlu olsun. Sadece dikkat etmeniz gereken 2 şey var; Birincisi Electrolux tamburları rakiplerine göre bariz daha geniştir, fakat bu sizi yanıltmasın, 9 kg diyorsa örneğin, zaten tamburda yer var diye üstüne çıkmayın. 9 kg kurutma makinesi 11 kg çamaşır makinesinden çıkan çamaşırı tek seferde halledebilir, fazlası zarar. İkincisi ise Electrolux sensörleri hassastır, sensör hatası almamak için makinenin temizliğini ve bakımını aksatmayın. Zaten PerfectCare 900 serisi ile en iyisinden almışsınız. Güle güle kullanın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 7 Haziran 2023; 16:44:57 >
  • Bloodin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam biz çocuksuz bir aileyiz henüz Allah nasip eder çocuk sahibi olursak da yine kg olarak o doluluğa ulaşacağımızı düşünmüyorum, tavsiyeler için teşekkür ederim dikkat ederiz bahsettiğiniz konulara.

• Allah gönlünüzdekini hayra çevirip nasip etsin hocam. Mutluluklar dilerim :)

• Arkadaşlar merhaba. İki model arasında kaldım. 1. si Arçelik 950 KWG , 2. si Electrolux EW9HS289ST. Bunlardan hangisini önerirsiniz. Açıkçası arçelik almak üzereydim ama foruma bir bakınca electroluxu çok öven olduğunu gördüm. O yüzden tereddüte düştüm. Yardımlarınızı bekliyorum.

• Spingbeng S kullanıcısına yanıt

Hocam kesinlikle Electrolux tavsiye ederim. Bahsettiğiniz PerfectCare 900 makine içinde giysi koruma üzerine benzersiz teknolojiler barındırıyor ve değişken tambur hızı ile gerekli giysilerde yıpratma oranını minimuma indirebiliyor. Arçelik ise alt seviyedeki dandik diyebileceğimiz ürünlerine göre bunda sadece daha iyi malzeme kalitesi + wifi koymuş geçmiş

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Hocam electrolux ün servisi fiyasko diyorlar. Hiç kurumsallık yok demişler şikayet var da. Sizin servisle ilgili bilginiz var mı acaba? İşimiz servise düşerse sorun yaşar mıyız?

• Spingbeng S kullanıcısına yanıt

Aynı fiyat aralığında tartışmasız electrolux derim 😊

• Electrolux ün servisi nasıldır acaba makine güzel ona emin oldum ama servisinden emin değilim

• 
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.