Şimdi Ara

Cam Filmi Serbest Diyenler Bilginize (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
2.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NEYZEN61

Soktursem mi bilemedim on cam dahil magara benim araba hani ankara falan patlamsak

Abi ön camın koyu olması veya acik renkde olsa film olması görüşü engelliyor mu? Bende yaptirmayi düşünüyorum ön cama ama emin olamadım sorun olur mu diye,yardım edersen sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 kez yakalandıktan sonra bağlatılınca ne oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

2 gün öncede E5 yanyolda(cennet mah) durdurdu beni.Polisle aramda gecen diyalog aynen şu.

P:Polis
    B:Ben

P: iyi günler.Ehliyet ruhsat
    B:buyrun
    p:cam filmi var ceza keseceğiz
    b:Cam filmi yasak mı ki ? (Yalanlarla beraber korku baslıyor)
    P: tabikide yasak önünde ki minibusede kestik , herkese kesiyoruZ
    B:Memur bey inanın bilmiyordum yasak olduğunu.Yoksa neden yapayım filmleri ? Zaten kış geldi söktüreceğim.
    P:166 tl ceza keseceğim yapacağım birşey yok.bu 2.ise men edilecek.
    B:memur bey gerçekten bilmiyordum ya inanın.Birdaha örürseniz 2 defa 166 tl yazın.Bu seferlik mazur görün
    P:Ne iş yapıyosun ?
    B:tekstil
    P:Ödersin ya gel sen benimle
    B:Memur bey ödeme mesele değil gercekten bilmiyrdum
    P:5 saniye baktı bana , ehliyete rıhsata bakmadan iyi git hadi.

Olay bundan ibaret ne dil doktum arkadas ya ama iyi yırttım ikna kabiliyetime guveniyodum bu seferlikle bosa cıkartmadı beni

dostum hevesini kursağında bırakmak istemem ama plakaya kesip arkadan gelmesin.. çünkü cam filminden değil ama buna benzer bir durumu ankara necatibey caddesinde yaşadım.. çok çok özel bir ailevi sorunumuz vardı, ve birisini saniyelik duraklama yapıp indirmem gerekiyordu öylede yaptım.. polisede çok rica edip özel durumumu açıkladım.. o anlık çok hoşgörülüymüş gibi yapsada plakaya kesip göndermiş.. sonradan polis bulamadım, bulsaydım çok başka türlü olurdu..

• Benim Cruze'da var cam filmleri, ön cam dahil bütün camlarda var fakat sorun olmuyor polisler tarafından.

Ama ben sevmiyorum cam filmi. Görüşü düşürüyor çünkü bendekiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IslakFasulye -- 9 Ekim 2013; 23:05:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahtalı_mıçı

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

2 gün öncede E5 yanyolda(cennet mah) durdurdu beni.Polisle aramda gecen diyalog aynen şu.

P:Polis
    B:Ben

P: iyi günler.Ehliyet ruhsat
    B:buyrun
    p:cam filmi var ceza keseceğiz
    b:Cam filmi yasak mı ki ? (Yalanlarla beraber korku baslıyor)
    P: tabikide yasak önünde ki minibusede kestik , herkese kesiyoruZ
    B:Memur bey inanın bilmiyordum yasak olduğunu.Yoksa neden yapayım filmleri ? Zaten kış geldi söktüreceğim.
    P:166 tl ceza keseceğim yapacağım birşey yok.bu 2.ise men edilecek.
    B:memur bey gerçekten bilmiyordum ya inanın.Birdaha örürseniz 2 defa 166 tl yazın.Bu seferlik mazur görün
    P:Ne iş yapıyosun ?
    B:tekstil
    P:Ödersin ya gel sen benimle
    B:Memur bey ödeme mesele değil gercekten bilmiyrdum
    P:5 saniye baktı bana , ehliyete rıhsata bakmadan iyi git hadi.

Olay bundan ibaret ne dil doktum arkadas ya ama iyi yırttım ikna kabiliyetime guveniyodum bu seferlikle bosa cıkartmadı beni

dostum hevesini kursağında bırakmak istemem ama plakaya kesip arkadan gelmesin.. çünkü cam filminden değil ama buna benzer bir durumu ankara necatibey caddesinde yaşadım.. çok çok özel bir ailevi sorunumuz vardı, ve birisini saniyelik duraklama yapıp indirmem gerekiyordu öylede yaptım.. polisede çok rica edip özel durumumu açıkladım.. o anlık çok hoşgörülüymüş gibi yapsada plakaya kesip göndermiş.. sonradan polis bulamadım, bulsaydım çok başka türlü olurdu..

Bende öyle düşünüyorum.Bakma buraya yazadığıma ben o cezayı kesilmiş görüyorum şuan.Ama arkadan yazacağına o anda yazabilirdi.Çünkü önümde ki minibüse kesti cezayı banada keserdi.Benden çekinecek hali yok sonuçta.ama söyle birşeyde var.cam filminden ceza kestiğinde ''söktür emniyete gel görcez'' diyorlar.İKimizin durumları biraz farklı

neyse artık 2 ay içinde belli olur kesilip kesilmediği.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

YASAKMI DEĞİLMİ???

EN AZINDAN 1 NUMARA TAKTIRSAK ???

TAKMATIK PERDE YAPTIRSAK NASIL OLUR???

Cam Filmi Serbest Diyenler Bilginize

Film arabanın tipine göre yasak....

polis ve resmi plakalı araçlar ile pahalı olan arabalarda serbest...
    Garibana yasak...

Bod (takmatik) perdeyi 5 yıldır kullanıyorum bir sorun çıkmadı.

• PEKI NERDEN ALDINIZ bende sıparıs verıcem tam dıstan bır gorunum fotograf bulamadım nasıl durur acaba?
  • Ayrica eklemek istiyorum,gecen hafta arkadasima, clionun gunduz farlari acik diye ceza yazdilar.Yazmak icin mi yaziyorlar anlamadim gitti bunlari.

• quote:

Orijinalden alıntı: JonnyCaqe

Ayrica eklemek istiyorum,gecen hafta arkadasima, clionun gunduz farlari acik diye ceza yazdilar.Yazmak icin mi yaziyorlar anlamadim gitti bunlari.

Sene sonu geldi, elde makbuz kalmaması lazım

• quote:

PEKI NERDEN ALDINIZ bende sıparıs verıcem tam dıstan bır gorunum fotograf bulamadım nasıl durur acaba?

Ben ürünü hepsiburada'dan almıştım... 3'lü takım olarak geldi içinde 2 arka yan camlar ile arka camın perdesi çıktı.
    Montajı çok basit. Perdeler takılıyken arka camları açabiliyorsun.

İncelemek istersen ürünün üretici linki http://www.otoperde.com/default.aspx

Dışarıdan bakınca 2 numara film varmış gibi görünüyor...

• quote:

Ayrica eklemek istiyorum,gecen hafta arkadasima, clionun gunduz farlari acik diye ceza yazdilar.Yazmak icin mi yaziyorlar anlamadim gitti bunlari.

nasıl kapatcakmıs?
    yanı gunduz farları hep yanıyor farları acmadgınız taktırde resmen sıkayetlık bunlar ya
  • Yoksa senin araç şumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfSpirit -- 9 Ekim 2013; 23:32:28 >
  • quote:

Yeni clio dan bahsediyoruz sanırım. Eğer öyleyse tam bur saçmalık olmuş. Çünkü söylenildigi gibi sadece farlari acarsanız sönüyor o ışıklar. Sönuk gezeni görmedim. Ve fabrikasyon birsey. Mercedes e250 lerde de sis farinin orada var ama tabi arac pahalı olunca kesmiyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

YASAKMI DEĞİLMİ???

Amaç gölge elde etmekse perde iş görür. Ama UV koruması içìn, korumalı iyi marka bir cam film'i şart.
    Özellikle, bebek yada çocuk var ise...

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

YASAKMI DEĞİLMİ???

Amaç gölge elde etmekse perde iş görür. Ama UV koruması içìn, korumalı iyi marka bir cam film'i şart.

yazın o güneş ışınları yine rahatsız eder, en iyisi 3m film çektirmek...inşallah durdurup söktürmezler hiç çekilmiyor çünkü antalya da filmsiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

bende bugünlerde film çektirmeyi dşünüyorum ama vazgeçecem gibi ama benim çektirme sebebim aracımın camında çizikler var aracı çok kötü gösteriyor dışarıdan ona bir çözüm yok mu acaba film çektirmeden

Camdaki problemleri daha çok gösterir muhtemelen film.

• Para ihtiyaci artti galiba. Bizim hayali trafik cezalarindan sonra cam filminden yeni kanal yakalamislar. Trafikte zaten her 5 aractan biri filmli. Esek yukuyle para kaldirirlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Yoksa senin araç şumu?

Ne alaka

• quote:

Orijinalden alıntı: Tacox

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

YASAKMI DEĞİLMİ???

yazın o güneş ışınları yine rahatsız eder, en iyisi 3m film çektirmek...inşallah durdurup söktürmezler hiç çekilmiyor çünkü antalya da filmsiz...

Benim araç da %50(2no) Llumar var. Antalyada filmsiz gezmek mūmkün deǧil.

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

quote:

Yeni clio dan bahsediyoruz sanırım. Eğer öyleyse tam bur saçmalık olmuş. Çünkü söylenildigi gibi sadece farlari acarsanız sönüyor o ışıklar. Sönuk gezeni görmedim. Ve fabrikasyon birsey. Mercedes e250 lerde de sis farinin orada var ama tabi arac pahalı olunca kesmiyorlar

Aynen öyle,ben şaka filan yapıyor zannettim hatta.Dediğin gibi mercedeslerdeki gibi ledli gündüz farı,sis farı değil.Ama yağış yokken sisfarı açmaktan dolayı yazmışlar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.