Şimdi Ara

Silinsin (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
7.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kastamonu da film takma 450 tl sökme 300 tl dir. bence iyi fiyat.
  • Ankaraya 2010-2011 yıllarında dolu yağdığında göçük gidermek için 1000-1500 tl fiyat çekenleri anımsattı. Aradan belli vakit geçtikten sonra 300 TL'ye yaparız ağbi diye ağız yapan leş sanayi esnafı şimdi de basit 15 dk'lık iş için 100 TL istiyor. Zaten 150-200 TL'ye (Örneğin LLumar) yaptırılan bir film işi için bu kadar para veren varsa buyursun, ben hayır diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal renkli camlari ne yapcaz

• Aynı ülkenin farklı ilinde protesto ( bkz.http://www.milliyet.com.tr/cam-filmi-eyleminde-filmli-gundem-2545347/ ) , başka bir ilinde sökülmesi için kampanya.Pes doğrusu. Kardeşim bu cam filmi dedğimiz şey , insanların arabalarının içini mahrem olarak görmesinden dolayı yapılan birşey.Normal vatandaş arabasına cam filmi taktırıp terör örgütüne katılmıyor.Kampanya diye başlık açacağına şunu demen gerekir: "Mtv mi ödüyorum , muayenemi yaptırıyorum , sigorta mı yaptırıyorum ,mtv zaten %25 zamlandı ,bu devlet şimdi de arabamın filmine mi göz koydu ?Filmi niye söküyorum , sökmeyeceğim." Bunun denilmesi gereken yerde konu sahibi söktürme kampanyası diye başlık atıyor konu açıyor.Konu sahibi yanlışından dön ve bu devlet yandaşlığından vazgeç.

• göktuğbey kullanıcısına yanıt
    fabrikadan karartılmış camlara yasak yok
  • ms2947 M kullanıcısına yanıt
    Perde taksın o zaman, o zaten serbest. Zifir kara film saçmalık, serbest olan bir ülke de görmedim

• iso0606 kullanıcısına yanıt
    Battal abi aynı zamanda beyin brokerıdır.

• öncelikle aksesuvarcıya gidiyoruz. film takmak istiyorum diyoruz. eskileri söküyor.tam yenilerini takacakken. usta kalsın diyoruz. paket yap diyoruz. 100tl verip çıkıyoruz. (ne olur ne olmaz seneye serbest olur)

buradan çıkarılacak sonuç: paranızı çöpe atmayin. sökme işlemi basittir. üstündeki naylonu çıkartın. kalan siyah lekeleri jilet le alıyoruz. 10dk sürüyor. bizzat denedim

• Evinde rakı şarap imal eden adam film söktürmeye para mı verir bea

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen buradaki adamların ostimdeki battal gaziye 100 tl vererek film söktüreceklerini mi sanıyorsun yanlış yere dükkan acmissin ostimdeki esnaflarin biçogu afedersin şey edecek adam arar sizin musterilerileriniz bayanlar, is bilmezler,zenginler buradaki adamlar battala fazla gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Perde taksın o zaman, o zaten serbest. Zifir kara film saçmalık, serbest olan bir ülke de görmedim

Perde aracın orjinalinde yoksa yasaktır sonradan takılana da yazıyolar..

Ayrıca filmin güvenlik için sökülmesi olayı bahanedir asıl mesele bütçede ki büyük açıktır.

Besledikleri 5 milyon Suriyeliye 30 milyar dolar harcamış hükümet, başbakan bizzat açıkladı tv de..

Bu açığı tabi ki bizden çıkaracaklar.. Nede olsa hepimiz ağanın kullarıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 28 Ekim 2017; 18:39:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aranızda en akıllısı benim, çünkü araba almadım, kafam rahat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harabesin -- 28 Ekim 2017; 18:47:56 >
  • internette 10 larca yöntem anlatıyor işi bilenler.100 tl nedir ya yazık günah
  • Sıcak fırsatlar da migrosdan aldığı bedava dondurma için derin dondurucu alanlar var. Filmi sokturmek icin 100 tl vermez cami kırıp kaskodan bedava yaptirir sıcak fırsatçılar :)

• Kampanya yazmışsınız da gören de sanki önceden 200’e söküyordu da şimdi foruma özel kampanya yapmış 😂😂😂

• Yan camlar sorun değil lekeleri aseton bile söküyor. Ancak arka camda rezistans olduğu için sıkıntı büyük.

Arka camda ne yapıyorsunuz? Malum kış kapıda aracı dışarıda bıraksan bile camlar ısınmıyor film sert kalıyor.
  • kendiniz sökün arkadaşlar, çok basit çıkıyor, aracım uzun zamandır takılı olan filmleri kendim zorlanmadan söktüm... araç güneşte kalmıştı yardımı oldu mu bilemem de söktüm...
    ama sökmesemiydim de dedim =) kötü oldu ya film olmadan =)
  • bu arada fön makinesi vs. hiç bir şey kullanmadım. cam sil aldım ama onu da kullanmaya gerek kalmadı, bütün halde çıkarırmaya çalışın
  • Arkadaslar isiticiyla filmi sokup kalan lekeler icin benzin ya da selulozik tiner kullanin olay bu

Not sentetik tiner olmaz selulozik olacak

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.