Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
14.911
Cevap
452
Favori
2.680.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba şimdi siz yazınca fark ettim LG RC90V9EV2W modelini.

Bu cihazı neden elediniz acaba. Buhar olayı bu cihazda da var ve daha sessiz anladığım kadarıyla. wifi üzerinden yönetiliyor olmasıda güzel bir özellik bence. eksik kalır bi yanı var mı bilemedim.

Siz aldığınız üründen memnun musunuz 1+1 evde ses benim için ciddi manada önemli. Arada ne kadar fark oluşur çünkü ben bir de çamaşır makinesinin üstüne koyacağım

• pacasi_camurlu kullanıcısına yanıt
    Buhar olayi o cihazda yok, kondenseri otomatik olarak temizliyor bu olay da bildigim kadariyla belirli peryotlarla servisin gelip kondenseri temizlemesi demek. (Bosch ta boyle oluyor) ama electrolux de kondensere kendin ulasabiliyorsun. Electrolux un yün koruma sertifikası var, Lg nin Buhar olmamasina ragmen fiyati 2966 ile ayni olunca tercih etmedim.
    3. Kullanilim cihazi sesi beni rahatsiz etmedi (sese ben de hassasim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garfiens -- 27 Eylül 2021; 8:39:33 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar.

Siemens kurutma makinesi tek alındığındaki fiyatlar ile 10 kg lık çamaşır makinesi ile alındığındaki kampanyalı fiyat tabloları aşağıdaki gibidir.
    Kurutma kampanyası yılda bir kere yapılmaktadır. Düşünen arkadaşlar için bu fiyatlarda bir daha göremeyebilir uzunca bir süre.

"Kampanyalı fiyatlar 10 kg lık herhangi bir model çamaşır makinesi ile birlikte alındığında geçerlidir."

Kurutma Makineleri Tekil Satış fiyatları
    https://i.hizliresim.com/nzpqmb7.jpg

10 Kg'lık Çamaşır makinesi alanlara Özel Kurutma Makinesi fiyatları
    https://i.hizliresim.com/7rl2lrq.jpg

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

• quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

Merhaba Grundig gdh 82 nin tamburu çelik fakat 92 nin tamburu farklı bir materyal plastik gibi. 92 almayı düşünüyordum açıkçası bu tambur farkının sebebi nedir hangisi daha iyidir bilgisi olan var mı ?

Bende GDH 82 yi takip ediyorum. 92 olan galvaniz kaplama kazan. Maliyeti düşürmek için galvaniz yapıyorlarmış. Arçelik grubundan çelik kazanlı olan bir ürünü almayı planlıyorum. Yeni modellerde üstte çift filtre var. GDH 82 de üstte tek filtre ve kodenserde süngerli filtre var. Kodenser yerindeki filtre yeri hepsinde aynı gibi duruyor. Mediamarkta grup markalarından çift filtreli olanlardaki filtre GDH 82 ye de olurmu diye aklıma geldi. Mediamarkda bir deneme yapacağım :) attaki sünger filtre zamanla eskiyecektir diye düşünüyorum. Üst tarafta çift filtre olması daha iyi gibi geliyor.

• Merhabalar , Arçelik km 900 aldim 4-5 kere kullandim . Kurulum sirasinda alttaki filtreyi 4 kerede bir elektrik supurgesi ile cekin dedi .. Bugun o islem icin actim ama o kisimlar bu sekilde islakti

Bu normal mi ? Herkeste bu durum böyle mi ? Ayrica kapak lastigi de islak bu da normal mi ?
     Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: umudumsun

Merhabalar , Arçelik km 900 aldim 4-5 kere kullandim . Kurulum sirasinda alttaki filtreyi 4 kerede bir elektrik supurgesi ile cekin dedi .. Bugun o islem icin actim ama o kisimlar bu sekilde islakti

Bu normal mi ? Herkeste bu durum böyle mi ? Ayrica kapak lastigi de islak bu da normal mi ?

Fotolar gorunuyor mu acaba ?

• 4000₺ altı KURUTMA MAKİNESİ öneriniz nelerdir. Artıları ve eksileri ile yazar mısınız? Tecrübe sahibi arkadaşlardan fikir rica ediyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evimizde 95 96 model civarı olduğunu tahmin ettiğim Miele T580C kurutma makinesi var almanca düğmeli hatta. Bu cihaz hala iyi durumda ve çalışıyor.

Konunun uzmanlarına sormak istiyorum.

Bu cihaz ısı pompalı mıdır yoksa kondansatörlü müdür?

Cihazı yenilemeye değer mi? Hem elektrik sarfiyatı açısından hem kozmetik olarak hem de sessizlik olarak soruyorum özellikle

• gokh4n G kullanıcısına yanıt

SERDAR BEY MERHABA

KURUTMA MAKİNESİ ALACAĞIM AMA PEK BİLGİM YOK

selfcleaning condense NE DEMEK ALACAĞIM ÜRÜNDE BULUNMASI İYİ Mİ OLUR KÖTÜ MÜ ACABA

• pharmacist1907 P kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimalle ısı pompalı değildir, ancak çalışan bir cihazı sadece ekonomi için değiştirmek çok mantıklı değil bence, ama görsellik, gürültü vb işin içine girince durum farkedebilir, ben olsam değiştirmezdim, çünkü ısı pompalı en ucuz makina için ödeyeceğiniz parayı düşününce gerçekte ekonomi yapmamış oluyorsunuz, yeni makinalarında 7-10 yıllık ömürleri olacağını bilin bu arada.

• Merhaba Umudumsun,

Ben 900 KM aldım ve şimdi 910 KM için değişim süreci başlattım.

900 KM bende üst tabla kısmından aşırı ses çıkarmaya başladı ve ürünler de ne yazık ki çok da kuru sayılmayacak gibi çıktı.

910 KM nasıl olacak merak ediyorum.BOX in BOX teknolojisi imiş 900 KM ise SilentTech imiş.

Açıkçası merak ettiğim hep süreler böyle 3- 4 saat mi ?

Kafamda 3-4 saati söyle açıklıyorum Bir araba 150 ile gidince ve 90 ile gidince aynı yolu gider ama süre ve benzin harcama farklı olur hesabı...ama biraz can sıkıcı

Açıkçası bir kurutmaya 5 bin tl verdim içim acıdı ama diğerlerine bakınca ucuz da kalıor ne diyeyim 910 KM ye katlanıcam artık

• akadirarik A kullanıcısına yanıt

Bende 4000 Tl altı bir ürün arıyorum.

bütçem bu kadar.

GRUNDIG GDH 92 A++ Enerji Sınıfı 9Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi

var ne dersiniz? alınır mı?

Mediamark ta 3999 TL.

Artılarını ve eksilerini yazar mısınız?

• Mihmander kullanıcısına yanıt

Ben kullanıyorum gayet memnunum çift filtre olması büyük avantaj. Çocuk kıyafetleri için bebek programı nda kuruyorum kuculmemesi için. Ses seviyesi bir çamaşır makinesi değil yüksek. Kanalimda

Filtre videosu

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar BurayaHadi Bi Bakalım!!!youtube
    Arkadaşlar çamaşır kurutma makinesi filtre bakım ve temizliği, püf noktaları ve diğer konulara değindiğim inceleme vee tanıtımım. Servis kurulum ve tanıtım videosunu da izleyin!!! https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DlgXd3nct6bY%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGJrHgIsGIhDliZKZSGEzbsklEsxt-kXTMgFy
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DREmNvQ9imzI%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGJnHgIsGIhAZDKa6gqWMNGv38wHH1V42MgFy

Kurulum videosu

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar BurayaHadi Bi Bakalım!!!youtube
    GRUNDIG GDH 92 A++ Enerji Sınıfı 9Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi servis kurulum videosudur, inceleme videosu yayınlayacağım. Filtre temizliği nasıl yapılır, izleyin https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DREmNvQ9imzI%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGJnHgIsGIhAZDKa6gqWMNGv38wHH1V42MgFy Ürün muadilleri Arçelik 3893 ve Beko D92'den kondenser koruma kapağında yer alan çift contalı ve filtreli sistem ile ayrılıyor. Açıkcası okuduğum yorumlar neticesinde bu ürünü tercih etmemi sağlayan bu kondenser filtresi oldu ve ne kadar doğru bir seçim yaptığımı bir haftalık kullanım sonucunda özellikle bebek çamaşırlarının yıkanması sonrası üstte bulunan lif filtresinden kaçan havların aşağıda bulunan filtrede ne denli yoğun olarak toplandığını gördüğümde anladım. Contalı filtre sayesinde kondenser üzerinde en ufak hav parçasına 2 haftalık kullanımlarım neticesinde rastlamadım. Makine cam kapaklı ve kazan ise galvaniz kaplamalı. Düğmeler ise dokunmatik değil.
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DlgXd3nct6bY%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGJrHgIsGIhDliZKZSGEzbsklEsxt-kXTMgFy

• Herkese merhaba elektrolux kurutma makinası almayı düşünüyorum 2 model arasında kaldım.
    EW8H2966IB ve EW8H2966IZ modelleri arasında çok fark var mıdır acaba fiyat farkı var baya arasında sizce üst modeli almaya değer mi?
    Elektrolux kullananlardan yorumlarınızı beklerim şimdiden çok teşekkürler

• Selamlar, konu hakkında tecrübeli kişilere danışmak isterim. Eco sense ve akıllı nem sensörü arasındaki fark nedir? Arçelik 3881 KT ile 800 KM arasındaki en belirgin fark bu görünüyor. Tercihiniz bu bağlamda hangisi olurdu? Teşekkürler

• Merhaba, benimde elektrolux çamaşır makinem var 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum. 3966ıb ve 2966ız düşünüyordum . Mediamarkt 3966ıb fiyatını 5500e çekti bende siparişi verdim gitti. Fiyat olarak geçen ay ile bu ay arasında dağlar var .2966ız en iyi fiyat 6800+ 200 kargo ile 1500 daha fazla arada 500 olsa değer ama bu fiyatlara 3966ıb ideal bence.

• oskoc O kullanıcısına yanıt

Dün arada kalmıştım mediamarkt için keşke verseydim, tükenmiş :(

• Dostlar merhaba, 5 kişilik sürekli çamaşır yıkanan kalabalık bir aile için, Siemens IQ500 çamaşır makinesinin yanına kurutma makinesi önerebilir misiniz?
    Beko'nun D90 modelini önerdiler mağazada 4700 fiyata önerdiler, iyii bir model midir?

• umudumsun U kullanıcısına yanıt
    Normaldir. Kurutma makinasının çalışma mantığını inceleyin youtube da videolar var.
    Başka türlü nemi yoğuşturamazsınız.

• leo80 L kullanıcısına yanıt
    Temizlik işte koku yapmasın verim düşmesin diye senede 1 deniyor. Ama siz kendiniz ne kadar sık yaparsanız o kadar iyi. Koku sebebi de işte kondenserda vs bakteri oluşumu.

Çamaşırları yıkasanız bile küf - mantar - spor kalır çamaşırlarda (çamaşır suyu yüksek sıcaklık ağartıcı vs kullanmıyorsanız).

Eğer kurutmadan önce çanaşırlar makinede de bir süre bekliyor ve özellikle yumuşatıcı kullanmıyorsanız mikroorganizmaların çoğalabileceği nemli ve sıcak bir ortamda çamaşırları bırakıyorsunuz.

Sonra çıkarıp kurutmanın ekonomik pogramına koyduğunuzda düşük sıcaklık ve nemli ortam tavan yapıyor.

Kokuyu önlemek için çamaşırlar en az 60 derecede yıkanmalı, kurutma makinesinde biriken su her kullanımdan sonra boşaltılmalı ve kullanılmadığı zaman condenser hava alacak şekilde kurumaya bırakılmalı. Arada sırada kurutma makinedi az çamaşırla/boş yüksek sıcaklıkta çalıştırılmalı.

Bu dediklerim hemen hemen bütün egzossuz makineler için geçerli.

Nemli kalan herşey bir süre sonra bakteri vs üretir. Islak kalan bütün ev aletleri kurumaları için kapakları açık tutulmalı.

• 
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.