Şimdi Ara

Cam Silme Robotu İçin Tavisye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
3
Favori
5.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bahsettiğim üründen almak istiyorum. alwaweise s60 modelini istiyordum ama bitmiş. s70 diye bir model çıkmış.
    ayrıca aşağıdaki ürün dikkatimi çekti fiyatıda uygun. tavsiyeleriniz nedir acaba benzer cihazlardan kullanan varmı?https://tr.aliexpress.com/item/4000510442863.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.42fa24ea9ES5ZK&algo_pvid=3ef209b5-1af0-47f8-bb36-0bda3684e164&algo_expid=3ef209b5-1af0-47f8-bb36-0bda3684e164-9&btsid=0b0a182b15843555153458442e068e&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

• Aşağıdaki videoda test edilen bu linkteki sanırım. Camlar için güzel olabilir (:
    https://www.youtube.com/watch?v=286h9leIXbs

• Bunların camdan düşme tehlikesi yok mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi hutt w55 veya w66 ile.ilgileniyorum.
    Evin epey büyük camları var.. dışarıdan üç metrelik iskele kurmadan silinmesi pek mümkün değil.

Altı metre teleskopik saplı çekçek ve hortumlu fırça aldım.
    Camları fırça ile yıkayıp çekçek ile kuruladim. Fena da olmadı ama tüm camları yapmam bir saate yakın sürdü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cambot win3030 almayı düşünüyorum kullanan varmı

• Bir süre önce HUTT W66 aldım. Fena temizlik yapmıyor. Henüz çok fazla kullanmadım ve kullanımını çözmeye çalışıyorum. İlk tespitim cam balkonlarda x2 modunun yatay silme işlemi sırasında eğer camı tutan çerçeve ince ise üzerine çıkıyor ve hava kaçağı tespit ettiği için kalıyor. Halatından tutup çekerek yaklaştırıp almak gerekiyor. Diğer bir konu da kendi içindeki camsilin az miktarda kullanılıyor olması. Ekstra camsil sıkmak gerekiyor temizlerken. Alt kısmında gğncelleme yapmak için bir usb bağlantısı var. Biraz araştırıp güncel bir yazılım yüklemeyi deneyeceğim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • aliboduroglu kullanıcısına yanıt

Güncellemeden sonra düzelme oldu mu? Ben de ne alsam karar vermeye çalışıyorum, önerir misiniz kullandığınız modeli?

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Güncelleme çıkmadı o zaman. Sonra da bakmadım bir daha. Cihaz çok gereksizmiş, kusursuz silmediği ve cam çok kirliyse 5 kez de sildirseniz berbat sildiği için pek kullanılabilir değil. Sadece kirlenmeyecek ofis içi camlarda kullanılabilir diye düşünüyor ve almamanızı tavsiye ediyorum. İlla alacağım derseniz o dönem aldığım fiyatın bir miktar altına veririm. 1 yıldan fazla garantisi var. Yine de almasanız daha iyi :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • aliboduroglu kullanıcısına yanıt

Gayet açıklayıcı olmuş, teşekkürler  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.