Şimdi Ara

Cam Filmi Cezasina Dava!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cam filmden ceza yiyenler geri dava acabilcekler yagitay kararindan dolayi
    Kaynak:
    http://www.kamudanhaber.net/m/guncel/cam-film-cezasina-itiraz-edebilirsiniz-h359773.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cam filmine ceza yumuşatılmıştı şimdi geçenlerdeki bir habere göre tekrar eski hali ile geri gelmiş. Yani bazı arabaların orjinalinde olan hafif renkli arka yan camlar yanlış hatırlamıyorsam en az %70 işiği geçirmesi koşulu ile serbest.

Ford Transit ve Connectler için Koç'un verdiği bir yazı vardı, bu koşulları sağladığına dair.
  • Ceza yiyen arkadaslara varsa yardimci olsun dye actim baslgi cezayi artirmalari normal paraya ihtiyac var

• mahkame yargı kararları son zamanlarda pek iplenmiyor.söktürün kurtulun.

• quote:

Orijinalden alıntı: pej

Cam filmine ceza yumuşatılmıştı şimdi geçenlerdeki bir habere göre tekrar eski hali ile geri gelmiş. Yani bazı arabaların orjinalinde olan hafif renkli arka yan camlar yanlış hatırlamıyorsam en az %70 işiği geçirmesi koşulu ile serbest.

Ford Transit ve Connectler için Koç'un verdiği bir yazı vardı, bu koşulları sağladığına dair.

%70 ışık geçiren fabrika çıkışı karartmalı arka cam ben hiç görmedim:)

%70 ışık geçirgenliği demek zaten şeffaf demek, cam filmini göremezsiniz.

Ön sürücü camlarımda tercih edilirler genelde. 3M CR serisi %70, Llumar air80 %80 geçirgenliktedir mesela.

• Yumuşama vs hiç bişey Yok Ankara’da göz açtırmıyorlar

• Ben sökmeyecektim ne olur ne olmaz diye ön iki kapınınkini söktüm arka yan camlar ile arka cam duruyor ama orijinal gibi çok normal duruyor.

Bakalım kısmet elim gitmedi arkaları sökmeye. Maalesef Ankara'da ikamet ediyorum bende.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.