Şimdi Ara

Silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
7.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso0606 -- 11 Ocak 2020; 12:34:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 100 tl mi

• Ceza yerim daha iyi 100₺ ne

• nasıl söktügüni yazaydın bayagı sıcak fırsat olurmuş, boru degil 100 tl
  • Filmi çekin sökün kalan kısımlara saf alkolü sıkın silin bişey kalmaz sonra da o 100 lirayla ailecek köfte yemeye gidin :)

• Arkadaşlar baltalamanın anlamı yok çok biliyorsan kendin sökersin yada cezanı yersin orası senin bileceğin bir iş ama buraya gelip boş konuşmanın anlamı yok işine gelirse yaptırırsın yoksa yaptırmassın hayırlı günler diliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ender10000

Filmi çekin sökün kalan kısımlara saf alkolü sıkın silin bişey kalmaz sonra da o 100 lirayla ailecek köfte yemeye gidin :)

künefe yesek olmaz mı ?
  • reklamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ldskool -- 15 Şubat 2021; 17:43:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce arkadaşın arabasını arka cam dahil 10 dk da söktük en ufak sıkıntı olmadı

• Ülkece bunuda gördük hamdolsun

• Ekonomi çökmeye yaklaşınca, saçma sapan uygulamalar çıkıyor. Kış lastiği zorunlu denildi sonra vazgeçildi. Şimdide bu. Bundan da vazgeçilir, sökenler yine taktırmaya koşar, etrafta para dönmüş olur yoksa piyasada yaprak oynamıyor,

Kış lastiği saçmalığından sonra lastikçiler burnundan kıl aldırmıyor. 80-100 tl istiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso0606

Arkadaşlar baltalamanın anlamı yok çok biliyorsan kendin sökersin yada cezanı yersin orası senin bileceğin bir iş ama buraya gelip boş konuşmanın anlamı yok işine gelirse yaptırırsın yoksa yaptırmassın hayırlı günler diliyorum

kızma battal usta
  • Kızmak yok kardeşim ben ustada değilim sadece millete yarar olsun diye söyledim ki şunu belirteyim özellikle dandik filmler de folyo geliyor hemen fakat renk komple kalıyor ve uzun Zaman alıyor camı temizlemesi tabi ki de kendimizde sökebiliriz at la deve değil sonuçta hatta araç bakımlarımızı da kendimiz yapabiliriz ama bilen birisine götürmek çoğu zararın önüne geçebilir ondan dolayı yazdım yazıyı yoksa benim bir alakam yok ustayla herkes e hayırlı günler diliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

Az önce arkadaşın arabasını arka cam dahil 10 dk da söktük en ufak sıkıntı olmadı

Meşhur tarifeden hesaplarsak 40 kaadı çeldirmişiniz
  • iso0606 kullanıcısına yanıt
    Haklısın Battal abi.

• Berber Müslüm abinin dükkanının önüne çektik. Aldım evden uzatma kabloyu içerden getirdim fön makinesini ısıtıp ısıtıp çıkardım. 100lira nedir arkadaş?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tiner ile çıkar tahminen 100 tl vermeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso0606

Arkadaşlar baltalamanın anlamı yok çok biliyorsan kendin sökersin yada cezanı yersin orası senin bileceğin bir iş ama buraya gelip boş konuşmanın anlamı yok işine gelirse yaptırırsın yoksa yaptırmassın hayırlı günler diliyorum

100 tl sıcak fırsat değil. Şark kurnazlığına gerek yok. 1 saatlerini bile almıyor sökmek, 1 saatte kim 100 tl kazanıyor. Alın elinize fön makinasını ısıtın sökün, iz bile kalmaz. Hatta varsa buhar makinası ile daha iyi sökülür
  • Filmi fön makinesiyle ısıtarak sökün yapışkan falan kalmaz kaptırmayın paranızı

• ŞAŞMAZ ooo alırım reklamlardan bir dal..

Şaşmaz'ı gezin %70'i elinde telefon okey atarlar veya fiyat öldürmek için ilan, ihale falan ararlar.

t20 ampüle 20 tl falan derler.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.