Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (643. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
14.911
Cevap
452
Favori
2.680.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çamaşır makinesiyle birlikte almayı düşünüyorum.
  • Bloodin kullanıcısına yanıt
    Güzel tespitler bilgilendirici olmuş teşekkürler 👍👋👋
  • kapisiz kullanıcısına yanıt

O halde ikisini birden aldığınızda bir de ekstra 2500 TL indirim daha oluyor, şu alttaki karşılaştırmaya göre birini tercih edebilirsiniz. Ben IQ500 olanı tavsiye ederim. Otomatik dozajlama, kirlilik sensörü, durulama algılama gibi gelişmiş özellikler bir tek onda var. Orta pahalılıkta olan ise 10 kg olması ile öne çıkıyor ama 1400 yerine 1200 devir ki bu durum kurutma makinesinde enerji ve zaman israfı anlamına geliyor. Fark çok fazla değil ama damlaya damlaya göl olur :) Orta seviyede de en üstteki IQ500 gibi yük sensörü ve bu sayede çamaşıra uygun miktarda su alarak su tasarrufu sağlayan Water Perfect Plus özelliği var. Onun haricinde daha önceki saydıklarım yok. Attıklarımın en ucuzu olan 9 kg 1400 devir IQ300'de bu özelliklerin hiçbiri yok ama yine de tabi ki üstün ve en yeni teknolojili Siemens kalitesine sahip. Yani bu cihazların hepsinde 10 yıl garantili sessiz iQDrive motor, özel leke çıkarma sistemi, voltaj dalgalanmalarını izleyip makineyi koruyan özel bir donanım ile aynı kaliteli malzeme ve işçilik var.

https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/online-satis/karsilastir?products=WG44A2A0TR,WG52A200TR,WG44A2X0TR

WG52A200TR çamaşır mak.
    WQ41G200TR kurutma mak.
    SN23IW51KT bulaşık mak. siparişi verdim.

Mesajınızı sipariş verdikten sonra görebildim.
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt

Rica ederim, azcık işinize el atmış oldum ama kusura bakmayın :)

Hayırlı olsun çok güzel cihazlar. Uzun yıllar güle güle kullanmanız dileğiyle. Bu arada Siemens ile benim bir ilgim yok, elimdeki ilk Siemens cihaz aldığım kurutma makinesi, sadece araştırıp öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum :)

Estağfirullah. Sizin sayenizde kafamın karışıklığı gitti. Kampanyayı da haber vermeniz iyi oldu. Teşekkür ederim.
    Olur mu hocam bilakis kişisel deneyimler önemli.
    Selamlar.
  • Arkadaşlar merhaba.

Siemens kurutma makinesi düşünenler için Mayıs 2023 fiyatları aşağıdaki gibidir.
    Modeller arasında aşağıda videosunu da paylaşmış olduğum WT45W410TR bana göre halen en mantıklı modellerden biridir.

Şehir içi teslimatlar da kargo payı düşülecektir, aşağıdaki fiyattan -700,00 Tl olarak kargo parasını inebiliriz şehir içi teslimatlar için.,
    ayrıca Çamaşır makinesi ile birlikte kurutma alımlarında kurutmalardan ekstra bir indirim oluyor bu ve diğer tüm detaylar için direkt olarak arayabilirsiniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Çamaşır ve Kurutma birlikte alımlarında özel kampanya fiyatı yapılacaktır.

Kurutma Makineleri
    https://store.donanimhaber.com/b6/db/d8/b6dbd842cb749137814529243b6c0462.jpg
     Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

Önemli: WT45W410TR modeline özel Şehir içi teslimatlar da kargo payı düşülecektir,
    Kargo bedeli düşülmüş fiyat aşağıdaki gibidir..

https://store.donanimhaber.com/3e/f4/e4/3ef4e4b3dcd65431e507e8493098c6d6.jpg
     Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 17 Mayıs 2023; 22:47:56 >

• siemens indirimi hani mayıs sonuna kadardı. indirimi kaldırmış sitesinden

• MysticDesign kullanıcısına yanıt
    Evet hepimiz öyle düşünüyorduk. Normalde kampanyalar aylık olur ama kur dengesizliğinden erken sonlandırmış olabilirler.
  • Bende araştırmaya başladım bakalım 😊 simensi gördüm ama kaçırdım, hoower da düşünmüştüm bir ara, indirim bekliyorum hangi model olursa artık
  • Grundig marka kullananlar memnun mu?
  • arkadaş şu kendini temizleme olayı nasıl oluyor. profilo veya siemens alsam sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum ama şu kendini temizleme olayı kafamı karıştırdı. ne öneririrsiz

• 14 Mayıs gecesi Siemens'in sitesinden indirimli aldım ama hala ne zaman teslim edeceklerine dair arayan soran yok!
  • Merhaba,
    Beko KM90 kullanıp tavsiye edebilecek varmı.
    11.000₺ civarına alabiliyorum

hocam bende 13 mayısda sipariş vermiştim. henüz yollamadılar daha

bu arada ödemeyi yaparken yapıkredi den 8 taksit seçmiştim ama banka 4 taksit yapmış

• Koca Siemens şirketine bu gecikmeyi yakıştıramadım.
  • Firma ile iletişime geçtiniz mi, bu aralar sistemde bir sıkıntıları var, bir arkadaş için biz arayana kadar sisteme düşmemişti sipariş. Sipariş alınıyor ama sisteme düşmeyebiliyor.

@kapisiz @_kartal_07

• Sürekli aradım. 10 iş günü dolmadan genel merkeze bildirim yapamıyoruz, dediler. Dün ve bugün aradım isteğinizi genel merkeze bildireceğiz, dediler. Ama geri dönüş yok!
  • 
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.