Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.902
Cevap
453
Favori
2.678.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdal.t

merhaba bir hafta önce Vestel 9701 kurutma makinası aldık 5-6 kullanım sonucu izlenimlerim oldukça iyi makina iyoni teknolojisine sahip bir nevi kırışma önleyici tambur çift hareketli ses ilk başlarda fazlaydı ilginç bir şekilde giderek azalıyor ses

Hocam, kondenser önü filtresi var mı ürünün.

• merhaba kondenser önü filtre yok 5-6 kullanım sonucu gözlemlediğim kadarıyla kondenser kısmına tüy,hav kaçma olayı yok gibi ilerleyen zaman da ne olur bilemem 3.000 tl aldım 250 tl ye +4 yıl garanti uzatımı yaptırdım sorularınız olursa yanıtlayabilirim.

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt

Teşekütler bilgilendirme için. Birşey daha sormak istiyorum su deposunun için bayağa pislendi temizliyoruz çıkmıyor tüğler yapışmış nasıl temizlenir sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

İçine musluktan suyu doldurun ben genelde duşakabinin içinde yapıyorum o işi daha rahat, elinizle çıkışı tıkayarak çalkalayın su tankını. tankın sol yan tarafında mandal var orayı çektiğinizde tahliye kısmını açmış oluyorsunuz oradan kirlerin bir çoğu çıkıyor.
  • Hocam selamlar, Hover kurutmayı ne zaman aldınız acaba şuan 3binin üstünde fiyatları. Bir de değişim konusu ne oldu geldi mi yeni cihaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaha.

Siemens WT45W410TR 8 kg A++ model indirime girmiştir. Stoklarla sınırlı. İlgilenen arkadaşlar direkt ulaşabilirler.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

• quote:

Orijinalden alıntı: kepirlikerem

Hocam selamlar, Hover kurutmayı ne zaman aldınız acaba şuan 3binin üstünde fiyatları. Bir de değişim konusu ne oldu geldi mi yeni cihaz

Ocak sonu aldım, 27 si falandı sanırım. 30 unda kuruldu. 2 Şubatta servis gelip rapor tuttu ve 8-10 gün içinde elimize değişim cihazı gelir kurarız dedi.

Henüz 6 gün geçtiğinden dolayı sormadım. Bu arada cihazı da kullanabileceğimizi söyledi, sorun olacak bir durum değil, sadece ses yapar dedi.

Biraz takip edin fiyat düşer 2.899 civarına. Hepsiburada dan indirim alarmı kurun ama bununla yetinmeyin sistem saçmalıyor. 1-2 hafta önce 2.849 olmuştu bana bildirim bile gelmedi, sonradan e-maillerime bakınca cimri den mi ne gelen alarmı görmüştüm.

Siz de hepsiburada ile birlikte akakçe ve cimri ye alarm kurun takipte kalın. Düşecektir mutlaka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Detaylı cevap için teşekkürler. Acelemiz yok bizim gerekirse bir iki ay bekleyebiliriz. Sizin de inşallah sorunuz şekilde gelir makineniz.

Bu arada bu cihazda kondenser filtresi mevcutmuydu ? Gözden kaçırdım sanırım o noktayı

• çamaşır makinası alacaktım siemens karar verdik.EŞim burada yazılanları okumuş. siemens konusunda baskı yaptı https://www.memnunkaldik.com/bosh-camasir-makinasi-mi-siemens-camasir-makinasi-mi// ben profilo istiyordum hem kaliteli hem diğerleriyle aynı hemde aralarıdna 300 tl fiyat farkı var

• 1200 devirde sıkılmış, karışık program ekstra kuru seçili

az dolu bebek kıyafeti 0,65 kwh

az dolu bebek kıyafeti 0,65 kwh

az dolu büyük kıyafeti 0,70 kwh

baya dolu büyük kıyafeti 2.7 kwh enerji harcadı.

çamaşır doluluğuna ve tipine bağlı bu kadar büyük fark beklemiyordum. hatta az kıyafetle çalıştırmak iyi değil diye düşünüyordum ama öyle değil sanırım.

makine A+++ d86 hp. B sınıfı filan kullananlar ayağını yorganına göre uzatsın diyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natbolad -- 9 Şubat 2021; 12:49:13 >
  • natbolad kullanıcısına yanıt

Kurutma kaineleri tamamen nem sensörüne göre çalışan aletler, o nedenle atılan kıyafetin cinsi çok önemli, çok su tutak kıyafatler maalesef daha fazla enerji tüketimine neden oluyor, zaten bunu makinanın çalışma süresinden de anlayabiliyorsunuz, başlarken 2 saat gsteren program 45 dk da bitiveriyor veya başlarken 2 saat diye başlayan program 3saati buluyor. Doğal olarak bu da faturaya yansıyor

• Merhaba, sonunda akıllı nem sensörü ve çelik kazanlı Arçelik 3881 kt modelini almaya karar verdim. Bu makineyi kullananlar ve bilenlerden yorumlarını alabilir miyim?
  • merhaba arkadaşlar.

5 senedir LG F14A8RDS5 model kurutmalı çamaşır makinası sahibiyim ancak kurutma özelliğini çok çok az kullandık. şimdi yıllar sonra tekrar kurutma kullanmaya başlayalım dedik ancak kurutma işlemi bittikten sonra kazan lastiğinde incecik ve parlak siyah siyah garip parçalar beliriyor. bilgisi olan var mı acaba, nedir bunlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: kepirlikerem

Detaylı cevap için teşekkürler. Acelemiz yok bizim gerekirse bir iki ay bekleyebiliriz. Sizin de inşallah sorunuz şekilde gelir makineniz.

Bu arada bu cihazda kondenser filtresi mevcutmuydu ? Gözden kaçırdım sanırım o noktayı

Kondenser filtresi ve önünde sünger mevcut. Ancak makine içinde tek filtre var, iç içe iki filtre değil.

Esasen iki filtrenin de çok önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum çünkü çok ince gözenekler var zaten. Asıl problem filtrenin oturduğu yer. Sert plastik olduğundan ötürü oradan kondensere bir şey kaçırırsa kaçırır.

Şu anki makinenin kazanında problem olduğundan ötürü her tak tak diye vurduğunda filtrenin yerinden zıpladığını görüyorum. Dolayısı ile kondensere çok hav gidiyor diye düşünüyorum.

Yine de yeni makinem geldiğinde daha kesin konuşabileceğim. Geldiğinde baktım kondenser filtresi çok doluyor, çok ince tek taraflı köpük bant benzeri uygulama yapmayı düşünüyorum makine içi filtrenin kenarına. Bakalım ne kadar efektif olacak.

Bu arada, az önce ilk defa ütü kuruluğunda program çalıştırdım, normalde hep askı kuruluğunda çalıştırıyordum. Gayet iyi çıkarttı. 1.5 saatlik programı daha da erken bitirdi içinde havlular falan da olmasına rağmen.

• Çok açıklayacı oldu hocam benim için cevaplarınız. Geriye indirimi yakalamak kaldı. Teşekkürler

• zblacKkenedz kullanıcısına yanıt

hocam bizde 3 ay önce aldık gayet memnunuz,

bu arada elimde %15 indirim yapan kod var düşünürseniz 100 tlden veririm

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    hocam özelden yazdım
  • accyln kullanıcısına yanıt

Ürün radarımda ancak tesadüf eseri aşağıdaki videoya rastladım. Aşağıda gösterilen videoda olduğu gibi tiftikler giysilere bulaşıyor mu?

• Arkadaşlar merhaha.

Siemens WT45W410TR 8 kg A++ model indirime girmiştir. Stoklarla sınırlı. İlgilenen arkadaşlar direkt ulaşabilirler.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Ürün videosunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=3ClkDKgw9ZA&feature=youtu.be

• 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.