Şimdi Ara

Cam Filmimi Sökmüyorum Sıkıntısı Olan Varsa Gelir Söker (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
2.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Türkçe bu kadar mı kötü yazılır arkadaş

Yıl olmuş 2017 hala aracının değerinin yasakları ya da yasalara uymamayı gerektirecek bir kriter olduğunu sananlar var
    Ya da
    aracındaki kız görünmesin diye yasaklara atar yapanlar

• Valla su an yolda yuruyorum merkezde otoparkin tekinde adamda kirmizi clio var sag cam filmini sökuyordu eliyle. Yazik valla yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sökme de memlekete faydan olsun

• Paşam sen niye üstüne alındın? O kurallar 100 bin liralık araçlara kadar. Sen özgürsün takıl kafana göre.

Ceza falan yazmaya kalkarlarsa ne cezası ben 150 bin liralık araca biniyorum dünya kadar vergi ödedim demeyi ihmal etme sakın. Tut ki cezayı yazdılar, cezadan sonra sakın bir hafta içinde filmleri söktürüp de trafik şubeye götürüp gösterme de aracı. Diren mutlaka, sonrası mutlu son

Senin gibi azimli, zekâ fışkıran, cin gibi insanlara ihtiyacımız var.
  • söke söke gideceksin

kontrole.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formdas -- 7 Kasım 2017; 20:45:16 >
  • Konu sahibi iyi trollemiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE SA, diye konuya başladığını görünce kesin barzo bmw sahibidir dedim içimden.

yanılmamışım

Cam Filmimi Sökmüyorum Sıkıntısı Olan Varsa Gelir Söker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bullx -- 8 Kasım 2017; 2:2:52 >
  • Tamam.
  • Benzin almıyorum sıkıntısı olan varsa gelir verir.
  • Yakıt zammı içinde protesto etmek lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merdomable

Aracın bulunduğu adresi alabilir miyim?

İstersen verebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Formdas

söke söke gideceksin

kontrole.

Söke söke gitmedim. Duruyor filmler. Her şeye balıklama atlamamak lazım. Türkiye burası. Bugün yasak derler ertesi gün vazgeçilir. Giden paranıza yazık olur. İlerde daha çok yaşanır bu tip olaylar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cesmuru

quote:

söke söke gideceksin

kontrole.

Söke söke gitmedim. Duruyor filmler. Her şeye balıklama atlamamak lazım. Türkiye burası. Bugün yasak derler ertesi gün vazgeçilir. Giden paranıza yazık olur. İlerde daha çok yaşanır bu tip olaylar.

Haklısınız. Bir an heyecanlanmıştım bu ülkede güzel şeyler de oluyor zannettim. Siz kazandınız. Gelsin jikleli egzozlar, front bumperlar, ekstra sisler, 1000 watt subwooferlı baslar. Yeaaah!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formdas -- 11 Kasım 2017; 13:52:38 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cesmuru

quote:

söke söke gideceksin

kontrole.

Haklısınız. Bir an heyecanlanmıştım bu ülkede güzel şeyler de oluyor zannettim. Siz kazandınız. Gelsin jikleli egzozlar, front bumperlar, ekstra sisler, 1000 watt subwooferlı baslar. Yeaaah!

Konu cam filmi yalnız. Gelip bakabilirsiniz aracımızda bahsettiğiniz şeyler yok ama güldüm mesajınıza Cam filmini savunan herkes o bahsettiğiniz apaçilerden değil. Değilim yani. Ben de karşıyım onlara.

Ama cam filmime karışmayın arkadaş. Yazın sıcağında nasıl kavrulduğumuzu biliyorsunuz.

• cesmuru kullanıcısına yanıt
    Sözüm meclisten dışarı. Sizi apaçilerden nasıl ayırıcaz ? Hepiniz gözüme aynı görünüyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.