Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.710
Cevap
448
Favori
2.666.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siemens Kurutma Makineleri için özel fiyat çalışabilirim.
    Model + Teslimat Şehri + Ödeme yapacağınız kartın hangi bankaya ait olduğu bilgilerini yollarsanız net olarak fiyat çıkarabilirim.
    Serdar Çetin 05533976676
  • Merhabalar

Aşşağıdaki 2 makinadan birini almayı düşünüyoruz arkadaşlar

bu cihazları kullanan varmı acaba olumlu olumsuz yönlerini iletirmisiniz yada farklı bir hem kurutmalı hem çamaşır makinası olarak önerebileceğiniz modeller varmı

https://shop.samsung.com/tr/wd80j5b10awah-8kg6kg-1400-devir-kurutmal%C4%B1-%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-makinesi
    https://shop.samsung.com/tr/wd80j5b10asah-8kg6kg-1400-devir-kurutmal%C4%B1-%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-makinesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruwkh

Selamlar, neredeyse 1 ay geçmiş. Yeni gördüm sorunu :(

Yaklaşık 1 aydır aşağıdaki ürünü kullanıyorum.
    Bosch bayii bir mağazadan nakit ödeme ile 3700 TL'ye aldım.
    https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/camasir-ve-kurutma-makineleri/kurutma-makineleri/isi-pompali-kurutma-makineleri/WTW85461TR

İlk izlenimlerim şöyle;
    -İlk kullanışımda 'Dolap Kuruluğunda Kurutma' modunda kullandım. Fakat giysiler ile büyük bir çarşafı hazneyi biraz fazla doldurarak birlikte attım ve 3,5 saatlik kurutma süresi sonunda çamaşırların çarşafın içinde hapsolduğunu ve bu nedenle her şeyin nemli kaldığını gördüm.
    Bu nedenle makineyi tekrar çalıştırdım, 'Ütü kuruluğunda - ekstra kuru' modunda kullandım.
    Bu modu kullandığım için sweetlerim yarım beden çekti.

Fakat bu tecrübem sonrasında artık çarşafları giysiler ile birlikte atmıyorum ve 'Dolap Kuruluğunda' modunu kullanıyorum.
    Çamaşırlarım hiç kırışmamış ve çekmemiş olarak, sorunsuz kuruyor.
    Şimdilik mükemmel gidiyor.

Kurutma makinesi gerçekten çok büyük rahatlıkmış.
    bizde 3-4 hafta önce bu makineyi bayiiden 3750TL taksitle aldık. Başta öğrenene kadar bir kaç deneme yapmak gerekiyor =)
  • Enerji sınıfları cihazların kapasitesi ile değişkendir, 5kg kapasitesi A+ ile 7 kg kapasitesi A+ ın yıllık tüketimi aynı değildir.
  • Arcelik 2773 modeli 1700 tl kullanan var mi tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba, 7 senedir arçelik 7103ht çamaşır makinesini kullanıyorum, bu aralar makinem banyoda horon tepmeye başladı tamda kurutma makinesi almaya karar verdiğim şu zamanın arefesinde.
    Formda okuduğum kadarıyla gdh80 alacaktım hem 8kg hem bütçeme uygun olması hemde kullananların memnuniyetine inanarak
    makineyi tamir ettirip grundig mi alayım
    yok yeni makine alacaksam yıkama kapasitesi yüksek bi şey düşünüyorum çünkü 4 çocuklu bi evde şu anki makinem haftada en aşağıya 10 kere çalışıyor.
    iş böyle olunca gdh 80 kapasite olarak yetersiz kalıyor.
    yorum ve önerilerinizi bekliyorum
  • flyy_84 F kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

10-12 kg lık yeni bir çamaşır makinesi alsanız bile çoğu zaman tam yük kullanamayabilirsiniz. Pamuklu hariç makineyi tam yük kullanamıyoruz.

Onun için 8 kg lık kurutma yeterli olacaktır.

Bizim çamasır 9 kurutma 8 kg. Tam yük kullandıgımızda bile sıkıntı çıkarmadan kurutuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: flyy_84

arkadaşlar merhaba, 7 senedir arçelik 7103ht çamaşır makinesini kullanıyorum, bu aralar makinem banyoda horon tepmeye başladı tamda kurutma makinesi almaya karar verdiğim şu zamanın arefesinde.
    Formda okuduğum kadarıyla gdh80 alacaktım hem 8kg hem bütçeme uygun olması hemde kullananların memnuniyetine inanarak
    makineyi tamir ettirip grundig mi alayım
    yok yeni makine alacaksam yıkama kapasitesi yüksek bi şey düşünüyorum çünkü 4 çocuklu bi evde şu anki makinem haftada en aşağıya 10 kere çalışıyor.
    iş böyle olunca gdh 80 kapasite olarak yetersiz kalıyor.
    yorum ve önerilerinizi bekliyorum
    Eğer maddi durumunuz elveriyorsa çamaşır makinesini de değiştirmenizi öneririm. Ancak çamaşır makinesinde Arçelik grubunu tercih etmenizi önermem. Yeni seçeceğiniz çamaşır makineniz muhakkak 1400 devir ve üzerinde olmalı.
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Can Bey, formda ki paylaşımlarınızı okuduktan sonra, Fikirlerinize saygı duyup , kılavuz alabileceğimi düşünüyorum.
    Çok zorlarsam bu iş için gerçekten gerekliye 7000 e kadar bir bütçe ayırabilirim,
    hafta içi her gün makinem min 2 defa çalışıyor balkonda 3 adet kurutmalık full dolu. Evde dört çocuk ve beni de iki çocuk sayarsanız 6 çocuklu bir evdeyiz bu yüzden hayatımızı kolaylaştıracak fikirlere ihtiyacımız var.
    6500 fiyata Lg F2K2CHK2T bu ürünü buldum.
    Bildiğim kadarıyla siz ''çamaşırları ayrı makine yıkasın; başka ısı motorlu kurutma makinesi kurutsun'' diyorsunuz.
    Bu ürün içinde bu düşünceniz geçerli midir?
    geçerliyse bize fiyat performansına göre, nokta atışı bu çamaşır makinesi bu kurutma makinesi size uygundur diye tavsiyede bulunur musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyy_84 -- 21 Aralık 2018; 16:26:24 >
  • quote:

Can Bey, formda ki paylaşımlarınızı okuduktan sonra, Fikirlerinize saygı duyup , kılavuz alabileceğimi düşünüyorum.
    Çok zorlarsam bu iş için gerçekten gerekliye 7000 e kadar bir bütçe ayırabilirim,
    hafta içi her gün makinem min 2 defa çalışıyor balkonda 3 adet kurutmalık full dolu. Evde dört çocuk ve beni de iki çocuk sayarsanız 6 çocuklu bir evdeyiz bu yüzden hayatımızı kolaylaştıracak fikirlere ihtiyacımız var.
    6500 fiyata Lg F2K2CHK2T bu ürünü buldum.
    Bildiğim kadarıyla siz ''çamaşırları ayrı makine yıkasın; başka ısı motorlu kurutma makinesi kurutsun'' diyorsunuz.
    Bu ürün içinde bu düşünceniz geçerli midir?
    geçerliyse bize fiyat performansına göre, nokta atışı bu çamaşır makinesi bu kurutma makinesi size uygundur diye tavsiyede bulunur musun?
    Merhaba, çamaşır makinesinin günde 2 kez çalıştığı bir evde kurutmalı çamaşır makinesi almak kesinlikle mantıklı bir çözüm olmaz. Zira bu durum evinizdeki makinenin günde kesintisiz 15-16 saat çalışacağı anlamına gelir.

Kurutmalı çamaşır makineleri tam kapasite ile kullanılamaması, ayrı makine almaya göre minimum 2 kat daha uzun süre, 2 kat su ve 3 kat elektrik ile işlem yapması, giysileri daha çok yıpratması ve çamaşırlardaki tüyleri alamaması sebebiyle bazı istisnalar dışında öneremeyeceğim bir çözüm olur.

Sizin XXL tamburlu bir çamaşır makinesi ve kaliteli bir kurutma makinesi almanız en doğrusu.

Bütçe daha fazla olsa size Miele çamaşır makinesi ideal olurdu aslında :)

Belirttiğiniz bütçede Electrolux EW7F2946LB, AEG LFX6G9451R, Profilo CMG140DTR çamaşır makineleri ile Elecrolux EW8H3966IB kurutma makinesi öneririm. Bu kadar yoğun kullanıma karşılık muhakkak iki ürününüze de 7 yıl garanti yaptırın.

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Can Bey dün gece saat 23.30 itibariyle media marka gidip iki hem çamaşır hem kurutma makinası aldım kurulum Pazartesi olacak, kullanmaya başlayınca ilk fırsatta bende tecrübe ettiğim şeyleri paylaşacağım

ELECTROLUX EW8F2166MA 10KG 1600D

ELECTROLUX EW8H2966IZ

• Herkese merhaba

Profilo CMS140DTR ve Grundig 10001 arasında kaldım. Hepsiburadada grundig indirimli 2099 TL. Yukkoda profilo 1999. Sizler ne dersiniz? Teşekkürler

• Iyi geceler Arçelik 3891 Kt modelini aldık. Valla ne güzelmiş bu makinalar. 1 günde tüm çamaşır tertemiz dolapta. Allah razı olsun yapandan. Hanım çamaşır serme işini bu sene bana bırakınca ee aldık kurutmayı. Şimdi kızıyor iş sana kalınca aldın diye. Nasip simdiyeymis. Maşallah

• meybahane M kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ne alırsan al. Ama nem sensörlü olsun.

• Arkadaşlar AEG Kurutma Makinesi düşünürseniz Teknosa.com'da fiyati 3829 liradan 3379 liraya düşmüş bir de üzerine Teknosa'nin bingo oyununu https://www.teknosabingo.com/oyun oynayip
    %18 indirim kodu alırsanız 2863 liraya geliyor.

https://www.teknosa.com/aeg-t7dbe835-8-kg-a-isi-pompali-kurutma-makinesi-p-115027680?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMI6vawzLO03wIVj8myCh2xRwvEEAQYASABEgIjvPD_BwE

Makinenin özellikleri güzel. Tamburu da galvaniz yada çinko değil Çelik. Bosch ve Siemenste pahali modellerde çelik tambur var.

Ben bu fiyata sipariş verdim. Makine gelince yorumlarimi paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi accountmanager -- 23 Aralık 2018; 1:2:14 >
  • HOOVER DX H9A2TCEX-S 9 KG A++ Isı pompalı

Bi ürünü kullananan veya yorumlayabilecek olan varmı alma arefesindeyim...

• Arkadaşlar Siemens WT45W562TR IQ700 modeli için özel fiyat, ayın 25’ine kadar sipariş verebilirsiniz.

Hangi şehre teslim olacağını
    Hangi banka kartını kullanacağınızı özelden yazarsanız net fiyat paylaşabilirim.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sağolun sayfaları okumaya çalışıyorum kafam iyice karıştı, zannımca kurutma makinesi almayacağım onun yerine ekmek kızartma makinesi alıp kafamı dinleyeceğim :)

Para ve kalite arasında kalıyoruz

Çelik Tambur pahalı ?
    Isı pompalı olması gerek
    Kapak Plastik olup cam olmaz ise ne olur ?

2.500-3.000 TL arası ( belki 3.250 son limit ) ( burası önemli ) Kurutma makinesi yakında geçmişte almış ve memnun olan arkadaşlar fiyat aralığında yoruma gerek yok sadece marka ve model önerebilirler mi ?

Herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selim Pusat -- 24 Aralık 2018; 11:53:37 >
  • quote:

Can Bey dün gece saat 23.30 itibariyle media marka gidip iki hem çamaşır hem kurutma makinası aldım kurulum Pazartesi olacak, kullanmaya başlayınca ilk fırsatta bende tecrübe ettiğim şeyleri paylaşacağım

ELECTROLUX EW8F2166MA 10KG 1600D

ELECTROLUX EW8H2966IZ

Ooo çok dehşet makine bunlar

Dilerim elinizdeki bu sıkma gücünü hakkını vererek kullanırsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selim Pusat kullanıcısına yanıt
    Uzun araştırmalarım sonucunda ki ben de 2500-3000 fiyat arası bakıyordum. 3 tane makine belirledim bunlar grundig gdh 82 / beko d 80 hp ve arcelik 3880 kt. bu 3unun de iyi olduğu ve A++ enerji veririmliligi ve de yoğusma verimliliği A olan bi tek bunlar var. Diğerlerinin çoğunda yoğusma verimliligi B idi , pahalı seçeneklerde bile yoğusma verimliligi B çünkü. Yine bu 3 makine 8kg kurutuyor. bu arada arcelik ile beko birebir aynı olduğu için ve beko olan daha uygun olduğu için bekoyu tercih ettim. ben n11'den aldım. almak istersen ;

Şurada fiyat iyi ama mağaza güvenilir mi bilmiyorum, bi bak istersen ;

https://urun.n11.com/kurutma-makinesi/beko-d-80-hp-kurutma-makinesi-P306639813

1 haftadır kullanıyorum ve çok çok memnun kaldım. herkese kurutma makinesi almasını tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordmad -- 24 Aralık 2018; 15:31:49 >
  • 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.