Şimdi Ara

cam filmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • imzadaki aracım için cam filmi yaptırmayı düşünüyorum. Bazı kişiler ön cama yaptırma yan camlar 2 arka cam 3 numara olsun dediler. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• Kullanıcı olarak belirtmem gerekirse, ön cama karartma özelliğinden çok görüşü etkilemeyen güneş ısısını kesen özellikte cam filmi tercih edilmeli.Yan ve arka için 2 numara ideal 3 ve 4 numara olarak tabir edilenler yüksek koyulukta yan ve geri görüşü olumsuz etkileyecektir. Benim kullandığım ideal kombinasyonum ön yan ve bagaj 1 , arka yanlar 2 numara şeklinde.

• Arkadaşlar cam filmini ruhsata işletmek gerekiyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yaptırma hocam akşam karanlığında etrafımı göremiyorum, haftasonu muhtemelen önleri sökecem, arkaların çok bir zararı yok. Belki de benimkiler çok koyudur kaç numara olduklarını bilmiyorum

• Liny L kullanıcısına yanıt

Ruhsatlık bir durum yok.Yaptır geç.

• Arkalar 3 önler 2 ön cam 1 ben bi şekilde yaptırdım çok güzel oldu.. bir araç daha alırsam onuda komple 3 ön cam 1 yaptiricam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ön yan camları 1 numara yaptırmanızı şiddetle öneririm. 2 numara yaptırırsanız geceleri görüş sorunu yaşanıyor. Özellikle yayalar gölge ya da karaltı şeklinde ancak farkedilebiliyor.
    Ön yan camlar 1, arka üç cam 2 numara bence ideal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kavşakta bu kara camlı arabalara denk geliyorum, içinde insan var mı, bana bakıyor mu, bana yol mu verdi anlayamıyorum. Öyle olunca da sürüp devam ediyorum. Arabanız böyle kara camlı ise dışarıdan kimse sizi göremiyor; sonra bu insanlar bana niye yol vermiyor diye efkarlanmayın.
    K.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.