Şimdi Ara

Cam filmi yasak mı? Cam filminin cezası var mı? Cam filmi muayeneden geçer mi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
0
Favori
18.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o dediklerini hareket halinde yapıyorsun sorun yok.
  • arka camı söktük rezistans bozuldu cama 350 lira diyorlar Allah belalarını versin.
  • Koyun çok olunca semer vuran çok olur.

Allah kolaylık versin
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Terör simdi baslamadi 20 yil oncede vardi. Ozaman da araclara filim mi cekiliyordu.

Ozaman hükümet karar alsın tüm araclar trafikten men edilsin. Hem terörü engeller hemde trafik kazaların da hayatını kaybeden olmaz. İcip icip araç kullanan da olmaz bütün ulke murlu gezeriz yollara yatirimada gerek kalmaz. Trafik polisi olmaz binlerce trafik polisi emekli edilir ve ulkemiz kalkınmış olar. Petrol tuketimi azaldigi icin cevre temiz olur. Petrol girişi azaldığı için paramız değer kazanacak. Bu mantıkla bakarsak böyle gider bu iş.

Simdi gelelim asıl konuya

Ben uzun yola giden birisiyim sende 4 kez civari tek gidiş kesintisiz 1000 km

2 çocuğum var.

Eşim emzirmesi gerektigi zaman filim yokken cama baddaneye ortu kapatmak vs seylerle ugrasiyorduk.

Uzun yolda cocuklar hic durmaz cocugu olan herkes bilir. 1000 km yol bilmeyenler olabilir 11 saat sürüyor.

Herkes bir sebep sunacaktir.

Kimi guzel gorunuyor der

Kimi çakallık pesinde.

Kimi zorunlu ihtiyactan vs vs.

Tamamen sacma bir karar akp kendi ayagina sıkıyor haberleri yok.

Paraya ihtiyaclari varsa soylesinler maaslarimizdan kesip verelim. Biz ülkemizi seven insanlariz.

Zor durumda oldugumuzun ben farkındayım.

Bir diger husus herkes haberlerde okumuştur. Fetocu polisler ekip arabalari ile pkk lari tasimis. Madem bu krlarar uygulaniyor. Cumhurbaşkanı araci dahil tum Turkiye Cumhuriyetine bagli araclarin hepsinden kaldirilsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o filmi takıpta akşam sağınızı solunuzu nasıl görüyorsunuz. hiç takmam. yasal olsada takmam.
  • Okadar koyu olan araca binince bende rahatsiz oluyorum

• Foruma bir şeyler olmuş bugün.. çok acaip konular var. cam filmi sökmüyorum gelin sökün, komşu bankaya 2k para atıyor, cam filmi sökülsün, fuhuş huzur keko vsvs.
  • Yine bir gizli profil : )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merak etmeyin aralıktan sonra gene serbest olur...tacizci dikizci bazı hıyarların gözüne batmış cam film olmazsa tabi işlerine gelecek.
  • bende bir kaç söz söylemeden edemiyeceğim.
    Şeytan ve taifesi kimdir? diye sorsam
    şeytan ve taifesi önce bir toplumda azınlıkta ise önce toplumda kabul görünmek için din,ırk.mezhepcilik vs enstrümanlarından birini
    veya bir kaçını birden kullanır..Bizim toplum maalesef cahili cühelası bolca olduğu için kendi dinini Kuran' da değil devletin tekelinde ki camii si ve ana babasından öğrenir.Karl Max ın din bir afyondur nitelemesi tam bizim topluma oturtulabilir.gel gelelim bu şeytan taifesine bu taife dini siyasetine ve güç elde etmek için çok iyi kullandı..biz cahil cühella toplumda oy verdik.sonra noldu 3- 5 yıl demokratik haklar avrupa birliği kardeşli projesi gibi toplumun sorunlarını çözmek için girişimlerlede destek alındı..şeytanın taifesi güçlenince mazlumluktan level atlayarak zalimliğe evrildi.ve her yaptıkları sorgulanamaz tartışılamaz hale geldi. bu tür yasaklar serbestleri düşünelim hiç biri toplum lehine değilken neden? yukarıda belirtiğim nedenlerden kaynaklanıyor emin olun.
    ve sonrası nolcak size ben söylemiyorum tarih söylüyor.hiç bir zalim yönetim sonsuz değildir.saygılar

• Tek derdimiz cam filmiydi zaten oda yasaklandı Norveç gibi bir ülke olduk. Ulan tamam yasak getirdin eyvallah ama cezaya neden %100 zam yaparak yürürlüğe koyuyorsun. Hadi bunuda geçtim neden serbest bırakıp tekrar yasaklıyorsun. Bu milletin protesto hakkını bile elinden aldılar adamlar cam filmli arabalarla beraber protesto alanında toplanıp cam filmlerini sökeceklerdi ama polis toplanma alanında filmli filmsiz gördüğü tüm plakalara 400 lira ceza kesti. Bu millet kolay kazanıyor demek ki parayı umurlarında değil daha dün filmli arabayla gelip bana film yasağını savunan vardı tabi bakan çocuğu ihaleci çocuğu olmak güzel.

• Ulan o filmi arabadan söktürürsem piçim inat değil mi

• Bir de türkçe yazmayı öğrenirseniz daha huzurlu olacak toplum.
  • Bende güneş alerjisi var taktırsammı diye düşünüyordum ikide taktırmamışım ama benim gibi güneşe alerjisi olanlar doktor raporu ile kullanabilmeliydiler. Simsiyah içi görülmeyen camlara bende karşıyım ama hafif güneşi kesen ve araç içide gözüken camlara izin verilmeliydi.
  • Şimdi aynı düz mantıkla bütün resmi araçlarda fuhuş, uyuşturucu kullanımı hat safhada ve içindekiler de dibine kadar keko yani.

Hayatımda bundan daha doğru bir tespit görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Bende güneş alerjisi var taktırsammı diye düşünüyordum ikide taktırmamışım ama benim gibi güneşe alerjisi olanlar doktor raporu ile kullanabilmeliydiler. Simsiyah içi görülmeyen camlara bende karşıyım ama hafif güneşi kesen ve araç içide gözüken camlara izin verilmeliydi.

Duyduğum kadarıyla doktor raporu varsa laminasyon uygulatabiliyosunuz camlara. Hatta ruhsata bile işleniyormuş.
  • Cam filminin yasaklanmasına karşıydım hala da öyleyim.İsteyen takar isteyen takmaz sanane derler.Her cam filmi olan arabaya potansiyel fuhuş arabası gözüyle bakmanız ve o fesat düşüncelerinizi yazmanız sizin ne kadar sapık olduğunuzun bir göstergesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 8 Kasım 2017; 10:59:42 >
  • mustafa1403 kullanıcısına yanıt
    terör 30 yıldır var ozamanlar terörü avrupa abd açıktan desteklemiyor teröristlerin vekilleri başkanları yoktu hap alıp kendilerini patlatmıyorlardı..
  • Evet, hep o lanet olası CHP'nin halt etmeleri. Neyse ki hükümetimiz bu yanlışı da düzeltti.

• Bu filmlerin çok koyu olanına, özellikle şoför camına bakıldığında hiçbir şey gözükmeyenlerine karşıyım. Trafikte göz kontağı kurarak çoğu işi yapıyoruz. Herhangi bir ara sokakta veya kavşaklarda ben şoförün nereye baktığını görebilmeliyim. Aynı şekilde o da beni görebilmelidir. Yaya durumda olanlar için durum daha tehlikelidir. Yaya geçidinden geçerken gelen arabanın sizi farkedebildiğini görmelisiniz.

Arka koltuklar bence de gözükmemelidir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.