Şimdi Ara

Cam Rüzgarlığı +'lar, -'ler? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
40.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kemal oto değilmi çıkmaz 3m bant diye bende aldım 150 km hızla giderken fırladı güvenmeyin arkadaşlar böyle şeylere çok kolay çıkabiliyor haberiniz olsun!
  • quote:

Orijinalden alıntı: CakirAkinSen

quote:

Orijinalden alıntı: husam74

+ ları

Yağmur yağarken cam hafif açıksa içeri su girmiyor
    Rahat rahat sigara içebiliyorsun
    arka koltuğa eskisi kadar çok rüzgar vurmuyor
    görünüş olarak araca sportiflik katıyor ( MUgen tipi olanlar daha hoş duruyor)

- leri

Yok

Buda benimki
     Cam Rüzgarlığı +'lar, -'ler?

Arkadaşın aracı çok mevzulu duruyor

mevzulu derken?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıkama sırasında engel teşkil etmesi dışında eksisi yok.Civicler dışında yakışan araç yok bence de.
  • Bazen güneş ışınları öyle bir açıyla geliyorki, çok rahatsız edici oluyor, işte ozaman da faydalı oluyor, kuzenimin arabasında seyahat ederken farkettim

• eskiden şahin araçlarda sıkça rastlıyorduk. şimdilerde sadece, mugen kitli civic araçlarda görüyorum.

kaliteli bir şey değil ise "çirkin" görünmesi yüksek muhtemel.

quote:

Maşallah. Nazar deymesin diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 30 Ekim 2012; 12:12:20 >
  • Ben daha 1 hafta önce taktırdım. Dün geceki yoğun yağmurda test etme fırsatım oldu. Azıcık açtım. İçeri yağmur almıyordu. Bence eksisi olmayan bir ürün. Kapı lastiğinin üzerine yapıştırılıyor. Çok kuvvetli bir yapıştırıcı kullanılmış. yağmurda, çamurda veya oto yıkamacıda kesinlikle çıkmıyor. Hatta sökmek istediğinizde kapının lastiğini neredeyse yerinden söküp alacak gibi.

Bir konuya daha değineceğim. Camlardaki buğuları almak için illa klimaya gerek yok. Camların önündeki ızgaralara havalandırmayı yönelttiğiniz zaman buğuyu bir kaç saniyede (benim arabada en fazla 10 saniye) yok ediyor.
  • bildiğim kadarıyla yüksek hızla giderken de rüzgarı daha düzgün bir şekilde tahliye ediyor..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CakirAkinSen

quote:

+ ları

Yağmur yağarken cam hafif açıksa içeri su girmiyor
    Rahat rahat sigara içebiliyorsun
    arka koltuğa eskisi kadar çok rüzgar vurmuyor
    görünüş olarak araca sportiflik katıyor ( MUgen tipi olanlar daha hoş duruyor)

- leri

Yok

Buda benimki

Arkadaşın aracı çok mevzulu duruyor

mevzulu derken?

Çok şekil
  • Ses yapr

• Ben 2004 passat aracımda yağmur yağdığında içeri kapı koluna cam açma tuşlarına varıncaya kadar yağmur suyu girmesine çok ayar oluyorum neredeyse hiç cam açamıyorum başka araçlarda bu kadar değildi.Aracın şeklinden kavisinden midir nedir epey su giriyor.Sırf bu durum için taktırmayı düşündüm ama daha önce tam uyumlu orta ön kol dayama kolçağı bulamadığım gibi bu ürününüde tam uyumlusunu bulamadım.Kiminde sadece ön var kimi takım ama uyumlu değil.Daha önce B5.5 kasa Passat için koldayama ve bu cam rüzgarlığından kullanan varsa tavsiyelerini beklerim.
  • modacar mugen rüzgarlıklar nasıldır arkadaşlar
  •  Cam Rüzgarlığı +'lar, -'ler?

• quote:

Orijinalden alıntı: BayramAbi

Daha büyük resim yok mu? PM den atabilirmisin?

Fiyatı ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Daha büyük resim yok mu? PM den atabilirmisin?

Fiyatı ne kadar?

70 TL'ye de var 45 TL'ye de, arkadaşın aracı. Bende taktıracağım. Benim araba gümüş gri.

• quote:

Resim için teşekkürler. Benim ihtiyacım olan bir şey değil ama merak ettim. Fiyatı pahalı değil miş...

B sütunu piano black kaplama yapılmış, camlarda filmli olunca koyuluğu uygun düşmüş...

siz de yaptırınca(yada bu resimleri) cruze aksesuar konusuna da atarsanız, isteyen arkadaşlara faydası dokunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 6 Aralık 2012; 17:13:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Resim için teşekkürler. Benim ihtiyacım olan bir şey değil ama merak ettim. Fiyatı pahalı değil miş...

B sütunu piano black kaplama yapılmış, camlarda filmli olunca koyuluğu uygun düşmüş...

siz de yaptırınca(yada bu resimleri) cruze aksesuar konusuna da atarsanız, isteyen arkadaşlara faydası dokunur.

Led far - sinyal - eşik - rüzgarlık - sis kromu vs. komple taktırınca atacağım tabii ki.
  • Bu cam üstü rüzgarlığı ben yaşadığım şehirde kendi aracıma uygun mugen Tip olanı bulamadım.
    Bu rüzgarlığı ben internet'ten alacağım, ama dışarıda gördüğüm bazı ürünler adi bir görüntüsü var.plastik kalitesi iyi olan tavsiye edebileceğiniz ürün var ise memnun olurum....

araç; CiViC VteC II makyajlı Kasa
  • Çirkin durması dışında, havalandırmada, yağmurlu havada ve birçok durumda avantajı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Ben 2004 passat aracımda yağmur yağdığında içeri kapı koluna cam açma tuşlarına varıncaya kadar yağmur suyu girmesine çok ayar oluyorum neredeyse hiç cam açamıyorum başka araçlarda bu kadar değildi.Aracın şeklinden kavisinden midir nedir epey su giriyor.Sırf bu durum için taktırmayı düşündüm ama daha önce tam uyumlu orta ön kol dayama kolçağı bulamadığım gibi bu ürününüde tam uyumlusunu bulamadım.Kiminde sadece ön var kimi takım ama uyumlu değil.Daha önce B5.5 kasa Passat için koldayama ve bu cam rüzgarlığından kullanan varsa tavsiyelerini beklerim.

Ztech marka ön arka ruzgarlik buldum ve aldim yarin takmayi düşünüyorum.

• Yağmurlu havada hafif cam açabiliyorsun gayette güzel oluyor. :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.