Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
14.902
Cevap
453
Favori
2.678.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: agust

Merhaba,

Hoover' da fiyat cazip olsa da servis konusunda sıkıntı yaşama endişesi beni Arçelik' e yöneltti. Az önce 3893 KT sipariş girdim, arada yaklaşık 500 TL fark var ama içim rahat etsin dedim. Bu makine Arçelik bayilerinde nakit olarak bile 3100 TL üstüne satılırken nette 7 taksit 2750TL ' ye bulunca kaçırmak istemedim. Umarım hayırlı olur.
    Bende 3883 için fiyat aldım bayı ile internet arasında 500-600 tl oynuyor.yanlız bayıde bana revızyonlu ürün olabılecegını soledıler.ınternettekı satıcıyıda arayınca bız yetkılı bayıyız oyle bir sey olamaz dıyor. Ne yapacagımı sasırdım kaldım..
    Siz nasıl guvenebıldınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • archon1907 A kullanıcısına yanıt
    Ben 2 sefer internetten aldım , gönül rahatlığıyla alabilirsiniz sıkıntı olmaz. Zaten aldığınız ürün bulunduğunuz şehirdeki yetkili servise geliyor onlar gelip montajını yapıp garantiyi başlatıyorlar. (Bölge farklılıkları olabilir)
    Bayi kendisi satmak için revizyonlu deyip kötülüyor. Bırakın interneti ben aynı şehirde farklı bayilerden aynı ürüne 300-400 TL farklı fiyat aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi css2005 -- 8 Ekim 2019; 13:18:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese Merhaba,

Arçelik 3881 KT kurutma makinesi evime bugün teslim edildi ve kuruldu. Ben çalıştığım için başlarında yoktum bu yüzden aklıma takılan iki nokta oldu.

1. Duvarda zeminden yaklaşık 1 karış yükseklikte su gideri olması rağmen montaj elemanları makinenin giderinin aşağıda, bu giderin yukarıda kaldığını söyleyerek bunun montajını yapmamışlar. Bu boruda hiç mi basınç yok böyle bir mantık doğru mu?

2. Yerim olduğu için tezgah altı montaj yapıldı. Çamaşır makinesinin üstüne kurulum yapılmadığı için ikisinin bağlantı aparatlarını vermemişler. Ücretsiz ve hakkım olduğunu söylüyorlar. Bunun peşine düşmeli miyim?

Teşekkürler
  • merhaba arkadaşlar, bu 2 ürün arasında kaldım, 1,700 tl fark için bir üst model değer mi sizce

Electrolux EW7H4824EB PerfectCare 700 8 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi 3,100 tl
    Electrolux EW8H3966IB PerfectCare 800 9 KG A++ Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi 4,830 tl
  • 1 . Klavuzunda 80 cm yazıyor. Sorun olmaması gerek.
    2. Makine üzerine kurulum yapılırsa servis ücretsiz getirip kuruyor. Ancak yapmazsanız bırakmazlar. Makine üzerine kurmayacaksanız peşine düşmenize de gerek yok. Aynı durum son zamanlarda tv askı aparatlarında da oluyor. Duvara asacaksanız aparatı ücretsiz getirip kuruyorlar. Ancak asmayacaksanız bu benim hakkım deyip alamıyorsunuz malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: archon1907

Bende 3883 için fiyat aldım bayı ile internet arasında 500-600 tl oynuyor.yanlız bayıde bana revızyonlu ürün olabılecegını soledıler.ınternettekı satıcıyıda arayınca bız yetkılı bayıyız oyle bir sey olamaz dıyor. Ne yapacagımı sasırdım kaldım..
    Siz nasıl guvenebıldınız ?

Alıntıları Göster
    Merhaba, benim alışveriş yaptığım site de Arçelik bayi. Ama ben sipariş vermeden önce Whatsapp hatlarından iletişime geçtim. Satılan ürünün standart garantili revizyonsuz sıfır ürün olduğunu, kargo ve teslim koşullarını tek tek teyit ettim. İleride aksi bir durum olursa bu yazışmalar elimde. Ayrıca ürünü servis getirip kuracak, bi aksilik varsa yine bilgim olur diye düşünüyorum. Bir de mesafeli satış sözleşmesi gereği cayma hakkı var, ters bir durum oluşursa kullanabilirim. Benim gittiğim bayiler de internette satılan ürünleri kötülediler ancak bana pek inandırıcı gelmedi. Bir internet sitesinde revizyonlu şeklinde satıldığını gördüm, yani orjinal olmadığı açıkça belirtilmişti. İnşallah sorun yaşamayız, neticede Arçelik markasına güvendik.

• quote:

Orijinalden alıntı: css2005

1 . Klavuzunda 80 cm yazıyor. Sorun olmaması gerek.
    2. Makine üzerine kurulum yapılırsa servis ücretsiz getirip kuruyor. Ancak yapmazsanız bırakmazlar. Makine üzerine kurmayacaksanız peşine düşmenize de gerek yok. Aynı durum son zamanlarda tv askı aparatlarında da oluyor. Duvara asacaksanız aparatı ücretsiz getirip kuruyorlar. Ancak asmayacaksanız bu benim hakkım deyip alamıyorsunuz malesef.
    Gelen servis neden kurmamış anlam veremedim fakat ben yerden 30 cm yukarıdaki gidere makinenin su çıkış borusunu bağladım.
    Bağlamadan önce aynı yükseklikteki kovaya bu gideri bantlayıp suyun çıkıp çıkmadığını gözlemledim. Problemsiz suyu atıyori test ettim.
    Üstteki çamaşır makinesinin alttaki kurutma makinesinin gideridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: elliyedi

Ben arçelik 3886kt aldım.
    Podium avm arçelik bayi 3850tl'den verdi, çok iyi fiyat. 12 taksit.
    Ayrıca chippin ile ödedim 226tl puan geldi.
    Worldcard beyaz eşya kampanyasından 100tl puan geldi.
    World ile ödediğim için tost makinesi hediye aldım.
    Ayrıca 99tlye çay makinesi alma hakkım varmış onu da aldım.
    225tl'ye de +4 yıl garanti uzatma aldım.

Makine incelemesini sonra paylaşacağım.

Alıntıları Göster
    Hocam tebrik ederim, kombonun da kombosunu yapmışsınız. Efsane bir alışveriş olmuş :)

• maniavolkan kullanıcısına yanıt
    Montaj elemanlarıyla arızaya bakan teknisyenler farklı olur genelde. Montaj elemanları makineler hakkında yeterli teknik bilgiye sahip olmayınca bu şekilde yanlış bilgilendirmeler yapıyorlar. Bazı makinelerin su tankları altta oluyor ve su pompaya ihtiyaç olmadan o tankta toplanıyor doğal olarak bu makineler su çıkışlarından daha yüksek gidere bağlanamıyor bağlandığında makine suyu tahliye edemeyeceğinden hata veriyor. Fakat sizin makineniz gibi su tankı üstte yer alan modellerde suyu yukarıdaki su tankına pompalayan bir motor mevcuttur bu sayede alttaki su üstteki tanka dolar. Size gelen montaj elemanı bu farkı anlamadığı için gidere bağlamamış. Sizin makineyi gidere bağlamanızda herhangi bir sıkıntı yok. Güle güle kullanın.

• :)
    Aslında hiçbirini bilerek gitmedim, fiyat uygun gelmişti sadece.
    Demek ki yılların sıcak fırsatçısı olunca, kombolar önüme serildi:)

• Maksimum 2000 TL'ye kadar tavsiye edeceğiniz bir ürün var mıdır? Sanırım bu fiyatlarda sadece Hoover var?
  • OZGURCEL77 O kullanıcısına yanıt
    filtrelerin tıkanması cihazın performansının fazlasıyla düşmesine neden olur. hatta aşırı ısınmalara da sebep olabilir.

ne programına atarsanız atın 5 saat sürmesi normal bir durum değil.

dediğiniz gibi temizleyip test ederseniz sorun çözülecektir.
  • Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır takip ettiğim Electrolux EW8H3966IB modeli Teknosada indirime girmiş. Sepete ekleyince 4500 TL ye düşüyor. Dün itibari ile siparişi geçtim kardeşime hediye olarak. Ayrıca Word kartta kampanya vardı beyaz eşya alana (2000 TL üstü) 100 wp veriyor. Onuda aldım. Şuanda 4400 TL ye geldi makina. Bu model ile ilgilenen ve takip edenler değerlendirsin.
  • mercedesv8 M kullanıcısına yanıt
    hocam öncelikle bu cihazlarla ilgili normal bir kullanıcının üstünde bir bilgiye sahibim
    o mesjı yazmamdaki sebep kullandığımız markayı almak için haber bekleyen insanların olması
    ilginç olan cihaz öncesinde kirli değildi zaten titiz biriyim her kullanımdan sonra 2 filtreyide
    temizlerim kurutma esnasında tek seferde inanılmaz tiftik vs toplanmıştı bizimde hatamız eşim ilave ettiği
    pantolonlarda para ve selpak unutunca üst filtre önünde toplanmıştı cihazdada problem olabilir önceki mesajlardada belirtim
    toplamda 3 defa açıldı ayrıca fazla atılan kıyafette süreyi uzatıyor evin camlarında buhar vardı
    hava kaçağıda olabilir tekrar 4 kg kot atıp deniyeceğim ilk fırsatta bu ürün diğer aldığımız hoover yerine değişim olarak gelen
    model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OZGURCEL77 -- 9 Ekim 2019; 16:27:42 >
  • maniavolkan kullanıcısına yanıt
    Hortumu sürekli aşağıya eğimle yönlenecek şekilde sabitlemenizi öneririm. Yani yere değdikten sonra yükselme yapmasın. Gerekirse kesip kısaltabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mercedesv8

en temizi iade edin yenisini alın..bunu arındırmak makinayı baştan yaratmaya eşdeğer.. olmaz mı elbette olur ama ben olsam yenisini alırım.
    aynen hocam iade ettim aynısnın yenisini aldım. dediğininiz gibi imkansız değil ama çok zor temizlek
  • wwtr W kullanıcısına yanıt
    arçelik 2772 kt geçen hafta arçelik bayiinde 1450 tl idi. ben 5 seneye yakın kullandım gayet başarılı bir cihazdır.
  • skynet kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• merhaba,

evde bir bebek ve iki kedi olduğu için kurutma makinesi almak istiyorum. çamaşır makinesi bosch WAW2856XTR. üzerinde kurutma makinesi için bölme var. sizce bosch-siemens grubundan mı almalıyım yoksa herhangibir markadan mı? f/p ürün tavsiye edebilir misiniz?

teşekkürler

• Merhaba, miele TDB 220 wp 7 kg ve Electrolux EW8H3966IB modelinden hangisini önerirsiniz. İkisinin kg kapasitesi farklı ama benim için kg kapasitesi önemli değil, kalabalık değiliz. Bir de bu fiyat aralığında önerebileceğiniz başla bir ürün var mı?

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.