Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (527. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kyibe , kyibe Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.909
Cevap
451
Favori
2.680.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla bakimi falan yok, alirken oyle diyorlar ama her kurulamadan sonra temizligini duzgun yaparsaiz sorun cikaracagini sanmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nc39 -- 13 Mayıs 2021; 18:30:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, daha önce kurutma makinem aynı surtme sesinin şiddetlisi yüzünden değişti, Grundig gdh 82 daha 1 ay oldu kullanmaya başlayalı aynı ses yine oluyor. Nedeni konusunda bilgisi olan varmi?

Isindiktan sonra başlıyor sadece saat yönüne donerken ses geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veli_03 -- 16 Mayıs 2021; 20:38:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arçelik 3891 KT kullanan var mı? 3880 KT ile çok benzer muhtemelen aynı ürünler kod güncellenmiş gibi evde 3880 KT var. Duruma göre ablama aldıracağım.

Tbb avukat indirimi kullanacağım için başka marka bakamıyorum. (%15 kampanyası fiyattan indirim) 3700 e geliyor hesabıma göre tabi daha uygun bırakan bayi bulamazsam...

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    3881 kt aldım aynısının 8 kg lığı ortalama 2-3 hafta önce çok memnunuz. dolap kuruluğunda kupkuru, ütü gerektirmeden yumuşak çıkarıyor. Sensör iyi çalışıyor normalde program 3.20 saat fakat full doldurduğumuz halde ortalama 1.5 - 2 saatte bitiriyor. Sesi normal çamaşır makinesi katlanır kapısı kapalıyken ses falan gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakTirpanli

Dün akşam Hepsiburada’dan fotoğraftaki Samsung modelini almış bulundum. 5013 TL’den hediye çekiyle beraber 4500 TL’ye kadar düştüğü için almış bulundum. Görüntüsü tasarımı çok hoşuma gitti. Umarım kullanımda bir sorun çıkartmaz.

Hayırlı olsun. Umarım memnun kalırsınız.

Geçen gün sizin gönderdiğiniz linke tıkladığım için olsa gerek, Facebook’ta reklama denk geldim. Yorumlar pek iç açıcı gelmedi. Bunu yazmak

için geç olabilir ama en azından başkalarına referans olabilir. O yüzden linki atmak istedim.

• Daha teslim etmedi kargo firması. İstanbul’dan geldiğini sandım Adana’dan gönderiyorlarmış. 😂

Avukat indirimi hakkında bilgim yok açıklayabilirmisiniz size zahmet?

• hayatgezi kullanıcısına yanıt

Hocam bu kampanya için şifre nerden nasıl alınıyor avukat tanış var. Bulamadım verdiğiniz linkte.

• ehiamico kullanıcısına yanıt

Avukatlara TBB den sms yoluyla şifreleri gönderildi hocam şifre almak için işlem yapmıyoruz.

• eski klima hava filtresini keserek kondenser önü filtre yaptım fikir vermesi açısından

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya
     Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

• quote:

Orijinalden alıntı: erdal.t

eski klima hava filtresini keserek kondenser önü filtre yaptım fikir vermesi açısından

Hocam bu çok işe yarar bir şey değil. Filtrenin Ön yüzeyine polyester fiber yapıştırısanız daha sağlıklı olur kanaatindeyim.

• Merhaba

Kurutma makinası alacağım. 2 model buldum. Sizce hangisini tercih etmeliyim. Ayrıca camaşır makinamın üstüne koyabilirmiyiz.

1- Vestel KM 9711A

2- Hoover DX C1DG-17

• quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

Merhaba

Kurutma makinası alacağım. 2 model buldum. Sizce hangisini tercih etmeliyim. Ayrıca camaşır makinamın üstüne koyabilirmiyiz.

1- Vestel KM 9711A

2- Hoover DX C1DG-17

Hoover in bu modeli B sınıfı. B sınıfı makina mümkün olduğunca almayın Çünkü ısı pompalı değil bu modeller.

Vestel in fiyatı ne kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebul-Liva

Hoover in bu modeli B sınıfı. B sınıfı makina mümkün olduğunca almayın Çünkü ısı pompalı değil bu modeller.

Vestel in fiyatı ne kadar?

Alıntıları Göster

Fiyatı kaldırmışlar. Şimdi lu modeli buldum. Çamaşır makınamız arçelik. Bu modeli kullanan varmı?

Arçelik 3891 KT 9 Kg Kurutma Makinesi

• Hoover in bu modeli DXOH10A2TCEXS-17 A ++ nasil acaba ? Isin açıkçası fazla parada vermek istemiyorum. kırıştırmasın kurutsun yeterli olur . Su anda hem yıkama kurulması model var kırıştırdığı için hanim hic kullanmiyor.

• erdal.t E kullanıcısına yanıt

Hocam bunu yapmayın, performans düşer; hava akımını azaltıyorsunuz.

• veli_03 V kullanıcısına yanıt

Sanırım yataklamalarından ses geliyor.. ancak bir aylık makinada bunun olması şaşırtıcı

• Opinion kullanıcısına yanıt

ARçelik de Vestel de iyi makinalar.

Ben Vestel Kullanıyorum. 2 oldu. ilk çıktığında almıştım. canavar gibi makina

tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.