Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: WaLLoPII , beyizar Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
14.909
Cevap
451
Favori
2.680.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zRx

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Aynı kafadayız, bende bu ürünlere bakıyorum ama ürünler hakkında hiç bilgim yok. Hoover fiyatıyla öne çıkarken grundig ona eşlik ediyor. Profilo ise diğerlerine göre daha çok güven veriyor ama özellikleri biraz düşük. Karar verirsen haber ver hocam 11 kasımda almayı planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Aynı kafadayız, bende bu ürünlere bakıyorum ama ürünler hakkında hiç bilgim yok. Hoover fiyatıyla öne çıkarken grundig ona eşlik ediyor. Profilo ise diğerlerine göre daha çok güven veriyor ama özellikleri biraz düşük. Karar verirsen haber ver hocam 11 kasımda almayı planlıyorum.

Alıntıları Göster
    Bende 11 Kasım da alacağım gibi ama şu an ki fiyatlar 11 kasım da artmaz ise :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sefa

Merhaba arkadaslar,

Bosch WTW87660TR almayi dusunuyorum. Internette 4790 TLye var en uygun. Bayilerde daha uyguna bulmak mumkun mudur? Istanbulda nereleri gezmem gerekir? 9 kglik makina kullanan var mi bu model veya benzeri? Sikayetci olan var mi acaba? Camasir makinasinun ustune kurdurmayi dusunuyorum.
    Hocam internetten se bayilerde fiyatlar daha iyi genelde... Birde nakit alacaksanız çok daha uyguna bulmanız mümkün... Model hakkında fikrim yok bana göre ÇOK pahalı model :)
  • arkadaşlar aşağıdaki ürünü almayı planlıyorum.
    Bu ürün hakkında bilgisi olan ya da ürünü yorumlayabilecek birileri var mıdır?
    Ya da bunun yerine önerebileceğiniz bir ürün var mıdır? Rica etsem cevaplayabilir misiniz?

https://www.teknosa.com/urunler/115027680/aeg-t7dbe835-a-8-kg-isi-pompali-kurutma-makinesi?utm_source=cimri&utm_medium=comparison
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Hocam internetten se bayilerde fiyatlar daha iyi genelde... Birde nakit alacaksanız çok daha uyguna bulmanız mümkün... Model hakkında fikrim yok bana göre ÇOK pahalı model :)

Alıntıları Göster
    Hocam bi bayiye gittim sordum 5600 TL dedi bi modele, internette aynısı 4700 TL. Buradan bana yardımcı olabilecek bayi varsa direk ondan da alabilirim. Zorlarsak nakitte alırız. Bildiği bayi olan varsa telefonu paylaşırsa benimle direk iletişime geçeyim. İstanbul Anadolu Yakasında oturuyorum.
  • quote:

Hocam bi bayiye gittim sordum 5600 TL dedi bi modele, internette aynısı 4700 TL. Buradan bana yardımcı olabilecek bayi varsa direk ondan da alabilirim. Zorlarsak nakitte alırız. Bildiği bayi olan varsa telefonu paylaşırsa benimle direk iletişime geçeyim. İstanbul Anadolu Yakasında oturuyorum.

Alıntıları Göster
    Bursadaki bayilerde de durum böyle.Fiyatlar internet fiyatlarının üstünde ayrıca yalan yanlış bilgi doldu. Beko bayisi Hoover konkordato yaptı diyor aslı astarı yok, çinli dünyanın en büyük beyaz eşya firması satın aldı hatta hooverı.

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Bursadaki bayilerde de durum böyle.Fiyatlar internet fiyatlarının üstünde ayrıca yalan yanlış bilgi doldu. Beko bayisi Hoover konkordato yaptı diyor aslı astarı yok, çinli dünyanın en büyük beyaz eşya firması satın aldı hatta hooverı.

Alıntıları Göster
    O zaman eski usül biz internetten almaya devam :) Zaten bütün beyaz eşyalarımı internetten almıştım, burda bayiler daha uygun fiyat veriyor diyince şaşırmıştım açıkcası :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zRx

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle Grundig GDH82 modelini tercih ederdim ben olsam. Fiyat açısından denk Beko ve Arçelik modellerinden çok daha uygun. Üstelik yoğuşma sınıfı verimi A. Bu da çevreye en az ısı ve nem yayan cihaz olduğunu gösteriyor. Yüksek verimli bir sistem. Hoş ısı pompalı cihazlarda zaten bu tür sorunlar olmuyor. Profilo'da tercih edilebilir ama Grundig fiyat avantajı ile daha önde. Şu an için 3000₺ düzeyinde olan cihazlardan geri kalır bir yanı da yok. Hoover markasını şahsen tercih etmezdim.

• @CAN@ kullanıcısına yanıt
    Arçelik 3880 ve Beko D 80 yoğuşma sınıfı verimi A ancak Grundig GDH 80 nin yoğuşma sınıfı verimi B.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

Arçelik 3880 ve Beko D 80 yoğuşma sınıfı verimi A ancak Grundig GDH 80 nin yoğuşma sınıfı verimi B.
    Benim bahsettiğim model Grundig GDH 82 modeliydi. Sizin bahsettiğiniz GDH 80 modeli yoğuşma olarak B sınıfı, ayrıca enerji tüketimi olarak A++ yerine A+ sınıfı. Farklı iki model yani anlayacağınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Benim bahsettiğim model Grundig GDH 82 modeliydi. Sizin bahsettiğiniz GDH 80 modeli yoğuşma olarak B sınıfı, ayrıca enerji tüketimi olarak A++ yerine A+ sınıfı. Farklı iki model yani anlayacağınız.

Alıntıları Göster
    Haklısınız, Beko ve Arçelik modellerinden çok daha uygun deyince 80 modelini kastettiğinizi zannetmişim. Grundig 82 modeli Beko ve Arçelik modelleriyle yaklaşık aynı fiyatlarda, çok daha uygun olan 80 modeli diye biliyorum.
  • quote:

O zaman eski usül biz internetten almaya devam :) Zaten bütün beyaz eşyalarımı internetten almıştım, burda bayiler daha uygun fiyat veriyor diyince şaşırmıştım açıkcası :)

Alıntıları Göster
    Hocam yakında ki bayileri arayıp fiyat alın uygun fiyat verene gidip satın alın Benim baktığım modellerde internet daha pahalı...

• Bosch marka çamaşır makinasının üstüne başka marka (siemens, profilo hariç) kurdurmak sanırım ileride sıkıntı yaratacak. Çamaşır makinası da 7 yıl garantili daha 4 yılı var. BSH grubuna gebe miyiz yani şimdilik?
  • Sefa kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    WT7W4660TR Siemens versiyonu için Nakit: 4600,00 tl den yardımcı olabilirim.
    Düşünürseniz görüşelim.
  • Merhaba arkadaşlar.

Siemens kurutma makinelerinin zamdan sonraki son nakit satılabilecekleri rakamlar aşağıdaki gibidir.
    Piyasada bunun altına alabiliyorsanız hiç düşünmeyin eski maliyetli ürün var demektir size o fiyatı veren yerde.
    Koyu yazdığım ürünün eskisi benim de evimde kullandığım makine.

İzmir İstanbul ücretsiz teslimat yapıyoruz. Onun dışındaki şehirde +50 tl nakliye bedeli ile direkt fabrikadan kargolanıyor.

Kart kullanılacağı durumlarda karta göre banka komisyonu çıkacağından sormak isteyen arkadaşlar pm den dönebilirim. lütfen özel mesajla hangi banka kartını kullanmak istediğini ve hangi şehre teslim edileceğini yazarlarsa yardımcı olmaya çalışırım.

WT44E101TR - 2.280,00
    WT43H000TR - 2.930,00
    WT45RV00TR - 3.350,00
    WT45RV0STR - 3.565,00
    WT45W461TR - 3.660,00
    WT45W46STR - 3.830,00
    WT7UH660TR - 3.920,00
    WT48Y860TR - 5.560,00
    WT47W461TR - 4.485,00
    WT7W4660TR - 4.670,00
    WT7WH46STR - 5.100,00
    WT45W562TR - 4.810,00
    WT4HW561TR - 5.150,00
    WT4HY760TR - 5.040,00
    WT7XH990TR - 5.875,00

• quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhaba,
    WT7W4660TR Siemens versiyonu için Nakit: 4600,00 tl den yardımcı olabilirim.
    Düşünürseniz görüşelim.
    Teşekkür ederim hocam. Bosch versiyonunu 4550 TL'den nakit aldım.
    Saygılarımla.
  • Sefa kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, iyi fiyat almışsınız
    Güzel günlerde kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozann

Arkadaşlar, Arçelik 3880 KT kurutma makinesini 2900 liraya Akgünler Bayi üzerinden aldım. 7 iş günü teslim süresi verdiler. Piyasaya göre uyguna satıyorlar. Gelişmelerden haberdar ederim.
    Aldığım ürün için bugün servis aradı, ellerine ulaşmış. Yarına randevu verdiler, gelip kuracaklar. Bugün 7. iş günü olmuştu. Umarım yarın sorunsuz kurulur.

Bu arada aldığım bayi Hatay'da, ben ise Sakarya'da oturuyorum. Arçelik nakliye sistemiyle gönderiliyormuş. Fiyat buradaki bayiye göre gayet uygundu.

İyi akşamlar,

• Adrese teslim siparişler direkt fabrikadan lojistik ile geldiğinden sorun çıkması için bayağı şanssız olmak gerekiyor :)
    En temiz teslimat şekli bu
  • beyaz eşyada ötv yılsonuna kadar sıfırlanacak deniliyor, bakalım nasıl yansıyacak fiyatlara. Her türlü halihazırda fiyatlara %100 civarı zam yapan BSH grubu ve Koç grubuna yarayacak.
  • 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.